0 oy
1,519 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

doğum icin izmire geldim, ikimizinde aileleri burda hem buyuksehir diye, esimi kirklarleinde bıraktım 20 gun sonra o da gelicek ama ilk kez boyle ayri kaldik, icim o kadar buruk ki annemin evine sigamadim sanki, aglayasim geliyor hamilelikten midir nedir. Fotograflara bakip agliyorum habire bir de geleli 3 gun oldu daha :D napicam bilemedimm

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaaa masallah ne kadar guzelsin 
tarafından
Ay canımsın sen benimmm sen daha guzelsinn :*
tarafından
❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(5,297 puan) tarafından
Ayy cnm benım yaa bnde kocamsız dayanamıyorum yaa babamlarda geçen ayda gtmştm 1 hfta zor dayandm nasl ağlıyordum çok özlüyorum bnde uzaklaşınca :) 
(5,297 puan) tarafından
Kız Amin gerçektn oyle ilk bşlarda anemleri özlüryordum geçen ay gttım annneee kocamı özledım sürekli sylenıyorudm eşim hemen yarın gel dyordu valla kocam olmadan yatamıyorum ne yalan soylüm:) :)
tarafından
Ayy bende esime diyodum ben yazin tatile gidicem annemlerin yazligina 10 gun kalcam bana karismaa sakin bisey deme falan diye. Gondermiyor hicbiyere de ikna etmeye calisiyodum meger ben gidemezmisimm zatenn
(5,297 puan) tarafından
Gıtseydın pişman olurdun gayri  :) :D insn dayanamıyor vallahhı evımın çayını ble özlemiştim nyse sen fazla duygulanma inşşalah en kısa zamnda kavuşursun :)
tarafından
Ayyy aminn kizim cok bekletmeden saglikla gelsin, bu gece konusucam valla kizim dicem gel 38de babamiz gelsin hemen cok beklemeyelim :)
(5,297 puan) tarafından
Oda tamam anne dyecek koşa koşa gelecem dyecek:) :) bu arada bnmde kızım olacak hayrlısyla
0 oy
tarafından
Allah kavuştursun canım çok iyi biliyorum ayrılıkları bn 1 ay bile dayanamıyordum Allah yardımcın olsun 
tarafından
Bilen anlar zaten alıştın mi,hic ayrilmadin mi cok zormuş. Allah razi olsun, ayri dusurmesin bidaha hicbirimizi ❤
(969 puan) tarafından
Bende
 memlekete geldim bayramda biraz da kalayım dedim 20 gün oldu evimi eşimi çok özledim yatağımı da annemelr hiç sıkıntı etmiyor kal diyorlar ama evim de evim eşimden ayrı uyuyamıyorum hiç  iki yıl olacak
tarafından
Bizimde 2 yil oldu yeni, 2 gunde olsa insan kendi duzenine alışıyormuş. Valla evimi ariyorum annem duysa cok üzülür ama napayim
tarafından
Ayyy çok zor vallaha

Amin Allah heppimizin yardımcı olsun inşallah
0 oy
(975 puan) tarafından
Kıyamam, Allah muhabbetinizi arttırsın 
tarafından
Allah razi olsun canim, hepimizin huzurlu mutlu yuvası olsun ❤
(975 puan) tarafından
Amin canım ❤️
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Allah kavuştursun 

tarafından
Allah razi olsun ❤
0 oy
(9,948 puan) tarafından
Kız 3 gunde boyleyse biz ne edek adamı 7 aydır gormuyorum 
(5,297 puan) tarafından
Ayy nasl dayanıyorsun :( eşim işe gdınce balkonda camdan artık gözlerim çıkıyor baka baka
(9,948 puan) tarafından
valla dayaniyosun dayanamiyosun duruyosun yani. Elimizden bisey gelmiyo keske gelse. Bu lanet virüs yuzunden 2 ayligina gitti 7 ay olcak adami gondermiyolar. Ki daha rahat 1.5 2 ayimiz var
tarafından
Ekmek parasi napsin :( dayanicak ni sekilde
(5,297 puan) tarafından
Aynen yaa rabbim kavuştursun inşallah ♥️
(9,948 puan) tarafından
Amin canım insallah hayirlisiyla
0 oy
tarafından

Canım benim Allah kavuştursun Rabbim böyle tatlı ayrılıklar versin kiz <3

tarafından
Allahh razi olsun canimm, Rabbim hep guzel nedenlerden ayrilik versin hepimize ❤
tarafından
Amiiin kuşum (✷‿✷)(✷‿✷)
0 oy
(8 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende Şırnak ta bıraktım geldim maalesef insan sığamıyor hiç bı yere eşinden ayrı kalmak heleki bu hamilelik döneminde ayrı kalmak insanı çok üzüyor
tarafından
Ayy anliyosunuz ya beni valla sevindim kendimi deli gibi hissediyodum. Surekli dogurcam da o olamicak diye agliyorum sanki adam amerikada ona da belli edemiyorum uzulmesin diye :(
(8 puan) tarafından
Güldürdün beni ya valla bende öyleyim sürekli ağlıyorum gel diyorum gelemicegini bildiğim halde dogurmucam sen gelmeden diyorum yazık onada kıyamıyorum Allah'tan bizim kavuşmamıza 1 hafta kaldı görevden geldiği gibi binip gelicek geçmiyo zaman duramıyorum hiç bı yerde o olmadan doguramicakmisim gibi geliyor nedense
tarafından
Ay bende oyle bende 34. Haftadayim bi kramp giriyo ayagima aha diyorum dogurcam babasi yoook. Halbuki adam arabayla 5 saate gelir sanki amerikadan gelicek :) ama psikoljik bence ya
(8 puan) tarafından
Aynen canım kesinlikle psikolojik biz hep yanımızda olsunlar istiyoruz çoğu kişinin eşi yanında oluyo benimki neden yok diyosn doğuma gircem en son onu gorym istiyosun istiyosun da istiyosun bitmiyo bizimde isteklerimiz :)
0 oy
(48,491 puan) tarafından
Allah kavustursun canim
tarafından
Allah razi olsun canim❤
0 oy
tarafından
Ah ah biliyorum bu hasreti insanın nefesini alıyor elinden resimlerine bakıp bakıp ağlıyordum ben ya annemlerde kalmıştım 1 hafta o evdeydi ne yediğim yemekten zevk aldım ne sudan ferahladım karanlıkta yaşıyor gibiyim beni almaya gelmişti aayyy o an sanki güneş evin içine doğdu eş insanın dert ortağı ya annene babana diyemediğini ona diyorsun hem arkadaşın hem ailen hem düşmanın farklı birşey ya Allahım bozmasın 
tarafından
Aynen oylee ettigimiz kavgalar geliyo aklima niye oyle soyledim diye üzülüyorum valla hemen dogurayim da gelsin istiyorum yeter ki gelsin. Insan ne kadar alışıyormuş meger ya yoklugunda anladim. Ay Allah ayirmasin hicbirimizi
tarafından
Çok alışıyor ya çok Allahım eksikliğini vermesin yemek yerken yemeğinden yerim ne bilim uyurken laf sayarım tatlı yapınca başımda beklemesini izlerim ama annemler de öyle birşey yok ***** gibi oluyorum maşallah diyim :))
tarafından
Aman masaAllaah Allah kimsenin huzurunu,birligini bozmasin, bozulanlarin da yardimcisi olsun
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çık gel kahveye☺
tarafından
Senn gaziemirde olan miydiinn
(8,081 puan) tarafından
Evet ☺
tarafından
Suan burdaki herkesten daha yakiniz o zaman :)
0 oy
(188 puan) tarafından
Ayy valla bende annemde kaldim dügün sonrasi ilk kez oda bi gece saga döndüm sola döndüm yatamadim hemen sabah olsun eşim gelsin istedim 
tarafından
Ayy tek degilim yani valla ben kendime sasirdim ne koca duskunuymusum diye. Kiz geceleri eli ayagi degerdi sicak diyee ceek derdim, eline ayagina kurban olucam artik oyle ozledim
(188 puan) tarafından
Insan seviyosa eşini daima dibinde olsun istiyo ben onsuz kendi aileme bile gitmek istemiyom
tarafından
Valla ben bu kadar düşkün oldugumu bilmiyordum ogrenmis oldum. Allah onlarsiz birakmasin
(188 puan) tarafından
Aminn inşallah :))
0 oy
tarafından
MaşaAllah, çok yakışmışsınız. Allah mesut etsin, tez zamanda kavuşursunuz inşaAllah sağlıkla :)
tarafından
Allahh razi olsun canimm, aminn :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Çok güzelsin canim <3

tarafından
Yaa tesekkur ederimm canim benimm
0 oy
(716 puan) tarafından
Kirlarelide mi oturuyorsun canim
tarafından
Evet canim kirklareli merkezdeyimm