0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından

. .........

image

15 Cevaplar

+4 oy
(1,016 puan) tarafından
Maalesef o hayvanları yedikleri için  virüs bulaştığı efsane bence. Kesinlikle biyolojik silah olduğunu düşünüyorum ha öyle olmazsa bile Çin'in kendisi yaptı yaşlı  nüfusunu azaltmak icindi fakat önüne geçemedi.  Rabbim korusun bizleri
(592 puan) tarafından
Ben de biyolojik silah oldugunu dusunuyorum, tvye cikan tartisma programlarindaki onemli kisileri dinlerseniz oyle olduguna dair cok fazla bilgi edinirsiniz.
(610 puan) tarafından
Bende öyle olduğunu düşünüyordum ama geçen bir yazı okudum hayvanlarda öldürücü olmayan bu virüs insan vücuduna girince mutasyona uğrayıp öldürücü oluyormuş birde hicbir insan böyle zalimce bisey üretecek güçte değilmiş
(610 puan) tarafından
Virüs yaşlılara özel bisey degilki herkesi etkiliyor ama bağışıklık sistemi zayıf olanlar daha ağır geçiriyor malum yaşlılar da zaten sağlık sorunları olduğu için dayanamıyor çünkü virüs organları iflas ettiriyor ha bu arada sadece yaşlıları değil bir yaş altı bebekler de çok ağır geçiriyormus bağışıklık sistemi gelişmediği icin
(592 puan) tarafından
Valla Amerika'dan hersey beklenir :/
(1,016 puan) tarafından
Bebeklerde zaten bu virüs tasiyiciymis var yani. Ölen bebekler yok bu noktada. Misal İran'da korona in yanında bir virüs daha varkı, onda ölen bebekelr var ama Çin'de hiç yok ... Demem o ki tıp bilimi fazlaca gelişti maalesef rahatlıkla yapabilirler
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Ondan kaynaklı olsa da olmasa da onlardan özür beklemek bence kusura bakma ama a.ptallık. İnsan dışı varlıklar çünkü çoğu. Doğu Türkistandaki kardeşlerimize ne işkenceler yaptıklarını gördük. Hiçbir şey yapamadık bir Müslüman olarak ......

Dün eşimle bu konuyu konuşuyorduk dedim ki Çinde bitti mi bu virüs. O da dedi ki 

Bi adam konuşma yapmış. Virüs olanları tespit ettikten sonra 3 gün bekliyorlarmış. Hemen sonuç negatif çıkar çıkmaz 3 günün sonunda evlerine gönderiyormuş. Halbuki bu virüs 3 gün sonra negatif olsa da pozitife çıkma ihtimali varmış 14-21 gün arası. Almıyorlarmış hastaneye insanlar evlerinde ölüyormuş. Evden poşetleyip atıyolarmış. Bunları yapan varlık nasıl özür diler ki? Dilese de faydası ne artık insanlık ölüyor.

Rabbim yardımcımız olsun zor bir süreçten geçiyoruz.. 
+1 oy
tarafından
Iyi de onlar o hayvanlarii ilk defa yemiyorlar yıllardır yiyorlar zaten bu virüs bambaşka bir şey tamamen oyun planlanmış bir şey ama tabi eldeki hesap çarşıya uymadı 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bir yerde okumustum sey diyolardi oda cinlilerin yemek kulturu felan diye evet ozur borclari var bence
(132 puan) tarafından
Ya bende bişey duydum bilmiyorum ölen bebekleri bile yiyorlar mis:(
(7,441 puan) tarafından
Cenin yiyorlar hayvanla r
(610 puan) tarafından
Onların yemek kültürü öyle diye saygı mı duyacaaz ateşin icat edildiginden haberleri yok galiba pişirmeden canlı canlı yemek hayvanlara özgü bisey
(3,024 puan) tarafından
Cin galiba yanlis hatirlamiyosam 2 dunya savasinda nufus cok azmis ve yapabildiginiz kadar cocuk yapin demislerdi sonra cinin nufusu cok artmisti simdi 2 ci cocuk mesela yasak
(132 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onları inanç yok hiç bişey yok başımıza gelen musibetler belalar bunlar yüzünden ama hâlâ uyanmiyorlar Allah fırsat veriyor zaman veriyor yine yaparız yeriz diyorlar ne denir bilmiyorum ya söyleyecek söz bulamıyorum Allah cc. Sonumuzu hayr etsin
0 oy
tarafından
Çok doğru kesinlikle
0 oy
tarafından
Ozur dilese  nolurki sonuca bakicaksin hatta ozur dilemesinler srrfsizler. Türklere yaptiklari aklimizda
(610 puan) tarafından
Suçluluk bile duymuyorlar adiler biz yaydık dünyaya bu illeti diye hatta onlar bilete etrafa tükürmese bu kadar yayılmazdı belkide
0 oy
(139 puan) tarafından
Vallahi sabah tamda bunu düşünüyodum sinir  oluyorum yaa hem yayıyorlar hemde biz kurtulduk deyip özür dilemiyorlar dünya kırıklıyo şimdi 
(610 puan) tarafından
Böyle bisey turkiyeden yayılsa diğer ülkeler fırsattan istifade hemen saldırırdılar ama çine kimse bisey diyemiyo
(139 puan) tarafından
Aynen öyle yaa gerçekten de
0 oy
(230 puan) tarafından
Adamlar acıklama yapıyor corona artık Avrupa nın problemi biz yine masa hariç 4 ayaklı hersey uçak hariç ucan hersey yemeğe devam edeceğiz diye 
(610 puan) tarafından
Yuh ya dalgamı geçiyorlar gerizekalilar keşke çini haritadan silseydiler diğer devletler en güzel çözüm bu olurdu
(230 puan) tarafından
Okuyunca bende cok sinirlendim ya biz burda 3 bucuk atıyoruz onların yüzünden adamlar devam ediyor lar hayatlarına
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kesinlikle özür borcu varda özür care mi ? Kendi ülkelerini temizlediler diger ukelerede yardim etsinler.
(610 puan) tarafından
Onlardan gelecek yardım Allahtan gelsin
(12,513 puan) tarafından
Kendi ülkelerini de temizlememisler Gülbahar ım insanlar evlerinde ölüyormuş bunlardan ne beklersin
(3,617 puan) tarafından
Hadi ya temizlendi diolardi allahim maf ettiler dünyayı
(12,513 puan) tarafından
Sorma canım yazdım yukarda cevap olarak
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Evet Çinliler önüne geleni yiyor ama bı şu anda yedikleri birşey değil sadece adamlar yıllardır yiyor şimdi mi bulasacak.bu tamamen biyolojik bir savaştan başka birşey değil iki amacı var bunun çin dünyayı eline almış ekonomik açıdan hükmettiği için çini yok etmeye çalışan ulkerin oyunu  ama Avrupa'ya da yayıldı baş edemediler.yada yaşlı nüfus arttığı için onu azaltmak çünkü artık dünya bu nüfusu kaldıracak durumda değil bir şekilde çözüm bulmaya calisiyorlar.
(610 puan) tarafından
Ya ne alakası var bizim bi tanıdıkta yıllardır hayvanlara bakıyor ama geçen sene hayvanin birinden enfeksiyon kapmış  brusella hastası oldu yani onlarda hasta bir hayvanı yemiştir belki...emin ol bu biyolojik savaş olsa önce müslümanları yok ederler
(7,441 puan) tarafından
Müslümanlığı yok etme çabaları ayrı onu da yaparlar bu çok farklı bir olay.brusella hastalığı da herkeste olabilecek birşey ama farkı oldurucu bir hastalık değil çiğ etten sütten iyi pişmemiş peynirden vs. Yani sürekli görülüyor Türkiye'de çiğ birşey yenmedigi halde.ama onlar sürekli bunu yapıyorlar sürekli yiyorlar yıllardır çıkmamış o hasta hayva nda şimdi mi çıkmış bu çok mantığa aykırı birşey. birşeyin genetiği ile oynadılar belliki bu bu kadar hafife alınacak birşey değil dünya üzerinde oynanan oyunlar da herşey dusunulebilir.ben çini savundugum için bunları söylemiyorum Allah topunun belasını versin ama bu olay çok farklı birşey
(610 puan) tarafından
Bu virüsü üretecek kadar akıllı olan kişi eninde sonunda bu virüsün kendisini bulacağını da düşünecek kadar akıllıdır o zaman çoktan ilacını da bulmuş olması gerekir...
(7,441 puan) tarafından
Ne diyorum adamalrin amacı yaşlı nüfusu azaltmak biraz araştırın okuyun geçmiş zamanalri da okuyun dünyanın üzerinde oynanan oyunlar basit şeyler değil merak etmeyin ABD bunun arkasında ingiltere bunun arkasında adamalrin kendi halkından ölenler umrunda mı ilgiltere ne diyor 20bin kayibimiz olsa bizim için sorun değil diyor niye çünkü ölen zaten yaşlı nüfus zaten yetemiyor dünya artık bu nüfusa biyolojik denge kaldırmıyor siz sadece bir yarasa olarak bakıyorsunuz olaya basit birşey degil.asiyi hemen bulduk diye ortaya mi atacaklar akıl var mantık var kim kendini suçlu diye ilan eder
0 oy
tarafından
Pislikler ya iğrençler hepsi 
0 oy
(421 puan) tarafından
Çok doğru zıkkımın kökünü yesin Allahın belaları 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Bizim evin burda cin restoranti var o pislikleri gordukce yuzlerine tukuresin geliyo yaa 
0 oy
tarafından

Cin virusu bu onlarin yuzunden cikti bide cikmiş virusu nasil.azaltiklarini anlatiyorlar.

0 oy
tarafından

Kendilerije faydası olmayan bir ülkeden özür beklemek çok saçma adamlar her b+ku yiyiyor zaten , yemeyede devam edecek özür dilese ne dilemese ne ...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde tugra0606 (15 puan) tarafından soruldu
+2 oy
28 cevap 321 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.