0 oy
546 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
69 KILOYUM DIYET YAPMAK ISTIYORUM ARKADAS ARIYORUM 9 KILO VERMEM LAZIM YAZIN DUGUN VAR  

11 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
Doğumdan sonra :(((
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende yapmak istiyorum ama nedense bi turlu yapamiyorum çünküm neden ?  " bidaha mi gelicez dunyaya "? :)

0 oy
tarafından
Ben sadece ekmegi keserek 2 ayda 8 kilo verdm
tarafından
Bende oyleydim makarnanin mantinin yaninda ekmek yiyen insandim. Hamilelikten önce ona rağmen kilo alamazdim ama dogumdan snra metabolizmam yavasladi heralde cok kilo aldm.  Hala nasil canim istiyo anlatamam ama yemiyrm tutuyrm kendimi
tarafından
Ben doğurayım 8 ay donrasında 48 kiloya düşüyorum ☺️☺️ 2 doğum yaptım hiç kalmadı bugüne kadar şimdi hamileyim doğurayım veririm ya
tarafından
Ben doğurayım 8 ay sonrasında 48 kiloya düşüyorum ☺️☺️ 2 doğum yaptım hiç kalmadı bugüne kadar şimdi hamileyim doğurayım veririm ya
tarafından
Ben 57 ile hamile kaldim 70 le doguma girdim 1 ay snra 55 kiloydum. Ama sonra süt olsn diye bi yedim bi yedim :D cok fenaydim cok
tarafından
Kızım da 52 kilo ile hamile kaldım 75 le doğurdum
Oğlumda 48 kilo ile hamile kaldım 86 flandım doğurdum 8 ay içinde 50 kiloya geri düştüm ☺️☺️ sorun yok 3. Sezeryan olcak bide göbek falan da kalmaz inşallah ben doğurayım da nasıl verdiğğmi ve vereceğimi yazarım
Ay bide kalıyormuş bu sefer veremiyormuşum ay ben şok olurum haha☺️☺️
0 oy
(648 puan) tarafından
benimde 10 kilo vermem lazım:/
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Dun spora basladim 68 kiloyum 4 kilo vermem lazim ekmwgi falan azalttjmda ama diyet yaptigim soylenemez baslaaakmi bilemiyom ya bn az yiyip herseyi yemk istiyommm
0 oy
(148 puan) tarafından
Pazartesi gunu basliyacam bende gunde 2 öğun 1 saat yurus  insallah veririm
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Diyet ve egzersiz yaparak 3 ayda 16 kilo verdim istersen başarırsın 75 kilodan 59 kiloya geldim 
(230 puan) tarafından
Yani cnm bu ayin 5 inde 6 aylik oldu ama dedigin gibi bebegin sagligi herseyden daha onemli
(230 puan) tarafından
Canım baktım da küre 6 ayını doldurduktan sonra başlayabilir yazıyor bu kuru nasıl içiyoruz sabah aç karna mı yoksa gün içinde mi
(1,396 puan) tarafından
Canim tok karna içiyordum ben midem rahatsız olmasın diye sende öyle icebilirsin yaptığın 1 litreyi gün icinde bitirmen lazim ikinci güne birakma sakin her sabah taze yapıp icebilirsin 1 ay ic sonra 1 hafta araya koy sonra tekrar devam et icmeye
(230 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
(1,396 puan) tarafından
Rica ederim inşallah sağlıklı şekilde zayiflarsin :)
0 oy
(1,075 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynı durumdayız canım ekmek sadece iki dilim tam buğday yiyorum günlük fazla yemek yemiyrm abur cubur yemiyrm hamur işi arada sırada fazla yemoyorum 1 kilo zar zor verdim metabolizma sıkıntı benim anlayamyrm benim yaptığını millet yapıyor kaç kilo veriyor 
0 oy
(230 puan) tarafından
Bende 77 kiloyum bugün spor yapmaya başladım abur çuburuda kestim 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Burda bazi arkadaslarimiz yapiyo sende katil onlara guzelbiranne aysegule msj at canim 
0 oy
tarafından

Diyet sevmiiyoooggreemm 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 457 göst.
6 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynoumut (751 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 496 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 595 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Birgundoguracam (55 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı