0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sabahtan beri bahar temizliğine giriştim, salonu yaptım, şimdi mutfaktayım 2 odayı yapabildim sadece bugün, Koltuklar sildim halı sildim toz aldım, kapıları sildim, mutfak dolapları iç dış sildim derken anca 2 odayı yapabildim derinden temizlik, çok yoruldum eşime dedim ki ben mutfağı süpürimde sen sil dedim, ben yapamam temizlik dedim temizlik değil bak hamileyim 3.5 aylık belim ağrıdı gel yardım et diye, bağırdı belime geldi vurdu yapmazsan yapma be dedim san minnet eylemem çıktım dışarı çocuğumda ağladı korktu, çok moralim bozuk çok üzgünüm, keşke halden anlayan biri olsaydı 

17 Cevaplar

+1 oy
(161 puan) tarafından

Hem gelsin vursun canını acıtsın sonrada çoçuğa birşey olunca karnındakinede sahip çıkamadın diye başa kalksınlar:angry:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Beline niye vurdu dengesizliğin bu kadarı 
tarafından
Yapmazsan yapma dedim ondan
tarafından
Ne insanlar var ya sıkma canını
0 oy
(266 puan) tarafından
Canm ağir ağir yap acele etme
0 oy
(15,597 puan) tarafından
Beline niye vuruyor hayv@an herif insafsız pislik ya ay okudum sinir oldum 
tarafından
Yapmazsan yapmıyorum de bitsin, gel sil diyince neden bu kadar şiddetlenir bir insan
0 oy
tarafından
Canım.bosver bırak yapma  senin sagligindan onemli mı bak kıymet bilmemiş eşin de birak pislik içinde yaşasın görsün 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Öyle birinden niye yardım bekleyip kalbini kirmasina izin veriyorsun
tarafından
Dedim belki bir yardımı dokunur
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Böyle adamlari ıslak sopayla dovesim var yemin ederim ya.burda günde en az 20kisiden böyle şeyler okuyorum ülkede erkek kalmamış diyorum resmen 
0 oy
tarafından
Yavaş yavaş yap canim bende başlayacam cumartesi pazar eşime tatil o çocuğa bakarken yapabildigim kadar yapacam bide bahar temizliği adi üstünde bi günde nasıl bitsin
tarafından
Bir günde asla bitmez en az 1 hafta mı alır valla, mutfak dolabı iç dış hep yaptım, buz dolabı, Erzaklıklar, Halı, Koltuklar derken çok yoruldum ama hamile olunca belim ağrıyor 3.5 aylık başım döndü artık mutfak dolaplarının içinde dedim gel yapalım öyle tepki verdi çok üzüldüm, millet karısı hamileyken her şeyi yapıyor
tarafından
Aynen benimde 1 haftamı alır helede şimdi bebegim var etmezler canim ben eşimin yardım etmesini bıraktım cumartesi pazar çocuğa bak temizlik yapıyım diyorsun bakamam diyodu allahtan virusden dolayı temiz olun deyince eşimin fikiri değişti ya değilse ben hiç yapamam temizlik
0 oy
(864 puan) tarafından
Ah bu erkekler ah ah 
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Cok sinir oluyorum boyle h@yvanlara ya 
tarafından
Sadece ben süpürim sen sil dedim, o kadar iş yaptım salonu falan sildim süpürdüm, sadece mutfak silecektik öyle yaptı, bide paşa paşa gittim sildim geldim ağlaya ağlaya
0 oy
tarafından
Nedir bizim bunlardan çektiğimiz offfff
0 oy
(592 puan) tarafından
Beline mi vurdu? Ve sen hamilesin inanamiyorum gercekten
tarafından
Evet maalesef
(592 puan) tarafından
Canim cok uzuldum ve sinirlendim hicbir kadin bu muameleyi gormemeli hele ki hamileyse, allah yardimcin olsun :(
tarafından
Allah yazar bedelini canım ona :) ondan üzülmüyorum, hamile kadına vuruyor eli kalkıyor Allah yazmaz mı sormaz mı bedelini
(592 puan) tarafından
Sorar elbet ona suphe yok da hamile kadina da reva degil iste insan ona uzuluyor. Ben hic tanimadigim birine uzulurken o esine vurup uzulmuyor cok acı...
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kuzum dnlene dinlene yapsana sende yorma kendini kim anlıyor ki kendimize yapıyoruz temizliği de hee gün bi odaya gir canım benım o adamı da bosver 
0 oy
(49 puan) tarafından
Benim eşimde hiçbirşeye elini sürmüyor üstüne ilgi hizmet bekliyor artık alıştım ilk aylar çok halsizim evi zor süpürüyordum yapma öyle kalsın diyordu yinede yapmadi
0 oy
tarafından
O kadr yuklenme kendine gucunun yettigi kadarini yap canina yazik 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ay bu nasıl bısey ya hamilesın sen :( 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin inşallah..  ama sende dikkat et kendine bu aylar tehlikeli çok yormamak lazim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 225 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 114 göst.