0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Bu arada iyiki varsınız gerçekten buraya yazmak sıkıntımı sizinle paylaşmak sohbet etmek o kadar iyi geliyorki. Rabbim hepinizden razı olsun.. Rabbim ne sıkıntınız varsa maddi manevi Hızır gibi yetişsin size. Yuvanizdan mutluluk huzur eksik olmasın inşallah. Evlatlarıiniza sevdiklerinize hayırlı uzun ömürler versin kurban olduğum cenabı Allah. 

Canımın sıkkınlıgı maddi konular bacilarim. Duanizda bana da yer verir misiniz :( o kadar kotu zamanlar geciiryoruzki ne bir destekcimiz ne yardım eli uzatanimiz var. Allah rızası için banada dua edin :(

11 Cevaplar

+1 oy
(515 puan) tarafından

Rabbim bütün dua edenlere ve dua isteyenlerin yüzüne baksin rabbin yardımcın yardımcımız olsun <3

(350 puan) tarafından
Aminnn cnm benim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayy rabbim yardim etsin insallah valla bu donemde hepimiz zorlaniyoruz ama yinede şükür  halimize durumu cok cok zor olanlar var rabbim Yardim etsin insallah darda koymasin sizi hic kimseyi insallah belediyelere yardim icin basvur kuzum insallah en kisa zamanda kurtulursunuz bu sıkıntıdan 
(350 puan) tarafından
Amin canım brnim. Başvurmadigim yer kalmadı hepsi red geldi. Ankara gibi bir yerde oturuyorum ve yardım sıfir. :(
tarafından
Yaaa gercekten mi cok uzuldum yaa valla mersinde hic oyle degil yaa belediyesi olsun cok iyiler saolsun iste isini hakkiyla yapmak önemli
(350 puan) tarafından
Aynen öyle . Bizim burda anca evi arabası olanlara yardım ediyorlar. Suriyelilere yardım ediyorlar .. bizlere malesef yok :(
tarafından
Ayy cok üzüldüm  yaa rabbim yardim etsin insallah sizede yardim edecek biri olur insalalh
(350 puan) tarafından
İnşallah canım
+1 oy
(1,122 puan) tarafından
Rabbim hayırlı bir kapı açsın inşllah cnm bnm rabbim bi ferahlik versin evinize inşallah 
(350 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun
0 oy
(895 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda guzel kapilar acsin size ins cnm
(350 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(12,958 puan) tarafından
Rabbim ferahlık versn 
(350 puan) tarafından
Aminnnnnn inşallah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Rabbim darda zor da bırakmasın canım kimseyede muhtaç ettirmesin inşallah skntin neyse çözülür Allah'ın izniyle yeterli sabredelim canım  Allah büyüktür herkesin skntili olduğu zamankar oluyor inan ben isyan etmeyelim Allah büyük elbet bir kapı acar
(350 puan) tarafından
Amin canım. İsyan etmiyorum çok şükür Rabbime.Ama bu maddi konulardan çok bunaldım :(
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım hak veriyorum sana Rabbim hayırlı bir kapı açsın inşallah
0 oy
(394 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun canm
(350 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
bende 3 cocugu la babamın evindeyim pislik herif hiç yardımcı olmuyor kovdu beni evden çocukların hiç üstü başı yok hep küçüldü babamın da durumu yok çok daraldim çok bunaldim
(350 puan) tarafından
Allah seninde yar ve yardımcın olsun canım benim :(
(2,011 puan) tarafından
main allah razı olsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
(350 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun 
(350 puan) tarafından
Amin canım cumlemizin
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim sikintilarinizi gidersin inşallah tez zamanda selamete çıkarsın bizde kaç ay yaşadık kredi borcumuz ek hesap kredi kartları baya dardaydik eşime rabbim bir kapı açar sabret dedim birgün babası borcu duyunca şok oldu ve iki kaynanama  kaplan mirastan bankaları kapatti şimdi kaynanama ödeyeceğiz her ay düzenli bı sekilde ama en az azından faizden kurtulduk butun kartları kırdım attım  bize bı kapı açtı Mevla sizede açsın insallah
(350 puan) tarafından
Zor bir durum kredi insanı maf ediyor zaten. Rabbim sizede ferahlık versin inşallah. Güzel duan icin teşekkür ederim
(416 puan) tarafından
Aynen  canım hayırlısı olsun hakkimizda

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,104 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 547 göst.
0 oy
0 cevap 346 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy