0 oy
795 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Az önceki açtım posta cevap veremedim kusura bakmayın buradan toplu cevap vereyim Antalya'ya geziye gitmiş iranlilarla Osmaniye ye gelişinde de ateşi filan varmış kendi gelip söylemiş şüpheleniyorum test yapar mısınız diye olay buymuş yani kizlar daha testin sonucu belli değil

Gelelim konuma eşimle sorunum oldunu biliyorsunuz zaten bilmeyenler 2 gün önceki açtım posta bakabilirler 

bu gün oglumu hastaneye götürdümuzde yatış verdi dev hastanesi eşime dedim efe durmaz orada özele gidelim diye filan kavga çıktı 

param yok filan dedi ama var biliyorum olmasa zaten ben gidelim diye zorlamam neyse senle.evlendimden beri herşey gözümde kaldı hiç istedim birşey filan olmadı dedim eşime o da defol git o zaman efe iyileştikten sonra eşyalarını topla defol git dedi bana konu böyle böyle uzadı 

Efe akşam saat 10 dan beri uyumuyor yanımdaki kadın ses yapıyor efe dalmak üzereyken uyanıyor

Buna sinir oldum kavga tekrar buradan alevlendi

Kısacası Boşanma kararı aldık hayirlisi olur inşallah 

13 Cevaplar

+3 oy
(50 puan) tarafından
Boyle bir olaydan dolayi bosanma karari mi aldiniz ayrica cocugunuz hasta iken, siz İyi misiniz? 
tarafından
Boş yorum yapma önceki postumu okumadiysan hiç yorum yapma
(50 puan) tarafından
Okumadim postunu ama sakin olsan İyi olur, hem bebegin icin hem kendi ruh sagligin icin uzuldum acikcasi kimsenin Anne babasindan Ayri yasamasi taraftari degilim hayirlisi olsun hakkinizda
(131 puan) tarafından
Valla ben artık hicbiseye sasirmiyorum insanların neler yaşadığını kimse bilmiyor ben 8 aydır annemin evindeyim eşimin ailesinden daha bir kişi gelmedi dün bebeğine *** gözüyle bakıyorlar dediler bana tanıdığımız biri öyle kötü oldum ki öyle kötü oldum ki eşimden nefret eder hale geldim çünkü asla ailesine sesini etmez bana dediği tek şey kimseyi takma diyor ama gelde takma sonra yeri geldiğinde de yok annemlere gidelim yok öyle yapalım yok böyle yapalım ben çok sıkıldım evlendigime pişman değildim asla ama uzaklasiyirum herşeyden kendimi artık hiç iyi hissetmiyorum kimsenin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmayın lütfen :(
(50 puan) tarafından
Kusura bakma umarim hersey duzelir senin icin en kisa zamanda, yavrucaginda en az hasarla kurtulur bu surecten bebegin icinde cok gecmis olsun
tarafından
Teşekkür ederim kuzum beni çok iyi anlamışsın lah razı olsun @osonun anası
Önemli değil Allah razi olsun @arman bebek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'  yardımcın olsun inşallah canim
tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Okurken kendim yaşamışcasına üzüldüm canım insan onca emek verdiği yuvanın yıkılışını seyrederken tekrar yıkılıyor maalesef 

tarafından
Çok doğru söyledin kuzum rüya bitti kabus başladı o kabustan uyanmak o kadar zor o kadar acılı ki Allah'ım kimseye yaşatmasın ne diyim Efe iyileştikten sonra davayı filan acicaz
(3,769 puan) tarafından
Gözyaşlarına hakim olamiorm nedense canım çok yandı senin yasadklrn karşısında
Amin amin yasatmasin rabbim kuzum çok zor hemde çok zor

Rabbim kuzuna şifa versin inşallah oda etkilenmez inşallah bu durumdan sen yanında güçlü ol annesi yeterki❤
tarafından
6 aylık daha kuzum insallah etkilenmez
(3,769 puan) tarafından
babası da adam olup olması gerektiği gibi olursa allahın izniyle en az hasarla hatta hiç etkilenmedn yaşar merak etme
tarafından
İnşallah cnaim
0 oy
(351 puan) tarafından
Allah hakkımda hayırlısını versin. Kendin için en iyisi neyse en iyisini sen bilirsin. Rabbim yardımcın olsun 
tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun

tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Brn önceki postunda da niye soğudun anlamamıştım bunda da niye bosaniyosnz anlamadm valla
(1,657 puan) tarafından
:DDDDD
tarafından
Düşün ki eşin baskalarinjn yanında senle dalga geçiyor arkandan gülüyor sana saygı duymuyor arkadaşı gibi davranıyor sana bu yüzden sogmustum
Bunda ise herşey üst üste geldi o yüzden böyle bi karar almistim
0 oy
(774 puan) tarafından
Ya adama neden öyle bir söz ettin ki ? Bence çok ağır. " Seninle evlendigim günden beri her sey gözümde kaldı" erkek olsam aynısını hatta kadın olarak bile aynı tepkiyi verirdim. Memnun olmayan yoluna baksın yani mantıklı
tarafından
Çok damarıma bastı zaten çocuğa canım çok sıkkın di
(774 puan) tarafından
Umarım düzelirsiniz. Allah acil şifalar versin yavruna da
0 oy
tarafından
Bunun için boşanma kararı mı alsınız yani 
tarafından
Herşey üst üste geldi ve kuzum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun indallah
tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Kavga cıkacak bişey gormedım ben ozel hastane için yanlış konusmussun agır olmuş.dolmuş.devletın yazdıgı ilacı alamayan insanlar var 
tarafından
Özel hastane değil sırf konu herşey üst üste geldi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ooo boşanamam için bu çok basit  bir sorun hemen bakıyorum  postlara  geri gelicem 
tarafından
Tamam canim
0 oy
(44 puan) tarafından
Biraz sakin canım evliligin ilk iki yılı stajyer dönemidir sabırlı olmak lazım kimseyle kendini ve eşini kıyaslama yuva kolay kurulmuyor yorum yapan arkadaşlar biraz sakin yorum yapın hemen bırak bosan demeyin şiddet aldatma yoksa belki duzelebilir rabbimin herkesi tabi tuttugu bı sınav var inanki ekmek bolundumu birbirbini tutmaz bekarki aklını bı kenera bırak mantikli düşün bosaninca mi daha mutlu olursun ki çevremizde dul kadın olmak çok zordur evladını düşün naçizane fikrim Allah kolaylık versin
tarafından
Allah razı olsun kuzum herşey evladım için zaten birdaha dusunucem
(44 puan) tarafından
Bence bi daha değil çok düşün artlari ve eksileri bı kenara koy hangisi ağır basıyor baba evi ilk başta güzeldir sonra dedikleri herşey batar o sonuçta el oğlu olur olmaz  seyler için birbirinizi kırmayın rabbim mutluluk huzur versin inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkürler çok haklısın bu gün iyice bir dusunucem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 355 göst.
22 Şubat 2020 Aile kategorisinde Merve A (532 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 291 göst.
0 oy
12 cevap 1,060 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu

378,415 soru