0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar cokok uzgunumpiknikte bi abla vardı sütün yetmiyo iciriyon iciriyon yetmiyo dedi durdu mama ver dediler  orta yerde de emzirttiler kaynanamgil arabada emzirecektim izin vermediler yanar çocuk dediler bugu. De sütüm kesildi kesilecek of bebeğim deli oldu daha önce zaten eve almıştım arada mama veririm diye bi iki kere verdim ama sütüm yetmiyo diye değil lavabosunu yapamiyo diye nazarlari değdi off oturdum bebeğimle ağladım o ağladı ben ağladım:(( 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nazar etmişler gereksizler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle bebeğini birdaha kimsnein yanında emzirme benim bi sütüm var di 2 bebeğe yeter bi nazar değdi bi haftada kesildi 
tarafından
Off allahim insalla gelir tekrar da sadece benim sütümü içer :(( kaynanamin yanında bile emzirmicem artik daha pikniğe cagirsalar gitmicem de millet pikniğe geliyo boş bulundum emzir dediler normalde kaynanamda bile odada emziren insanım nasıl böyle cahillik yaptım bilemedim evime geliyo önünde emziriyodum tövbe daha kimsenin yanında emzirmem
tarafından
Sürekli emzir ve sağ ihmal etme hemen ac die mamaya düşme ben çok istiodum en azından yaşına kadar emsin die ama 6 ay zor emdi
(1,564 puan) tarafından
Nazar değmiştir oku azcık cnm streste yapma bir bardak suyada oku kendin iç suyu
0 oy
(220 puan) tarafından
Mama verirsen sütün daha çok gider, bol bol emzir ve su iç düzelir inşaallah 
tarafından
Kuzum vermim mi ama sütüm azaliyo bağırmaya basliyo :(
(220 puan) tarafından
Ama emzirmek yerine mama verirsen süt kanalları uyarılmaz süt daha çok azalır, önce emzir sonra ağlarsa doymazsa verirsin. Bu arada sütüm yok diye düşünme moralini yüksek tut bu da sütü etkiler, sütüm var yetiyor de kendi kendine düzelir
tarafından
Tamam kuzum emzireyim sonuna kadsr doymasa eğer veririm çok sağol dediğin gibi yaparım
(220 puan) tarafından
Tamam canım böyle yap düzelir Allahın izniyle, bu arada moralini de yüksek tut ki çabuk gelsin beni de haberdar et merak ederim  :)
tarafından
Tamam bitanem haber ederim tabi :)
0 oy
(48,629 puan) tarafından
bebek emerken memeden gelen sütü nasil görmüşler yada bir iki saat icinde nasil anlamislar ki onlara ne senin sutunddn bebeginden 
tarafından
Sütü görmüyorlar arkam dönük emzrdm  ama yinede kalabalıktı yani piknik ondan dolayı hata yaptim
(48,629 puan) tarafından
iste bende onu diyorum görmedikleri halde nerden biliyorlar
tarafından
Ya cnm görüyorlar bebek emzirdiklerini sonucda
(48,629 puan) tarafından
anlatamadim emzirdigini goruyoda memenin icindeki sütü senin bebeginin karnini nerden biliyorlar da yetmiyo diyorlar onu diyorum kiz anlamadin mi yani eleştiriyorum gormeden bilmeden etmeden konusuyorlar
tarafından
Aman kafam gitti cnm kusura bakma anlamamistim dediğini :) anladım şimdi boş insanlar işte boş boş konuşuyorlar daha kaynananın önünde dahi emzirmem
0 oy
(258 puan) tarafından
Stres yapma. Bidaha öyle bir durumda emzir.e.ortusu yap kendine. Ne göğsünü nede çocuğun emisini izlemesin.kimse. ay çok sınır oluyorum öyle tiplere.
tarafından
Yok kuzum gogsumu kimse görmedi eşarp örttüm ama pikniğe gelen insanlarda varddi gelip geçiyorlardı ondan kesildi diye dusunuyom
0 oy
(4,949 puan) tarafından

Kendileri mi emiyor sanki de sütun yetmiyor dediler 

Hıyar bunlar ya

Sen üzülme bosver emzir bol bol emzirdikçe sut üretimi artar kac  aylik ek gıda yiyor mu
tarafından
4 aylık oldu kuzum mama veriyom iki gündür Bebelac veriyom ister istemez uzuluyom kendime çok kiziyom böyle hata yapmazdım inan kaynanam gölde bile arkanı dön emzir diyolardi odaya geçip emziriyodum piknikte  boş bulundum ya :(
0 oy
(656 puan) tarafından
Keşke gitmeseydin pikniğe bide kalabalığa böyle zamanda gelemem deseydin bunu mana etseydin bunları yaşamazdın bebeğini bol bol oku youtubeden nazar duası aç rahatlar yavrum 
tarafından
Daha tövbe gitmem dedim eşime de sabahın köründe götürdüler bizi taaa köye iki saatlik yol çocuk helak oldu böcekler ısırdı beni de
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ya varya nefret ediyorum şöyle cahillerden
tarafından
Psikolojimi bozdular inanki ya sütün yetmiyo yetmiyo dediler aha azaldı :((
0 oy
tarafından
Bestlak damla hemen arttiriyormus sütü 
tarafından
Kullanmıştım ilk doğduğunda bebeğim pek faydası olmadı sanki
tarafından
Yada ben mi anlamadjm
tarafından
Ben yorumları okudum herkes ilk kullanımda iki katına çıktı yazmış ben almadım ama çok kişiden duymuştum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 721 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde kubra! (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 381 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 954 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (151 puan) tarafından soruldu

379,179 soru

11,350,427 cevap

34,818 kullanıcı

...