0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar yüzümdeki benleri aldırmak istiyorum aldiranlar varsa bana bilgi verirmi ve devlet hastanesi aliyormu not ( su virüs dönemi durgunlasinca aldırmayı düşünüyorum)

17 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm benım arkadaşım aldırdı izi fln kalmamıştı 
(168 puan) tarafından
Lazerle mi aldırdı canim
(2,860 puan) tarafından
Valla heralde kesmişler heralde onun baya büyüktü cnm
(168 puan) tarafından
Hımm anladım canım benimkiler öyle çok büyük deyil bakalim en iyisi bı doktorun görmesi bide devlettemi yoksa ozeldemi aldirdi
(2,860 puan) tarafından
Devlette cnm
-Reklam-
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Arkadaşımın yüzünde kocaman et beni vardı lazerle aldırdı ufak Bi izi kalmıştı. 
(168 puan) tarafından
Devlettemi yoksa ozeldemi aldırdı canim
(2,159 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım ya eski Bi olaydı.
Lisede okuyordum o zaman.
0 oy
tarafından
Bnmde görümcem aldırdı izi vardı doktor 4 5 aya geçer demişti ağrısı oluyormuş sonradan 
(168 puan) tarafından
Ozeldemi yoksa devlettemi aldırdı canım
tarafından
Devlet cnm
0 oy
(13,664 puan) tarafından
Ben aldirdim cnm ama siğil dedi doktor bana 

.kucuktu 8 senedir.

Hamileyken kocaman oldu,5e bölündü resmen.

Aldirdim
(168 puan) tarafından
Devlet hastanesindemi aldırdım canım
(13,664 puan) tarafından
Evet canim istanbul pendik marmarada egitim arastrmada
0 oy
tarafından
devlet hastanesinde 3 tane aldırma hakkın varmış alıyorlar sonra krem kullanıyorsun izi yok denecek kadar az kalıyor ailemden yaptıranlar oldu 

geçen de biri post açmıştı elma sirkesine pamuk dökmüş ben olan yeri siliyor muş ben'ler gitti diye post açmıştı yanılmıyorsam ve aslı var mıdır bilmiyorum 
(168 puan) tarafından
Bilgi verdiğin için sağol canım
0 oy
tarafından
Cnm bende muayne oldum 31 de rendevum var bende aldiracam benlerimi ama şans işte virüs zamanına denk geldi bide doktorun yaşlı korkuyorumfa bakalım hayırlısı
(168 puan) tarafından
Nasıl muayyene ediyorlar canım bilgi verirmisin biraz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim kuzenim aldırdı iz kalmadi canim 
(168 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Plastik cerrahi alıyor devlette ben aldırmıstım iki tane gerci çok minklerdi ama yinede aldırmıstım bes on dakıka da haloluyor 
(168 puan) tarafından
Bilgi verdiğin için teşekkür ederim canim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben aldırdım canım 3 yıl falan oldu izi falan kalmadı hiç o bölgeyi uyuşturup alıyorlar zaten iz kalmasın diye krem sürüyorsun
(168 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim bilgi verdigin icin
0 oy
tarafından
Boynumdakini aldırmıştım aslında estetik dikiş yapmıştı ama ben denize gitcem diye 20 gün fazladan aldırmadım dikişi iz kaldı normalde iz kalmıyor 
(168 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben 4 tane ben aldırdım büyüyen ve siyah renkteydi, 14 yasımda aldırdım, once iğneyle uyuturdu sonra kesti dikiş attı küçük benlerim mercimek büyüklüğündeydi izi kalmadı ben yerlerini bildiğim için görüyorum ama nohut büyüklüğünde benimin yerınde kesi yeri büyük oldugu için iz kaldı, cok yakın arkadasım da lazerle yaktırdı makyaj yapmadıgında onda da belli oluyor onun ki de yeşil mercimek kadardı
(168 puan) tarafından
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Burnumda vardı et beni sonradan çıktı plastik cerrahi aldı devlette baştan cildiyeye gidiyon bakıyor alınacak da plastik cerrahi uzmanı yolluyor
(168 puan) tarafından
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benim yüzumde 2 tane vardi bi ilac vardi onu kullandm gecti adini bilmyorum ama bide gecen burda bi arkadaş elma sirkesiyle benini duşurdugunu syledi
(168 puan) tarafından
Evet onu bende gördüm ama cesaret edemedim canım yanlis birşey yaparsam dahada büyürse diye korktum
(4,101 puan) tarafından
Vucudunda varsa bi dene sonra yuzüne uygularsn
0 oy
tarafından
Benimde yüzümde var korktuğum için aldiramadim. Koltuk aramla göğüs arasın vardı baya etli bisiydi sütyen çarpıyordu acıyordu onu aldırdım devlette ama ilk cildiyd doktoruna gozuktum o bı kağıt verdi ondan sonra plastik cerrahına gittim verdim kağıdı . yapti . yüzümde ki beni de istiyorum demiştim şey dedi sonbahara doğru gel güneş ışınları sorun oluştrr dedydi
(168 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(240 puan) tarafından
Canim benin üstünde kıl çıkmış teyzemin almis onlari yüzü uyuşmuş resmen doktora gitti 4 beni 1 milyara aldırdı sh an iyi üzerinde kıl biterse sakin çekme makasla kes
(168 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Benim dudağımın yanında küçük bir ben vardı kahve rengi rahatsız ediyordu beni 4 gün elma sirkesi uyguladım ve inanılmaz memnun kaldım kalkti gitti çok şükür 
(168 puan) tarafından
Evet gördüm postunu bide ben deneyim bari
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Benim eşimin yüzünde vardi kocamandi özel hastanede oldu devlet yapmadi riskli yerdeydi diye cesaret edemedi. Ve lokal anestezi ile keserek alindi içinde de varmış daha. Yüzünde izi kaldı ama doktor da dedi yani ben çok büyük diye çok ince bi iz var. Bir arkadaşım da minik bir benini  aldırdı yine özel hastanede sanırım onunki yakarak lazerle alindi onda hic iz kalmadı.
(168 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgi verdigin için canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
42 cevap 1,311 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kezbanozturk1903 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 727 göst.
30 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyza sumak (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...