0 oy
855 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Babam yurt dışında şoför ve geçenlerde suphelerimden dolayi facesinin şifresini patlattım ve bütün konuşmalarına şahit oldum yurt disinda görüştüğü devamli bir o....... kadin varmis. 7 senedir birlikteler mis devamlı. Bakış açım değişti tamamen babama karşı konuşasım bile gelmiyor. Bide yurt dışından geldiği icin 14 gün evde kal kuralı var annemin yüzüne tükürmüş ben ölürsem sende ol diye oda dün beni aradı ağlayarak böyle yaptı diye napmaliyim kafayı yicem kızlar bi akıl verin 

24 Cevaplar

+1 oy
(1,826 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
7 sene mi... Tabi ki annen bilmeli orda her haltı yiyecek gelip anana zulmedecek anan da oyle adama hizmet edecek.. Bence saklmaan annene kotuluk olur 
-Reklam-
+2 oy
(12,777 puan) tarafından
Şuan aynı evdeler ise  söyleme kavga çıkar Allah korusun baban annene Bi şey yapar baban gittiği zaman söylersin kadına da sahip çıkarsanız boşanmak isterse boşanir ama şuan değil 
0 oy
(29 puan) tarafından
Ya çok önemli bir konu bence bu bilemedim canım... ama yazıklar olsun erkeklere ya yıllarca o kadın çileni çeksin seni adam edip ortaya çıkarsın tam rahat ediceğin zamanda bunları yaşa bence annen duyarsa kadın biter... 
(4 puan) tarafından
Aynen yazık annem onu senelerdir idare etti biz baba nedir bilmedik sadece parası vardı başka hiç bir katkısı olmadi bizim yetişmemizde bile onun yaptığı çok zoruma gidiyor
0 oy
tarafından
Ayyy yazık kadına yaa üzüldüm şimdi yaaa Allah babanı ıslah etsin kuzum yaa bu yaştan sonra bi haller oluyor bu yaşlılara 
(4 puan) tarafından
Bazı insanları şeytan bile terk etmiş senin benle işin olmaz artik sen benden betersin diye ıslah olmaz yani
tarafından
Allah akıl fikir verin ne diyim. İmkanın var ise karantina bittikten sonra al yanına anneni yazık kadına
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben olsam babamın yuzune tukururum.annemin yaninda
0 oy
tarafından
Çok sinir oldum babana ya. Yani bilemiyorum canım söylesen sonuçları ne olur sonuöta anneni babanı tanıyan sensin. 
(4 puan) tarafından
Öyle canımda biraz da içimi dökmek istedim bu durumu kime diyebilirim ki sonuçta iyi kotu babam
(1,174 puan) tarafından
Kardeşiniz varsa ortak karar alabilirsiniz tek başına düşünmek çok zor
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canimmmm benim ya, vala baban olmazsa ağzıma gelen bütün küfürleri ederdim erkek degileler mi hepsi aynı ...... Annene çok üzüldüm canım ya. Ben olsam anneme kiyamazdim vala. Ama babamı arar bütün yaptıklarından haberim var o tükürüğün hesabını sorardım. 
(4 puan) tarafından
Annem benim gözümün nuru ona bisey olmasın ama babam yüzünden bisey olursa o zaman ne yappabilecegimi ben bile kestiremiyorum hesap desen soramam çok farklı bi adam yaptıklarını anlatsam ağzın açık kalir
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Çok hassas Bi konu canm bu ne diyim bilemedim 
0 oy
tarafından
Allah annenin yardımcısı olsun boyle adamlardan nefret ediyorum.ben olsam söylerdim anneme bı de yüzüne tukyrmus eve bile almasın kadin
(4 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Allah ıslah etsin babanı doğru yola ulaştırsın kendi karisi neyine yetmiyordu illa şeytana uymak mi gerekti bu erkekler neden hep doyumsuz 
(4 puan) tarafından
O kadına mesajları öyle aşk dolu ki annemede hizmetçi muamelesi yapıyor resmen
0 oy
tarafından
Kac yasndalar söyleme derm zaten annen az çok sezer yazik
(4 puan) tarafından
Tahmin ettiğini zaten düşünüyorum da bu kadar büyük olduğunu bilmiyordur
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Sinir oldum yaaa
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ne yalan  soyliyim diyecek bisey bulamadim valla
0 oy
(108 puan) tarafından
Ben olsam baba denen adamla konuşurdum.  
0 oy
(2,241 puan) tarafından
yaaa cook zor bir durum soylesen bir dert soylemesen ayri dert Allah islah etsin :( 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Yuh ya. çok üzüldüm annene :(

0 oy
(758 puan) tarafından
babanin gozunde annenin hic degeri yokmus .. annene soylemelisin bence 
0 oy
tarafından

Bence konuşmaların ekran görüntülerinj al tek tek babana at benim herşeyden haberim var anneme anlatacam diye ...

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Once babanla konus yuzune tukur sonra anacina uygun bi dille anlat canm belki annende suphelenmistr
0 oy
tarafından

Bnim öyle bir babam olsa evvela şikayet ederdim  karantinaya duzenli uymuyor diye sonra guzel  ben suratına tükürürdüm anneme yaptıkları icin anneme söylerim  yaptıklarını 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 548 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Can__can58 (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 378 göst.