0 oy
340 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (100 puan) tarafından

2 yaşında kızım var sabahları kahvaltı ıvır zıvır ev işleri derken Gelinim mutfakta başlıyor asıl işlerimi hep 4 den sonra yapmaya başlıyorum. Bu durumdan çok da sıkıldım aslında ama kendime söz geçiremiyorum :)  biri de kapımı çalsa kızın dağınıklığı nı görecekler çok utanırım  

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Yani normal cnm seninki evde bi minnagn var ilerde bizde öyle olcz :D

-Reklam-
0 oy
tarafından

Sende bağımlısin yani bende 10da kalkıyorum işlerimi bitiriyorm tâbi cocuk olmayınca evde daha sonra gelinim mutfakta biter ikimizin yerine kanal 7de 6bitiyor aksm ymgi yürüyüş fln drkn zmn geçiyor :)

(100 puan) tarafından
Çocuk olmayınca bi kere yapıyorsun bitiyor ama bende çocuk var rakamı dönüyorum her yer sarma duman olmuş oluyo :) yiyip içip mutfağa atıyoruz bir kalkıyorum ki aman allahım ev temizlik yemek derken zaten akşam oluyo. Bir bakmışım yine sabah olmuş yine Gelinim mutfakta karşısında buluyorum kendimi
tarafından
Eee normal cnm minnakla :D canınız sağolsun da boşver yapılır:)
0 oy
tarafından

Bazen bende takılıp kalıyorm :))

(100 puan) tarafından
Bazen olsa neyse izlemedim gün ertesi gün özetlerden izler oldum :)
tarafından
Aynen artık takılmaycm özet izlerim:))
0 oy
(717 puan) tarafından

Reklam aralarında yapabildiğini yap cnm çok kötü oluyor bu programlar bağlıyor ekran başına 

0 oy
tarafından

Ay bende bagimlisiym:) 

0 oy
tarafından

Ben 11 de kalkıyorum gelinim mutfakta başlayana kadar izlediğim dizi bitiyo sonra gelin bitiyo yemekteyiz başlayana kadar yeni bir ben e bakıyorum yemekteyiz de ara sıcaklar gelirken reklam geliyo o ara yapıyorum yemek haftasonu 2 günde temizlik yapıyorum :DDDDDD 

(100 puan) tarafından
Ooo senin ki daha büyük bağımlılıkmış :) çocuk olmayınca sıkıntı değil de çocuk olunca o ev hiç toplu kalmıyor orası kötü. Bugün kim elendi bu arada
0 oy
(77 puan) tarafından

Canım bende oyleydim baktım olacak gibi değil özetini seyrediyorum  :-):-):-) sadece cuma günü bütün bölüm seyrediyorum

(100 puan) tarafından
Ben bırqkamıyorun yaa hele fragmanları görünce iyice kumanda ya sarılıyorum
0 oy
tarafından

Sen yine iyisin :D 11 de kalkiyorum tvyi acip muge anliyi izliyorum o bitiyor zahide yetiş basliyor ondan sonra esra erol saat oluyor 7 :D sonra diziler :D 

(100 puan) tarafından
:) benden de bağımlıları var mış ama napalım tv de olmazsa zaman hiç geçmeyecek. Sizin de ilk çocuk mu? Çocukla bu kadar tv olmuyo çünkü
tarafından
Evet ilk hamileligim normalde tv yi hic sevmezdim evlendikten sonra zaman gevmiyot tv olmasa

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 511 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 697 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 579 göst.
0 oy
4 cevap 414 göst.
29 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Berilin annesi ❤️ (123 puan) tarafından soruldu

377,329 soru

11,292,119 cevap

34,710 kullanıcı

...