0 oy
1,016 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşimle yatağa girdik çocuk kaç gündür uymuyordu uyu artık dedim sabah 4 'ten beri ayakta çocuk eşim kalktı niye böyle yapiyon sen falan dedi vurdu tokat attı 2.3 kere kafama eliye vurdu canım çok aciyo gerçekten ağlayarak yazıyorum satirlarimi annesigil duydu napiyorsan falan daha da üzerime yürümeye çalıştı bende bağırdım artık bıktım usandım oglunuzdan şiddet görmekten bıktım yeter artık dedim daha da üzerime yürümeye çalıştı çok zoruma gidiyor dayanamıyorum ağlıyorum suan bitti benim gözümde artık değeri hiç kalmadı canım acıyo parçalanıyor dayanamıyorum lütfen dua edin 

16 Cevaplar

+1 oy
(108 puan) tarafından
Kurban oldugum Allh . 3aylwr gunu onun elini tas kesede bir dwha eli kalkmiyaa . Tobe est yaa . Ben cok yasadim onlwri 18 de *** var gibi ewlendik suanda 24yasindayim haa cok sukur iyiyimm . Amma yasadiklwrimi unutmadim haa bosanma fazlasindan cok gectimde itligi korkakligi adamligi yapmwdi sukur iyiyi,z ama hepsini al bir kapwt bes pwra etmezler . Deymez yaa bole adamlwra ne kadinlik nede cocuklwrina analik edecen alwcan ccgnu tkmeyi bascn sktircek gitcek walla . Kdin dowen adamim saniyorr arkadass . Amaa utanmiyolarr edepsizlerr . Ailen yokmu ark soyle ananbabna ne ckiyon dunyaya bir kere geliyin . Al ccgnu . Gitt ** gbii pisman ett ynindayken anlmwz 

Gozden uzak olqni gonuldende a bisey irak etcen olursq adam . Olmazsa madam etcen arkdas . Ben yasadigimi cok iyi bilirim . Bende cok cektim we dywnamam ayni syleri baskasi yasadmi k.bakmaa 

-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Rabbim islah etsin boylelerini kuzum rabbim seninde yardimcin olsun bebisine sana guc versin dayanma gucu
tarafından
Amin amin çok zoruma gidiyor çok
0 oy
(52 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım kendi yetmiyor bide annesidemi yapıyor eziyet Allah a havale et 
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Off canım ya rabbim yardımcın olsun eşinide Allah ıslah etsin hayır anlamıyorum nasıl vicdanı el veriyo sana vurmaya gücünümü deniyor aile olmak karısnı döven adam olmak değil nasıl bir zihniyet sonrada utanmadan af edersin koynuna giryo 
0 oy
tarafından
 Ama bu byle gitmz bacim o.cocuga gunah sana fiziksel o cocuga sozlu siddet var. Byle olursa hic uyumz gunah hem sana hem o.bebege. ya adam gbi al karsina konus yada bitir sanada yavrunada yazk deglmi. ?  Allaha havale et mazlumun ahi cikar er yada gec. 
tarafından
Aynen canım böyle gitmeyecek ayrılmayı düşünüyorum
tarafından
Senn ve bebeginn piskolojisi acisindan hayirljsj neyse o olsun canm. Ama gunah ikinzede konus anlamiyisa oyle yparsn. Karar senn gunah amasana
tarafından
Evet sahipsiz kaldım resmen kalktı başka oda da yatiyo derdimi bi allah. Biliyor bi ben suan kendimi öldürmek yerin bin kat dibine girmek istiyorum hayatımda hep acılar oldu hiç gulemedim mutlu olamadım ben baba evinde de mutlu değildim donsem kabul etmezler kendin yaptın çek diyorlar ağlayarak yazıyorum çok doldum çok dertlesecek sarılıp için için ağlamak istiyorum ama yalnızım tekim gücüm yetmiyo artık tukendim öyle bi hal aldım ki çok yoruldum çok avaz avaz bağırmak istiyorum cok birşey değil di hayattan istediğim mutluluktu sadece ama çok gördüler mutluluğu bana
tarafından
Sevlete siginabilirsin. Yalnz deglsin Allah var yukarda o seni dinliyo goruyo. Kuluna kaldiramicagi yuku vermezmis herkezn imtihani farklidir..
(385 puan) tarafından
Şikayet edeceksin aklı başına gelecek. Bana bir daha şiddet gösterir olur olmadık hareket edersen seni şikayet ederim sen içeri girersin ben hapis de devletin sana ödediği parayla çocuğumla yaşarım diyeceksin böylesi mahlukatlara bu hak. Sinirlerim zıpladı kendinden güçlü birine vursa ya gücü sana mı yetiyor. Dün hastaneye kontrole gittim yeni doğum yaptım bende yan taraf da adamın biri çocuğu sustursana beceriksiz kadın sen den anne mi olur filan diye hem kadını rencide ediyor hem de şiddet uyguluyor Du kimsenin sesi de çıkmıyor kalktım ayaga ulan srefsiz bu çocuğu babasının evinden mi getirdi sen adam olda karını kolunun altına al sahip çık destek ol dedim bu üstüme gelince adamı bir güzel dövdüm hadi bana da gücün yetse dedim karakolluk olduk adam benden şikayetçi olmadı ama kadın eşinden şikayetci oldu oh canıma değsin dedim az cesaretli olun ezdirmeyin kendinizi
0 oy
tarafından
Adama bak ne vurup duruyor be senden çıkanın kötülüğünü mü istersin tövbe Yarabbim anası değilmişsin mal adam ******** bide anasıgil olunca kendini bişey mi sandı bu şuan inanılmaz sinirlendim ya yapıştırsaydın sende  bitane valla fikrimi söylemşcm sonra çok bilinçli hatta aşırı bilinçli takılan tipler boş yorum yapıyor niye öyle diyorsun fln fena sararım o derece sinir oldum şuan sahipsizmisin sen
tarafından
Evet sahipsiz kaldım resmen kalktı başka oda da yatiyo derdimi bi allah. Biliyor bi ben suan kendimi öldürmek yerin bin kat dibine girmek istiyorum hayatımda hep acılar oldu hiç gulemedim mutlu olamadım ben baba evinde de mutlu değildim donsem kabul etmezler kendin yaptın çek diyorlar ağlayarak yazıyorum çok doldum çok dertlesecek sarılıp için için ağlamak istiyorum ama yalnızım tekim gücüm yetmiyo artık tukendim öyle bi hal aldım ki çok yoruldum çok avaz avaz bağırmak istiyorum cok birşey değil di hayattan istediğim mutluluktu sadece ama çok gördüler mutluluğu bana
(507 puan) tarafından
Cnm bende bı defa öyle oldum kaynanam eşimi doldurdu eşim beni geldi dövdü gözümü morarti sabah kalktım baktım ona dedim beni hastaneye gotur goturmedi ise gitti  ben kaynanama dedim oğlunu ara gelsin beni götürsün doktora iyi değilim cadı gorumcede evdeydi oda geldi dedi abimi gözünü morarti sinirlendi  neyse kaynanam dedi ben götürürüm ben dedim senin yüzünden dayak yedim bide seninlemi gidecem oğlunu aradım yani kocamı taksi tütü geldi beni götürdü doktora
(50 puan) tarafından
Doktor senin gözün mor niye demedi mi onlar anlıyor ya hani kapitalizm vurdun yoksa birimi vurdu diye
(507 puan) tarafından
Canım hafif az morarmisti doktorun fark edeceği kadar degil
0 oy
tarafından
allah ıslah etsin inşallah o cani eşini allah korusun boyle insan bozuntusu erkeklerden rabbim benim eşim bana cck için birşey yapsa al ccgnu başına çal der verir bir daha onun akli başına gelene kadar bakmam snrm
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Üzülme cnm aglama Rabbim sana sabir versin biran önce kurtulmaya bak o pislikten:(

0 oy
(7 puan) tarafından
Canım nedir senin bu çilen ya bir postunu daha görmüştüm buna benzer bu adam huy edindi artık sana vurmayı, ailen arkanda durmayacaksa devlet var, kadın sığınma evleri var, kimseye belli etmeden bi arastirsan kocan olacak o adam kendi denginde birine vursun bakim gözü kesiyorsa, ağzını burnunu dağıtırlar kadına mi gücü yetiyor 
tarafından
0 oy
(704 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım Allah o kocan olcak herifide bildigi gibi yapsın sınanıyosun dua et isyan etme hicbirzaman Rabbim yol gostericektir sana
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sanki gece gündüz kendisi bakiyor insanlik hali uykusuzluk cok zor gercekten benim oglum 2 aylik 24 saatte 8 saat anca uyuyor ve cok yorgun oluyorum gecen gece 1 ile 5 arası hic uyumadim artik yeter doruk uyu dedim eşim git uyu ben bakayim çok yoruldun dedi.ne demek vurmak terbiyesiz adam kalkip baksın ortak olsun yorgunluğuna çoook üzüldüm senin adina insan buz gibi olur haklisin canım ne diyecegimi inan bilemedim 
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Ya ne demek eşe  vurmak inan okudum sinirlerim tavan yaptı:angry:. Biz kadınlar eşlerimize emanetiz onlar emanete böyle  mi sahip çıkıyor  eşimden Allah bir degil sonsuz kez razı olsun bnm ailem bnm arkamda durmadı hala da konuşmayız ama eşim hic bunu kendine fırsat bilip bi kez olsun vurmadı .ruh halinde sıkıntı  var galiba bi yardım  alsa iyi gelebilir  insaAllah düzelir  Rabbimin izniyle

0 oy
(50 puan) tarafından
Gözünü korkutacaksin canım benim eşimde bana vurmuştu annesi yüzünden benn hemen babamgili çağırdım ondan beri şuan kavgada etsek el kaldıramıyor ve çok ağır kavgada yapamıyor 
0 oy
(247 puan) tarafından

O elleri kırılsın inşallah :angry:kadınına el kaldıran tüm erkeklerin elleri kırılsın taş olsun inş karaktersiz pislik insan cocgu alır sen uyu cnm der Bn dün gece adet sancısındn öldüm eşim tüm gece bebegmzle ilgilendi baktı o uykusuz haliyle 7 buckda işe gitti bazen eşime kızıyorum bakıyorum ne insanlar varmış Rabbim seni korusun o pislik den

0 oy
(73 puan) tarafından
Ya ne bekliyorsunuz böyle birinin başını biz kadınlar niye böyleyiz kim ya o kim kim sana nasıl el kaldırabilir benimki yapsın tek tek uyurken kırarım o parmakları ağzına veririm sustukca daha ileri gidecekler susma ağlama güçlü ol biliyorum kolay değil güven herkesi herşeyi ardında bırak evlen herşeyin o olsun ama sana en acı verende o olsun delirdim sabah sabah ya 
0 oy
tarafından
Hem ailesinin yanında adamlık rolü yapıyor terbiyesiz ya cocgun yanında yapılır mı günah ya 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,473 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 980 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (476 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 2,427 göst.
0 oy
65 cevap 1,454 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...