0 oy
275 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Ben çarşamba günü Samsuna gidicektim lazer epilasyonu yarım kalmıştı ona devam edip alışveriş yapıcaktım ama videoları haberleri izledikten sonra durumun gerçekten ciddiyetini anladım. Öyle ki okullar bile tatil edildi ama millet hala avm ve cadde cadde gezmeye devam ediyor. Ben 3 hafta kendimi eve kapatıp eşimde işten geldikten sonra kıyafetlerini direkt makineye atıp eşime duş aldırıyorum. Telefonunu dezenfektan ile temizliyorum ama parada çok mikrop var onu napıcaz bilmiyorum kızlar :/ ev temizliği yaparkende dış kapı kulları, lavabolar, kumanda, koltuklar gibi bölümleri özellikle iyi temizlemeye çalışıyorum. Lütfen sizde dikkat edin bunaldım dışarı çıkayım demeyin şu 3 hafta dişinizi sıkın belki sizin bunalmanız virüs kapmanıza yada başkasına geçirmenize neden olacak yüzden lütfen dikkat edelim :angel:

8 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Çok haklısın canım. Ya eşim dışarda çalışıyor ve hergün otobüs metroya biniyor ne kadar önlem alsak ta boş gibi 
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Biz cikmasakta esim surekli disarda ve insanlarla muhatap halinde 
0 oy
tarafından

Gelecek hafta esimin kuzeninin dugunu var normalde gidicektim ama vazgectim hic geregi yok bu gunlerde evimde otururum kizimla mis gibi :)

0 oy
tarafından
Kapinin agzinda dezenfekte var gelen ilk elini yikatip ilac sıkiyorum evimi sürekli domestos ile temizliyorum gerekmedikce evden cikmioruz 
0 oy
tarafından

Allahtan geldik, Allaha da gidicez. Rabbim bize virusten olmeyi kader yazmişsa vallahi dezenfekte bile hayir etmez. Ölumden baska her seye care vardir. Sadece Rabbimden sabr ve sadece Onun eceliyle olmemi dua ediyorum. Ben evdeyim surekli dişari cikmiyorum. Ama kaynvalidem, kaynim kaynpederim eşim çalişiyo. Yapacak bisey yok. Diyelim ki eşimi durekli banyo yapmasini istedim. Koskoca kaynpedere nasil diyecem? Kaynima nasil diyecem. Çok şukur bisey yok. Allah her kesi korusun. Cocuklarimiza bagislasin. Daha anne olamadim, bi bende tadayim o duyguyu sonra olsem de gam yemem :angel:<3

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Tedbir bizden taktir Allahtan.. ellimizden geldigi kadar.. 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
rabbim korusun herkesi canim gerekirse evden hic cikmiycaz bende diyodum aman nolcak ya falan diye de sayi artiyo korktum haftasonu biraz disari cikalim dedik cok bunalmistik valla en kalabalik olan yer bombostu iste o zaman anladim ciddiyetini geri donduk eve biz onlemimizi alalim gerisi Allahin takdiri canim . parayi falan da varsa karta atin tum nakitleri bir lirayi bile karttan cektirin 
0 oy
tarafından
Yok ne korunmasi temiz tutiyoriz elleri odur aha aksama gorumcem davet etti oraya gitcez 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 206 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 250 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 442 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 723 göst.