0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

O kadar aşırı hareketli ki bi dk duramaz e kundaksız asla uyumuyor bide sallamadan çok deniyoruz ama yok kıpır kıpır çok hareketli mama içerken bile durmaz emziğini çekiyo gözüyle çok oynuyo ama asla uyumuyo nasıl yapcam kaç kere denedim kolik bi cocuktu uyumazdı böyle kundaklayarak uyuttuk hep şimdide kundaksız uyumuyo

5 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Kendi haline bırak biraz iyice uykusu gelsin sonra yatağına bırak emzik emiosa emzikle biandan pış  pışş sesi aç biraz ağlayıp uyucaktır seni gözüyle görmesin ama elinle poposuna pıt pıt yapablrsn
(1,455 puan) tarafından
:( ne diyim kuzum ozmn devam böyle
tarafından
Eli açıkken sallayım diyorum o zaman da emekleme pozisyonuna alıyo kendini ben düzeltiyom o geri aynı pozisyon aslında uykusuda var ama illa kundakla salla diyo
(1,455 puan) tarafından
Canm sende kundağı gevşeterek başla işe kundaklamış gibi yap ama sıkma çok yavaş yavaş açarsn
tarafından
Onuda denedim o elini içerden çıkartıyo gözüne yüzüne gidiyo gene el çok hareketli bi bebek
(1,455 puan) tarafından
Anladm cnm ozmn dvam :)
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Oyle alsms ondan cnm bisey olmaz bi zarari yok ki bide ayak üstü ben kizimi iki yasina kadar ayagimin üstunde uyuttm
tarafından
Yaa oda zor ya hemde 2 yaşına kadar
(3,532 puan) tarafından
Iki yaşından sonra  nasi alıştı canım kendi mi uyumak istedi
(4,101 puan) tarafından
Bi ay once dogum yaptim mecbur tek yatirmaya alistirdm cnm once yaninda uzandm uyuttum simdi artik kendisi uzanip uyuyor direk her iki kizimda kucuk olduklari icin byle uyuyolar
0 oy
tarafından
Bende oyle canim oglum 10 bucuk aylik sallarken kalkmaya calistigi icin kundakliyorum uyudumu yataga koyuyorum kundagi aciyorum ama 
tarafından
Ben açıyım uykusunda direk o eller gözüne gidiyor uyumuyor bidahada
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Kundak zamanı geçmiş aslında kundakla nasıl duruyo kız:) benimki de sallanarak uyuyo:/

tarafından
Kaç aylık sizin
(12,516 puan) tarafından
6 aylık canım
0 oy
(849 puan) tarafından
6 ayin sonuna kadar kundakla uyudu benim oglumda alisikti asla kundaksiz uyumazdi ama hareketsiz bir sekilde yatmamasi gerekti artik 1 hafta zorlandim ama alisti 1 hafta cekersin zorlugu sonrasi her ikiniz içinde rahatlik insallah 11 aylik olacak halen bende salliyorum malesef onu unutturamadim daha 
tarafından
5 dk uyuyo uzun uyumuyo kundaktaki gibi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 181 göst.
25 Şubat 2023 Aile kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (610 puan) tarafından soruldu