0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim dün işten geldi annesinin canı sıkkın gibiydi benim gözümün içine bakıyor acaba sen mi tartistin der gibi sonra bende dedim bana öyle bakmana gerek yok annenle falan tartismadim dedim sonra kalktım sofradan sofradan kalkarken de dedim ki sana o kadar söyleyecek kelimem var ki anlatamam dedim baktı bana öyle ama haksız mıyım annesinin canı birseye sıkkın olsa hemen tartistiniz mi diye soruyo gerçekten bıktım yorgunum bedenen ruhen ...:(

7 Cevaplar

+1 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım erkeklerin huyu o. Biz kaynanamla ayrıyız ama bir araya gelince eşim ya tlf da bana sorar iyi misin diye yada eve geldiğinde sorar. Biz evlenmeden once annen nasil birisi diye sormustum biraz fena demişti o yüzden annesine güvenmez 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
E kaynananda bilerek yapiyodur. İnsanlsri memnun etmek zordue ve zorndada degilsn bsver. Ne ugrasyn atsna koktsna karsma hc 
+1 oy
(748 puan) tarafından
benim kocada bazen annesini tutar kadın dün geldi ortalığı krıştırdı gitti
0 oy
tarafından
Seni kavgacı göstermiş annesi ve annesinin üzülme sebebi sensin bunu eşine böyle yansıtmış o kaynanan bunu anladım 

Eşinde sana ayıp etmiş ama 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Allah fesat insanlardan korusun hepimizi.. Anasına sorsaymış sana îmalı îmalı bakmadan önce..Anlamak çok zor bazı kaynanaları valla neden oğlunun da huzursuz olacağını bile bile gelinle uğraşır ki... :ermm:

0 oy
(576 puan) tarafından
Canm hic uzulme takmaa benmde basima geldi bi kac kez bi kez sustum iki kez sustum gecen kendisine ben sordum anan sabahtir surati asik konusmuyot tripli gbi hayrdr birsey mi olmus habern var mi die yok dedi aksam gelip goruncede hic sormadi bana:)
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Esin cok ayip etmis hic kusura bakma canm

Daha onceden kaynananla tartistiginuzda falan kaynanan esine demistir boyle oldu falan esinde ondan suphelenmistir az degilms kaynanann
tarafından
Aynen öyle az değil valla dün yemeği falan yaptım kendi kafam ağrıyo dedi yattı yemegi falan yaptım sonra kafamın ağrısı geçti dedi çıktı belki de yardım etmemek için yaptı
(6,360 puan) tarafından
Aynen oyle yapmstr canm :) deseydin ya ben yemek yapmayi bitirdigim gibi seninde bas agrin gecmis diye
tarafından
Me diyeyim birşey demiyorum artık kendi bana çok şey etti düğün de gelin alınırken yukarı bile çıkmadı gorumcem kimse çıkmadı. Bana nisanliyken sen sinir hastasısin dedi bide düğün de taki takılırken düşünün paraları alıp alıp koynuna koyuyor du izlerken gördüm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
0 oy
24 cevap 1,217 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (351 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 351 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu

377,194 soru

11,288,107 cevap

34,694 kullanıcı

...