0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok kötü bir durum ya virüsten anne baba hastanede yatıyordu kocası tek çocuk annesinin götürdü yoğun bakıma aldılar sonra da babası kötü oldu adamın onuda götürdü babası öldü annesi daha yoğun bakımda ve tek çocuk tek adam mahvolmuş eşim kayinpederim öbür görümcem gittiler ben kaynanam evdeyiz kaynanam kronik hastalığı var ondan gitmedi ama korkuyoruz bu sefer onlar gitti onlardan bize bulasirsa diye ya gitmelerini istemezdim ama kimseleri yok adam çok kötü durumda görümcenin oğlu 11 yaşlarında o ağlıyormus baya dedeye neneye bağlılar onlarla büyüdüler mecbur eşimgil gitti ya inşallah bizlerede bulaşmaz rabbim annesine de şifa versin çok kötü bir durum tek çocuk ana baba giderse kardeş yok bir şey yok 

2 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
aşili olanlar hafif atlatiyomus basiniz sagolsun ims bisi olmaz bulasmaz
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bir süre kaynananla beraber yalnız kalsanız bir evde iyi olur sizin açınızdan . 3 4 gün yeterli olur virüs kapıp kapmadiklari. Allah rahmet eylesin inşallah
(6,047 puan) tarafından
Ayy nasıl günah onca insanın günahına girmişler. Ben hakkımı helal etmiyorum böyle insanlara gerçekten . Belki de boyle davranarak bir cana bile neden olmuşlardır. İşiniz çok zor umarım size bulaşmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 445 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 436 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 880 göst.