0 oy
953 göst.
Aile kategorisinde (7,935 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben doğumdan önce çalışan biriydim. Doğumdan sonra çalışmayı bıraktım. Ama ev işlerine evde durmaya ve bebeğe bakmakya alışamadım, zorlandım ilk sıralar. Uzun bir süre sinirlerim bozuktu. Eşime karşı ani parlamalarım oluyordu. Ama son bir haftadır herşeyi oluruna bıraktım. Oğlumun biraz büyüyüp gülücükler saçmasıyla oğluma bakmaya daha çok adepte oldum. Ev işlerine de bayağı alıştım. Tabi bu yüzüme tavır ve davranışlarına da yansıdı. Eşim 'hayırdır artık sinirli değilsin, bana iyi davranıyorsun' demeye başladı.

Akşam üzeri güle oynaya hem oğluma baktım hem yemek yaptım. Sofrada yemek yerken eşim yağlı ellerini suratıma sürdü sinirden beni çıldırttı. Bu tür cıvık hareketlerden hiç hoşlanmam bunu kendi de biliyor ve bile bile yapıyor. Ağzıma ne gelirse söyledim. Yemeğimi burnumdan getirdin sana iyilik yaramıyor. Çemkirmem için resmen kaşınıyor sun bağırtmadan rahat edemiyorsun, sana köpek gibi Bi karı lazımmış sen anca köpek gibi dalan aktan hoşlanıyorsun dedim ve buna benzer bir sürü şey söyledim.Karşıma geçmiş gıcık gıcık gülüyor. 

İçimdeki tüm hevesi tek hareketle öldürdü. Evlilikten de ev işlerinden de bazen yaşamaktan bile nefret ediyorum. Adam sandım evlendim***k var gibi bazı hareketleri çocuk ca. Bir insan eşinin sinirlenmesinden huzursuzluğundan zevk alır mı ya benim maymun kocam zevk alıyor işte bu tavırlarıyla beni kendinden soğutuyor. Biraz önce karıcıııım dedi bende kes sesini ben sana küstüm sen insan olsaydın benim yemeğimi boğazımda koymazdı dedim. Gönlümü almak için hiç bişey yapmadı. Kanepeye Götünü dikip malak gibi yattı? 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yagli ellerini yuzune surmek nedir ya?Bu nasıl bi şaka yada nasıl bir kur şekli.Igrenc bence.Esimde komik bi adamdır asla bole seyler yapmaz.Heleki nimet yiosun edebinle ye kalk sonra sakamı yapion napiosan yap.Ben yemegi suratina firlatmistim.Haksz gormedim canm seni.
tarafından
Pinky uzun zamandır yoksun
tarafından
Ewet dogum iznindeyim canm haftaya dogumum olacak ewi temizliorz cantami bile yeni hazirladim:)Boyle konulsr gorunce iki tasin arasinda olsada yaziorm
-Reklam-
+7 oy
tarafından
Allah eşlerin hayırlısını versin kendini çok haklı mı sanıyorsun acaba? 

Çok abarttığının farkındamısın?

Okadar lafı ben veya başka biri eşine saysa valla kalp kırmayı bırak neler sayar senin yaptığın da yenilir yutulur değil 

Lütfen kendine gerçekten çeki düzen ver bence!!!
(2,575 puan) tarafından
Biz eşimle her türlü şakayı yaparız birbirimize ama saygı. Mesela lan desem o an durur bana bakar ben senin askerlik arkadaşın değilim der çok sinirlenir mesela
tarafından
Tugur canım hislerime tercüman olmuşsun adam şaka yapmış sanki yağ şişesini mi devirdi 2 gün snra boşanıyorum idye post açarsa şaşırmam adam yine susmuş valla sanki ne yapmış soğudum tekrardan diyor ooo öyle herşey sogunursa yandık valla eşlerimiz her halimizi görüyor o zmn iyi ama bir şaka yaptı soğu
Benim eşimde elinden bişeyin hızla çekilmesini sevmez ama ben yaparım sonra gider sarılırım oda bişey demez ne bileyim herkesin kafa ayrı desene :( bi +++ da benden sana
Ne hikayeler var burda günlük elinden şikayetçi olan şuan senin yerinde olmak isteyen bir sürü kadın eşim benle şakalaşsa keşke diye
Bende bşkey istediğim zaman vermez ise sinir olurum oda inada yapar seni sinir edip sonra gönlünü almaya bayılırım der ooo o zaman her gün kavga edelim çok yanlış düşünüyorsun çooookkkkkk
tarafından
Valla bu bayanın postunun üzerine eşime kahve yaptım içiyoruz bizler bari kocalarımızın kıymetini bilelim bayan okuyor mu acaba bu yazdıklarımızı
Acaba onu savunmadığımız için bize sinir mi oldu ☺️
tarafından
Hahahahh bende doğum günümü kutlayıp iyiki anan seni bana doğurmuş diyorum:))))) baksana cevap da vermiyor kız diğer postlarına bak bellibzstej piskoloji bozuk orda da kocam 7 aylık çocuğa kakaolu dut almış cemkirdim demiş sanki çocuk sadece bunun ;)))
Gel benim postta eğlence var boşver bunun saçma hareketinu☺️☺️☺️☺️☺️❤
tarafından
Tamam hemencik geliyom ❤☺️
+3 oy
(48,629 puan) tarafından
bence tam anlamiyla psikolojin duzelmemis hala esinin hareketleri sana batiyor. bende sinir olurum yaptığı saka değil komikte degil dma senin soyledigin laflar ve tepkin agir olmus canim al karsina oturun konusun yada mesaj yaz bişey yap sinir olduğunu kesin bir dille belirt hakaret etmeden
+2 oy
tarafından
Abartmışsın canım bence benim eşimin yaptıklarıni söylesem sana cildirirsin ve bende yapıyorum ona artık çocuk ruhlu adamlarla hayat her zaman çocuk tadında geçer bunu unutma onlardan zarar asla gelmez....
+2 oy
tarafından
Tamam hareketinden hoslanmamissn sinirlenmissin ama sence de biraz abarti bi tepki degil mi?
+1 oy
(6,669 puan) tarafından
Bana hareketlerin biraz abartı geldi put gibi dursa daha kötü bırak çocuk gibi davransın ne olacak 
+1 oy
tarafından
Benim kocaaaaaam o kadar iyidir, o kadar arkadaş gibidir benimle, beni sinirde eder ama ben senin yaptığın tavırların yada bağırmaların 10/1 ini yapsam valla oda kıyameti kopartır ev savaş alanına döner, ama o kadar da iyidir ve çok iyi anlaşırız 
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Bence biraz fazla tepki vermişsin keşke eşimde benimle öyle şakalaşabilse. İnan ona da razıyım. Bi sıkıntımız bi sorunumuz yok ama bu konuda rahatsızım
+1 oy
(15,651 puan) tarafından
Çok ayıp seni kınıyorum niye dersen bir eş hayat arkadaşına bu şekilde şeyler söylemez çok ayıp yarın bir gün yine aranız düzelir elbet ne olmuş şaka yapmışsa yani !
+1 oy
(50 puan) tarafından
Canim bende evlenmeden once calisiyordum guzel guzel giyinip giderdim okula ogretmendim simdi evdeyim evle Bebekle ilgileniuorum Basta yadirgadim ama simdi seviyorum evde olmayi bazen bende parliyorum dizginlemeye calisiyorum ama daha ozkontrolu saglayamadim uzerinde calisiyorum,,,Esimde bazen ya tepkisiz kalir ya da bekledigimin ustu tepki verir o zamanlar kirilgan oluyorum istemeden kiriyorum onu bence sende takma duygularini koreltmesine hevesinin kacmasina izin verme canim 
+1 oy
(2,351 puan) tarafından
Calisan biri icm calismaya alismis biri icn evde oturmak gun boyu evde durmak gerckten bunaltici birsey. Bnde duramiorm duvarlar uzerime gelior resmen kizm 7 aylik oldu tam kres arayisina gectm ise baslicaktm su korona lameti basladi bnde bu durumda kizimi krese vermek istemedgm icn tekrar erteledm calismayi hayrlisi bakalm.

Esinin yaptigi saka gerckten de sinir bozucu. Birak sana bulasmasnda yatsin birazmuattap olma oda anlar senin icn sinir bozucu bisi oldugunu. Ilk okulda erkklern hoslandgi kizin sacini cekmesi gbi cocuksu bi saka yapmis komikte olmamis.. 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yaa ne güzel hersey yoluna girmiş. Eşin de seni neşeli görünce şaka yapmak istemiş. Sen de şaka olsun diye tabağı başından aşağı boşaltsaydın. Ama fikrimi sorarsan biraz abartmış olabilirsin eşin sadece şaka yapmak istemiş.
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Bu kadar hakarete yine iyi karicim demiş adam valla . Niyeyse okurken çok güldüm Allah iyi etsin beni de sizi de 
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Adamm daha ne yapsin onca lafa hâla karıcım diye yanina gelmis dahahda barismak icin baska bisey yapmadi diyosun bence sen barismak icin bisey yap benim esimde evde neler yapar ama onlar bana ufak gelir daha buyuklerini gordugum icin
0 oy
(648 puan) tarafından
Tepkilerin baya abartı he bu arada
0 oy
(760 puan) tarafından
Çok abartmışsın bence.
0 oy
tarafından
Keşke benim kocamda benimle böyle sakalassa diye dua eden birsuru insan var burada kavga cikarmak için yer ariyorsun gibime geldi 
0 oy
(131 puan) tarafından

Benim eşimde bazen istemediğim hareketler yapıyor essek işte napicaksin:D

0 oy
tarafından
Şaka kaldıramıyorsum demek. Aöa bunun çalışan biri olmanla ne alakası var. Valla ben burda kanser olcam 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ne degisiksin ne cok abartmışsın Noldun sanki ilgi vermeyincede ilgi vermiyo diye agliyonuz aslında erkekleri begenmioruzda baksana kadınlar bile tuhaflasmis

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 721 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde kubra! (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 546 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 381 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu

379,172 soru

11,350,000 cevap

34,817 kullanıcı

...