0 oy
833 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anneme gidiyorum kızlar ve çocuklarıma hem Anne hemde Baba olurum herkesten iyide bakarım evlatlarıma. Babasız büyümek nasıl birşey bunu benim çocuklarım yaşıyacak maalesef. Biri karnımda biri kucağımda ve giderken 1.5 yaşındaki oğlum herşeyden habersiz çikolata yiyor ağzını şapırdatarak çikolata yiyor bilmiyor ki birşey o gezmeye gidiyoruz sanıyor ama hayatlarının yarısı gidiyor bilmiyor keşke hep çocuk kalsam

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Babasız..... içinde kalan bir boşluk onu doldurmak için saçma sapan insanları koyarsn ama hiç bir zaman dolmaz. O küçücuk masum cocukluğun hep içinde kalır. Babalar gününde her kes babasına koşarken sen odan da oturub kimse sesini duymasn diye göz yaşını içine dökersin helede gece başını yastığa koyarken yastığın sırıl sıklam olduğunu bilirsin...
tarafından
Aynı acıyı paylaşıyoruz yaşayan bilir anca...
-Reklam-
+1 oy
(1,093 puan) tarafından
Bazen bazı babalar olmadan güzeller.. Benim annem babamdan ayrılamamıs hayatımızın yarısına asıl buyüzden gitti.. 
0 oy
(422 puan) tarafından
Ahhh gülüm ahhh başka caren yok muydu keske gitmesen 
0 oy
(148 puan) tarafından

Olan o yavruculara oluyo Rabbim yardimciniz olsun :(

0 oy
(10,047 puan) tarafından
Babasız büyümek çok zor ama baban olduğu halde ondan sevgi görmemek çok daha acı bir duygu. Ben bilirim..
(7,972 puan) tarafından
Babali babasiz büyümek kısaca işte bende bilirm
(10,047 puan) tarafından
Canım benim ❤❤❤
(7,972 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
0 oy
(47 puan) tarafından
Oy canım benim kurban olurum hepinize rabbim yardimciniz olsun :(  çözülmeyecek bir sorun mu yaşadınız bebişiniz çok küçük öbürü yolda:(
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Rabbim yardımcin olsun  bugün tüm melekler ağlıyor seytanda kis kis gülüyor niyemi bir yuva yıkılıyor 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Sana git dediğinde gitmicektin sen git diyicektin eve almıcaktın  şerefsizi durduk yere mi böyle oldu biri mi var hayatında 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Canm eşin 20 günlük göreve gidecek yazmışsın diğer postun da o yüzden mi annenlerin yanına gidiyorsun tatlım 
tarafından
Hayır ayrılıyoruz canım, bana git dedi boşanacaz dedi istemiyormuş artık bende ne diyebilirim ki Allah büyük
(3,750 puan) tarafından
Keyfi bilir boşver cnm Rabbim bu mübarek gecede sana ve çocuklarına güzel gelecek nasip etsin
(249 puan) tarafından
Aynı sorunları bizde yaşadık sen yazdigin zaman direk kendi yasadiklarim geldi gözümün önüne suan o düzeldi Allahim senin yardımcın olsun canım benim üzüldüm gerçekten  seni kovmasi felan hepsi ya inan sinir oluyorum böyle insanlara
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Zor yani eksik hissediyosun ama hergün kavga dövüşten bin kat iyi ben Allahım nolur bizi kurtar diye dua ederdim gitsin ya da ölsün derdim çocuk aklımla en sonunda gtti gtmese belki de annem ölmüş olcaktı şuan :'(

0 oy
(243 puan) tarafından
Benim kizim babasiz buyudu tatillerde babasiyla
(5,377 puan) tarafından
Sen naptn canım hatrlyrm babam almaya geldi fln demiştin
(243 puan) tarafından
Ewt kiz kardesime gittik tlfda yine kavga geldim iste yine zorla ev arkadasi gibiyiz suan en azindan kavga yok cok zor seyler yasiyorum ama sogudum inanilmaz ben 1.5 yil tayin isteyemiyorum o yuzden kalicam mecburen o gitsin umrummdegil..
0 oy
tarafından
Babasizligi çok iyi bilirim amcalrim okutmadi yengem hep eziyet ederdi  annem de yok başka biri ile evlendi 5 kardeştik en küçük ben diğerleri evli 7 yıl ne zorluklar çektim herşey burnumdan gelirdi dışarıya bile çıkamazdim iftira ederler döverler diye allah kimseyi şimdi bi yuvam var oğlum eşim  allah kimseyi anasız babsiz etmesin bence biraz daha düşün canım kolay değil belki ama çocuklar için 
(243 puan) tarafından
Canim ya ann3n anne degilmiski yaziklar olsun ona
0 oy
(474 puan) tarafından
Bence yapma canım emin ol hiçbir çocuk babasız büyümek istemez ben hem annesiz hem babasız büyüdüm ilerde çok sıkıntı çekersin kurtulmazmı evliliğin bir şans daha verseniz çocukların hatırına
tarafından
Çok şans verdik canım, ama adam ahlaksız işte huyu iyi değil ve dayak yedim
(474 puan) tarafından
Anlıyorum canım o zaman yapıcak hiç bir şey yok Allah YARDIMCINIZ olsun inşallahhh
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım eşin belki kötü bi eşti.

Çocuklar büyürken onlara yardımcı olur babalık görevini yapar belki iyi Bi babadır. 

Ama eğer iyi Bi baba değilse de zaten iyi eş olsa sen anneyin evine gitmezsin onun hayatınızda olmadığı daha yararlı emin ol. 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben babamı 24 yaşında kaybettim suan 28 yaşındayım 4 yıldır hayatımda yok ama sanki yıllardır yokmuş gbi hala alışamadım yokluğuna ama baba gbi babaydi Allah razı olsun bin kere her baba kelimesinde nefesim kesilir gbi yutkunamam babayla ilgili filmleri dizileri izleyemem mesela yada birinin baba cenazesini duyup gördüğümde hissizlesirim çok ama çok zor ben yetişkin halimle bile zorluk cektysem küçücük çocuklar için çok çok daha zor olur illaki ama tabi herkes anne baba olamıyor belki senin eşin onlar için sen gitmesen bile ha var ha yok olacaktı. Hakkında hayırlısı canm. Rabbım kimseyi anasiz babasız bırakmasın Rabbım sana sabır güç kuvvet versin ınşallah canm 
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Bababiz büyümek cani bir babayla büyümekte daha iyidir ayrica surekli kavga dövüslü bir evde büyüyen çocukların pskilojileri yerle yeksan olur
tarafından
Evlenirken telli duvakla evleniyorsun, en güzel gelinliği en güzel arabayı, en güzel takıları alıyorlar ve o gün prensesten de öte oluyorsun. Ama sonunu bilmiyorsun tabiki, yada bu adamla evlenirken nasıl olacağım kötü olacak şiddet göreceksin bilmiyorsun gözünde güzel bir gülümseme ile evleniyorsun ama işte sonu yokmuş onu o gün bilmiyorsun ama
0 oy
tarafından
Canım.babadan hayır gelmedikten sonra olmayiversin daha iyi yoksa çocuklar da yipraniyor yoruluyor benim babam gitti başka kadınla evlendi bize para pul göndermedi ben üniversitedeydim yurttan çıkmak zorunda kaldım odeyemedim . Arkadaşlarım ders ödev yaparken ben tozun pisliğin içinde gece yarısına kadar çalıştım sabahında kalktım yine okula gittim . Utanmalsri da olmuyor hiç elaleme karşı . Öyle kendim çalıştım bitirdim okulumu.  Evlendim çocuğum var çok sukur mutluyum. Şimdi annem kirasını falan odeyemiyor anneme para pul göndermiyor dayimlar falan erzak alıyor götürüyor sagolsunlar sahip çıkıyorlar ama o hiç utanmıyor bj yaptıklarından . Bazen insan böyle baba olacaksa hiç olmasaydi diyor bu da sizin sinavinizmis Allah yardımcın olsun sen annesin güçlü ol çocuklarına her zaman dag gibi arkasında dur sahip çık Allah sana yardım eder rızık verir korkma annelik kadar kutsal bişey var mı 
0 oy
(1,436 puan) tarafından

Canim ailen arkandaysa hc dusunme bile ayrıl cocukların ve kendin için yeni hayat kur. bi tanidgm var esinden siddet görurdu ailesi sahp cikmadi mecbur adamin eline kaldi 2 evladi oldu cocuklarda o huzursuz ortamda psikolojileri bozuk olarak hayata devam ediyolar. Hatta kız cocugu surekli evden kaciyo baska adamlarn pesine babadan görmedgi sevgyi disarda ariyo kadini sorsan en agr depresyn ilaclaryla ayakta ama bitmş durumda:'(

0 oy
(4,237 puan) tarafından

Insallah birgun pisman olmazsin:(Allahim pismanlik vermesin

0 oy
tarafından
Bende aynen biri 1.5 yasında biri karnımda 4 aylık boşandım ama çocuklarıma dort dortluk baktım dogumdsn sonra işe girdim hayata tutundum kavga gurultu husursuz bi evde buyuyeceklerine benimle buyuduler pişman degilim kendimle gurur duyuyorum sımdi biri 11 biri 13 yasında 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 325 göst.
0 oy
10 cevap 287 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (288 puan) tarafından soruldu