0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde tarafından

4 ay gecti annemlere gitmeyeli gidip bir hafta kalayım diyorum ankaradayim onlarda kırıkkale nin bi ilçesinde ve esim disari cikma yasagi cikarsa orda mi kalican seni gelip alamam vs dedi 1 2 ay zaten dikkat diyolar e mayis sonu da doğum yapicam ramazan bayramında gidemicem cok fazla özlerim napicam:'(

7 Cevaplar

0 oy
(155 puan) tarafından
Anammm hemserimmme bak:-)

Annenler gelemiyo mu
tarafından
Gelse de kalamaz ki kaynanamlarla oturuyoruz anlayacagin onların yaninda rahat konusamayiz ki bile
(155 puan) tarafından
Hangi ilcesindeler kirikkalenin nolduki sanki karantinlik bi durum yok bnce de sanki dogmda yPckmisn gitsen jyi olur
tarafından
Karakeçili ama memleketimiz bahsili :) karakecilili degiliz yani
(155 puan) tarafından
Bnde gurbetteyim senin yerin yakin 1.5 satte ordasn esin goturse iyi olur byramda da gitmiyckmisn insallh gonderr kuzm yAA
tarafından
Uf inşallah yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bencede gitme canım nolur nolmaz iki canlısın birde evet hasretlik zor ama karnındaki canı düşün bence hadi birşey oldu Allah korusun mikrop falan kaparsan pişman olursun
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Disari çıkma yasagi derken
tarafından
Yurt disinda virus nedeniyle o hal ilan edilmis burda olmasi da olasi bi ihtimalmis esimde diyo sen orda kalirsan nolacak bende dedim heralde bikac gun surer olsa bile.
(3,617 puan) tarafından
Hic duymadm canm inan
0 oy
tarafından
Yani evet salgın var Ama ailen sonuçta bilemedim yanlış düşünüyor eşin endişelenmekte haklı ama ailesiz yapamaz kimse bncr tejrar konuş tartışmadan 
(56 puan) tarafından
Çok korkuyorum bu salgindan
tarafından
Konuscam cnm
0 oy
(249 puan) tarafından
Gecen yil ben de 2 bayramda da gidememistim ailem denizlide ben ankaradayim ramazan bayraminda uzun yola gitmem yasakti hamileydim son haftalarimdi. Kurban bayraminda da bebegim cok küçük diye gidememistim ailem geldi ama virus baska tabi sokaga çıkma yasağı insanlar tedbirli oldukça cikmaz ama annen baban yaşlıysa onlarin daha dikkat etmesi lazim canim biraz daha sabret 
tarafından
Kiz annem 39 babam 43 yasinda yasli değiller de özledim konusucam gitmek istiyorum bende ramazan bayramında son haftalar diye gidemem kurban Bayramında da 1 bucuk aylik diye gitmem kalabalığa ayni senin hesap
(249 puan) tarafından
Ben kalabaliktan degil de yoldan korkmuştum uzak diye canim 8 saat yol sürüyor hastalanir diye korkmuştu esim ailen de gencmis aslında ama esinin korkusu sen hamilesin o yuzden sanirim ve hakli bi yerde. Bu alinan onlemler bosa degil canım inan ki abartilmiyor yani. Eger tedbir iyi alinirsa sokaga cikma yasagi olmaz yalniz
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Sağlık olsun canım gidersin inşallah düzelir de ortalık
0 oy
tarafından
Biraz dişini sık bakalım ne oluyor ne bitiyor bu illet tamamen bitince gidersin annenin yanına 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 353 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 743 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,518 göst.
19 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 546 göst.