0 oy
956 göst.
Aile kategorisinde (7,935 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben doğumdan önce çalışan biriydim. Doğumdan sonra çalışmayı bıraktım. Ama ev işlerine evde durmaya ve bebeğe bakmakya alışamadım, zorlandım ilk sıralar. Uzun bir süre sinirlerim bozuktu. Eşime karşı ani parlamalarım oluyordu. Ama son bir haftadır herşeyi oluruna bıraktım. Oğlumun biraz büyüyüp gülücükler saçmasıyla oğluma bakmaya daha çok adepte oldum. Ev işlerine de bayağı alıştım. Tabi bu yüzüme tavır ve davranışlarına da yansıdı. Eşim 'hayırdır artık sinirli değilsin, bana iyi davranıyorsun' demeye başladı.

Akşam üzeri güle oynaya hem oğluma baktım hem yemek yaptım. Sofrada yemek yerken eşim yağlı ellerini suratıma sürdü sinirden beni çıldırttı. Bu tür cıvık hareketlerden hiç hoşlanmam bunu kendi de biliyor ve bile bile yapıyor. Ağzıma ne gelirse söyledim. Yemeğimi burnumdan getirdin sana iyilik yaramıyor. Çemkirmem için resmen kaşınıyor sun bağırtmadan rahat edemiyorsun, sana köpek gibi Bi karı lazımmış sen anca köpek gibi dalan aktan hoşlanıyorsun dedim ve buna benzer bir sürü şey söyledim.Karşıma geçmiş gıcık gıcık gülüyor. 

İçimdeki tüm hevesi tek hareketle öldürdü. Evlilikten de ev işlerinden de bazen yaşamaktan bile nefret ediyorum. Adam sandım evlendim***k var gibi bazı hareketleri çocuk ca. Bir insan eşinin sinirlenmesinden huzursuzluğundan zevk alır mı ya benim maymun kocam zevk alıyor işte bu tavırlarıyla beni kendinden soğutuyor. Biraz önce karıcıııım dedi bende kes sesini ben sana küstüm sen insan olsaydın benim yemeğimi boğazımda koymazdı dedim. Gönlümü almak için hiç bişey yapmadı. Kanepeye Götünü dikip malak gibi yattı? 

22 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından

Canm yanlış anlama ama eşine hitap ettigin sözler bence hiç hoş değil  saygısızlık bana göre belliki eşin çocuk ruhlu seninle sakalasmak istiyor bu bence çok güzel bişe ot gibi bir köşede otursa hiç muhattam olmasa daha mı iyi bende çocuk ruhluyum evde 5 yaşında oglumuzda var şuan hamikeyimde evin içinde saklanmacta oynarız yeri gelir evin içinde topda oynarız  bazen eşim bana der sen ne zaman buyuceksin diye sonrada der ben senin bu hareketlerini seviyorum insan evlendiği kişiyle bir birlerini o şekilde kabul edip mutlu olmaya çalışması lazım bence yani birazcık kendinide sorgulayan belki daha mutlu olursun bu arada bende cocugum.olanakadae çalışan bir bayandim oturan bir insan değildim herkes bana da diyordu sen nasıl ev hanımı olucaksin nasıl çocuk bakicaksin diye insan isterse herşeyi yapar uzun oldu biraz kusura bakma :)

-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 725 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde kubra! (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 548 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 383 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 438 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...