0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Oğlum bu sattelede uyumuyor çok tuhaf daha 2 aylık baksa yine iyi sürekli ağlıyor inan kan şekerim düşüyor bı çocuk uykuya yada emzige nasıl alışacak nolur yardim

16 Cevaplar

+1 oy
(181 puan) tarafından
Aynen bnde yapmadım valla 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Vah hemşerim Allah yardımcın olsun :) 

Emziği hastaneden çıkar çıkmaz vereceksin ya yoksa almıyorlar gerçi çoğu ginede tutmuyor 
(326 puan) tarafından
Kuzum hastanede ilk gün aldı sok olmuştuk emzik kocamandi bile ona göre nasıl emiyordu şimdi yok yüreğini kaldırıyor
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende yapamadım henüz  

Emzirdin  mi canım  memenin üzerine yatmıyor mu
(326 puan) tarafından
Emzirdim normalde öğle sonu ve gece göğsümde uyuyor emerken ama sabah bu saatlerde ve akşam 7 den sonra ne uyku var ne durdugu çok mızmız bı bebek galiba
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Bende yapamıyorum kahvaltiyi ozledim oglumu sallamaktan bacaklarim duruyo artik.esim kirintilar aliyo sallarken onlari yiyorum kek yedim az once ama kahvaltının yerini tutmuyo
(326 puan) tarafından
Tutarmi kuzum tutmaz tabi valla bende özledim kahvaltiyi
(1,982 puan) tarafından
Ben emzige alıştırdim şükür philips avent ultra air tuttu..2  aylikti bunu tuttugunda öncesinde cok emzige para verdim valla
0 oy
tarafından
Canim ne yazık ki bazı bebekler emziği kabul etmiyor ben oğluma neler denedim oğlum bi türlü kabul etmedi 
(326 puan) tarafından
O hı degilse biraz oyaliyor cnm ya
tarafından
Aslında dışarıda ağladığında falan vermesi iyi oluyor ama çocuk almayınca yapacak bisey yok canım
(326 puan) tarafından
Aynen öyle guzelim
0 oy
tarafından

Valla bende iki tane in arasında mahvoluyorum Allah razı olsun eşim soba yakar kahvaltı hazırlar beni çağırır ikinci çocuktan sonra çünki perişan oldum artık :( ben ne yaptı isem emzik tutmadı iki kızım da insallah alışır  senin ki canım 

(326 puan) tarafından
Hastanede ilk gün almıştı ama şimdi banamisin demio inan
tarafından
Yok ya ben ilk kızım meme yemedi dedim buna emzik vermiyim 1 damla da anne sütü fazla alsa kardır baktım olmuyor verdşm 1 aydan sonra almıyor şimdi de
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Benimde aynı ya 45 günlük uyku diye birşey yok mahvetti beni her zaman saat 1 de 2 de kahvaltı yapiyorum
(326 puan) tarafından
Bu defada akşam yemegi yetişmiyor ona dalınca ev işleri kalıyor ne olacak bilmem
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim 3 çocuk ucude küçük şimdi onlar kahvaltı yapıyor ben 6 aylık kızımla ilgileniyorum -1-2 gibi yapıyorum kahvaltımı 
(326 puan) tarafından
Vala herkes aynı desene
0 oy
(422 puan) tarafından
Bende simdi yapicam :)
(326 puan) tarafından
Afiyet olsun balim
(422 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzum
0 oy
tarafından
Canım bnm oğlumda öyle şuan 3 aylık olcaz hiç durmuyor surkli gezdir bni kuckda derdi yalandan ağlamaları var 
(326 puan) tarafından
Aynen bende alismasinj istemiyorum şimdi hafif ilerde çok zor olur cunki kucaga alınca duruyor biraz ama ondanda sıkılıyor
0 oy
tarafından

Bende daha yeni başladım bugün hiç iştahım yok :ermm:

(326 puan) tarafından
Nedenki ball
0 oy
(557 puan) tarafından
1 ay daha sabret canim benm bebeim de oyleydi simdi gun icinde neredeyse aksama kadar uyuyor bu seferde gece cok zor uyuyor 
(326 puan) tarafından
Bide o var demi gece uykusu
0 oy
tarafından
Bende hala yapmadım ama çocukla bir ilgisi yok benimkinin 
(326 puan) tarafından
Neden yapmadın :)
tarafından
2 haftadır 8 de uyanıyorum bir daha uyuyamiyordum bugün 12.30 da kalktım şimdide yataktayım birwsxan kalkarım yaa
(326 puan) tarafından
Hahah yat gitsin vala imkanın varsa bazen bnmde hiç kalkasim gelmio
tarafından
Yatıyorum işte özellikle buraya bakınca bu gunlerin tadını çıkarayım diyorum kendime
0 oy
tarafından
3.aydan sonra rahatlarsın yani benimki öyleydi 
(326 puan) tarafından
İnşallah güzelim ya her asidan sonra yeni bir huy edindik herkez mi böyle tek benmi bilemedim
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Öyle oluyo ya ilk zamanlar ama ben pusete koyup yanıma alıyordum uyumazsa 
(326 puan) tarafından
Pusette de durmadi kuzum denedim onuda
(12,504 puan) tarafından
Hmmm :/ Allah kolaylık versin canım
(326 puan) tarafından
Sağol bitanem

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 697 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 414 göst.
29 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Berilin annesi ❤️ (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 340 göst.
0 oy
23 cevap 502 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu

377,273 soru

11,290,177 cevap

34,703 kullanıcı

...