0 oy
834 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anneme gidiyorum kızlar ve çocuklarıma hem Anne hemde Baba olurum herkesten iyide bakarım evlatlarıma. Babasız büyümek nasıl birşey bunu benim çocuklarım yaşıyacak maalesef. Biri karnımda biri kucağımda ve giderken 1.5 yaşındaki oğlum herşeyden habersiz çikolata yiyor ağzını şapırdatarak çikolata yiyor bilmiyor ki birşey o gezmeye gidiyoruz sanıyor ama hayatlarının yarısı gidiyor bilmiyor keşke hep çocuk kalsam

29 Cevaplar

0 oy
(701 puan) tarafından
Hayırsız bir baba ise birak babasız büyüsün sen onlara iyi ana ol hem çalış hem onlarla eğlen hem ana hem baba ol . En kötüsü annesiz olmak bu dünyada. Çikolata yesin bisiklet binsin top oynasin masal anlat dua öğret dua et üzülme. Babasız büyümek annesiz büyümekten zor değil eşimden biliyorum. Anaları erkek gibi hem ana hem baba olmuş.
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Ya kıyamam allah yardımcın olsun ama unutma zor günler olacak ve sabret 
0 oy
tarafından
Ben altı aylıkken annem bırakıp başkasıyla evlenmiş babam bir süre sonra başkasıyla beni istememiş babamın eşi babannem bakmış bana 14 yaşıma kadar annemi hiç tanımadan 14 yaşımdan sonra annemi tanıdım onun yanına yerleştim ozaman herşey iyi tabi annem bi hata yapmış kafasındayım daha çocugum üvey babam var bir süre sonra üvey babam istemedi beni 18 yaşıma kadar yaşadım onlarla ne acı çekerek sonra eşim çıkto karşıma 1 ay sonra tuttu elimden çıkardı o cehennemden beni ve benim bir oğlum var eşinle oynadıkça ben oturur ağlarım hala keşke babaö arkamda olsaydı bunların hiç biri olöazdı ben çökük bi duvar gibiydim baba sevgisini çok aradım ben baba nedir eşimde gördüm keşke babam olsaydı arkamda dursaydı kimseye ezdirmeseydi beni babalık farklı bişey ama baba olana ama benim annemde olmadı senin evlatlarının annesi var evet ama inşallah eşinle yolları ayırsanız da çocuklarının arkasında durur babasızlık kötü. 
0 oy
(290 puan) tarafından
Babam vardı ama yoktu bu kadar diyeyim sen anla. Ama keşke karnındaki sabiye ayrı Bi içim yandı kuzum gitmen için sebebin neydi
tarafından
Şiddet canım
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Ayyy aglattin beni bak smdi en hassam noktama bastin ya .. 

Ben 2 yasindayken ayrilmis anamla babam bizim peder gitmis almanyaya gidis o gidis ne bi haber ne bi selam ..

Ben liseye baslicagim sene bize ölüm kagidi geldiydi de günlerce aglamistim yuzunu bile görmedigim babam icin.. bizim evde hic baba kelimesi gecmezdi /o/ kelimesi yada ismiyle falan soylerdik hayatimda dolu dolu bi BABA diyemeden ölüp gitmek dusuncesi canimi cok yakar. Ay neyse aglamak istemiyom ya off
0 oy
(70 puan) tarafından
Ben herzaman derim.guclu kadın dimdik duran kadındır evlatlarına kalkan olandır iyi bir baba değilse yanyana büyütmekte  sana ve çocuklarına eziyet olur evet ağır gelecek ama çocukları bazı babalar hak etmiyor ama sen annesin sen yavruların için en doğru olanı yapiosundur
0 oy
(538 puan) tarafından
Çocuklarınızla çocuk olun oyun çağlarında. Onlarla oyun oynayın. Saklambaç  falan. Hiç vaktim yok demeyin vakit ayırmaya çalışın bir şekilde. Sakın el kaldırmayın. Sevginin iyileştiremeyeceği bişey yok. Anneme  Babama o kadar çok öfkeliyim ki bu konuda.  Madem hayatımdaydın çocukluğuma neden eşlik etmedin diye kalbim sitem dolu. 
0 oy
(776 puan) tarafından
Sen hem ana hem baba olursun canım hic merak etme allah yardim eder siddet olan bir evde her sey bitmis demektir zaten oyle baba olup cocuklar sen travma ustune travma yasayacagina olmasin daha iyi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 329 göst.
0 oy
10 cevap 291 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu