0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Ya valla ben bu milleti anlamiyorum sanki çocuğumu kendileri doğurmuş gibi konuşuyorlar akşam eşimin abisine gittik abisinin kaynanası geldi yukarı çocuğa baktı dönmüş diyor bu virüs çocuğa yaradı yoksa sen gezmekten çocuğa bakmazdın öyle oturup konuştuk diyor bende dedim cocugumla birlikte kac kere kapına geldimde benim anneligimi sorguluyorsun dedim eşim geldi sonra sustum işleri güçleri yok oturup dedikodumu yapmislar bide bana söylüyor oturup konuştuk diye allahım sınır oluyorum vasfini bilmeyen insanlara  hangi anne çocuğuna bakmaz tamam ilk çocuğum olabilir ama ben eşimin ailesinden hiç destek almadım ki neyin kafasını yaşıyorlar anlamadim kusura bakmayın kızlar uzun oldu ama artık sinirden patlicak hale geldim. 

6 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Millet konuşacak yer arıyor şu virüs durumunda bile ders çıkarmıyor ya bazı insanlar pes diyorum artık
(60 puan) tarafından
Ya gerçekten şok oldum benim kaynanam bana laf yapmıyor ona ne oluyor anlam veremedim
(1,939 puan) tarafından
Herkes konuşur işte kime neyse bizim çocuklarımızdan sanki. Annelerinden çok başkası düşünür oldu bu çocukları
(60 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Ne patavatsız insanlar var, hadlerine düşmeyen konuda fikir söylemeye bayılırlar 
(60 puan) tarafından
Saygını bozmak istemiyorum hiç bozmadım ama şuan anne olmuşum daha nasıl susabilirim bilmiyorum herşey bi yere kadar
(72 puan) tarafından
Takmayacaksın canm kim ne düşünürse düşünsün asla değiştiremezsin o tür insanları ve  utanma duygusu da olmaz o tür insanlarda, ben iyi fikirlerimi bile söylemeye çekinirim maşallah millet kendi çocuğu gibi yorum yapıyor, dediğim gibi ne kadar yüzlerine sizene desen de o tür insanlarda utanma, yüz kızarma duygusu yok kudursunlar de geç :)
(60 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi canım iyilik yap naptin diyorlar
0 oy
tarafından
Oy Allahım Yarabbim kız siz niye kafaya takıyorsunuz dıdısının dıdısını amaannn onlar öyle dedi diye sende öyle mi oldun güzelim ya he sensin de geç
(60 puan) tarafından
Ya ben normalde hiç takmam ama kaç aydır gitmemisim görmemişim millete nasıl dert olabilirim anlam veremiyorum
0 oy
tarafından
Dengesizlik başka bir şey değil

Gecen aksam da benim kaynanm laf soktu kafasina gore 

Virus sayesinde evde oturmayi ogrendin diye 

Ben cevap vermeden esim verdi 

Anne lafını bil sendenmi para alıp gezmeye gidiyor Sendenmi para alip alisb veris veris yapiyor karim diye kızdı 

Laflarını bilmiyorlar 
(60 puan) tarafından
Gören dicek aşımızı ekmeğimizi veriyorlar
tarafından
Belkide onlara batan birseyler var gülüm iclerini bilemeyiz

Cekemeyenlere dert olur boyle seyler
0 oy
tarafından
Kimse.kusura bakmasın da biz anneler çok güçlü kadınlarız hem.calisiriz hem gezeriz hem çocuğumuza bakarız hem evin işini yaparız . Böyle boş beleş konuşan insanlar.bizim tirnagimiz olamaz . Öyle oturduğun yerden konuşmak kolay gelir herkese . Gelsin tek bir gece uykusuz kalsin bakiyim annelik nasıl oluyormuş 
(60 puan) tarafından
Ama kendi kızlarına asla laf söylemiyorlar tamam ben akrabaları degilim dışarıdan aldilar ama bu şekilde  davranmalarina gerek yok gelmişsin 60 yaşına işin gücün yok bunumu düşünüp konuşup bana söylüyorsun hele zaten eşim diyor yaşlı boşver
tarafından
İşleri yok can sıkıntısından milleti cekistiriyolar kuzum .o yaslae hep öyle . Yüz verme yoksa tepene çıkarlar . Bizimkiler de öyle valla bide.cok kafana takma insnai sinir hastası yaparlar.  Sen cocugunla mutlu ol onunla ilgilwn kokla sev kimseyi takma
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♡
0 oy
(119,247 puan) tarafından
Ooof her b.ka maydanoz oluyolar yaa sinir bozucu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 721 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde kubra! (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 547 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 954 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (154 puan) tarafından soruldu

379,184 soru

11,350,727 cevap

34,818 kullanıcı

...