0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (6,136 puan) tarafından

8 aylık oglum da boğaz enfeksiyonu var bide dis dedim ama sanırım alakası yok çok huysuz hasta oldu olalı benim yatağımda uyudu döne döne bugünde beşiğine aldım sanırım orda dönemiyor uykusunun arasında ağlıyor uyuyamıyor cumartesi gününden beri mahvoldum ya :(

Bu dönmeleri nasıl halledecem yere yatırabileceğim bir yerde yok 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anne yanı beşikte yaptırıyorsan dar gelir ona  daha büyük bir yatak almalısın canım 
(6,136 puan) tarafından
Büyüyen besik var ya ondan kocaman yatağı döne döne tavaf ediyordu ben yere minder atıp yerde yatmaya çalışıyordum valla ne uykum kaldi ne duzenim
tarafından
Alla allaaa büyükmüş birde yatak :/ o zaman yere sünger koy beraber uyursunuz
(6,136 puan) tarafından
Sabah işe giderken eşim üzerinden atlar ona da benim gönlüm olmaz ztn ben uyuyamiyordum oğlanın viziltisina eşim ise gitmek için kalkınca onun yerine ben yatıyordum aman alışır mi bi süre sonra beşiğine :/ mecbur yatmak zorunda
-Reklam-
0 oy
(13,748 puan) tarafından

Yer sungerin varsa misafir icin kullandiklarimizdan hani onlari onlari salona koy yerde uyuyun kuzum.

Biz 4 aydir hep yer sungerlerunde salonda yatiyoruz çünkü besikte donemiyo hep huysuzlanio
Boyle daha rahat
(6,136 puan) tarafından
Kapılardan soğuk geliyor yarın eşime sünger aldırayım yatak odasının kapı altına bari koyayim ama yer yok eşim ise giderken üzerinde atlamak zorunda ona da benim gönlüm olmaz napcam bilmem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 957 göst.
7 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 638 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynepysza (66 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 1,592 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,953 soru

11,513,650 cevap

35,174 kullanıcı

...