0 oy
835 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Eşiniz arama gecmişini ve msjlarını temizler mi siz silmeden temizlenmez mi her gün mü temizler yoksa arada bir mi? 

34 Cevaplar

+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Benim esim silmez hepsi durur 15 gunde faln siler 
-Reklam-
+1 oy
(108 puan) tarafından

Benimki hic silmez sewmez oyle seyler aramalari silmez ama . Erkek arkadaslarindan gelwn msjlqri okur cvplar bazilqrini siler bazisi durur hayirdir dedigimdede . Senin gormen gerekcek birsey yok der . Bazende gosterir okutur rhatladinmi der :D hee derim gecerimm 

+1 oy
(67 puan) tarafından
Bende huy var kendileriminkini silerim whatsabina bakinca icim daraliyor ben silmesem bir sene durur;)))bazen siliyorum yoksa nefes alamam,)
+1 oy
(461 puan) tarafından
Arama geçmişini hic sildiğini görmedim ama mesajları arada siler 
+1 oy
(1,048 puan) tarafından
Bana der genelde temizle telefonumu diye. Üşengeçlik 
0 oy
tarafından
Arada temizler arada durur ama kim aradiysa söyler ki şununla konuştum falan der 
0 oy
(53 puan) tarafından
Benimkide silmez öyle sık sık da bugün silmiş bende acaba hepsi mi aynı diye merak ettim
0 oy
tarafından
Bizimki hiç silmez ben temizlerim hep facebooktaki mesajlarına kadar ben silerim öyle bi huyu yok :))
0 oy
(355 puan) tarafından

Ohooo benim esimin hic silme huyu yok biz 2015te mezun olduk uniwden 2017de ewlndik. Ewliliqimz ilk qunu skldim telefonu elime aldim ki daha uniwde atilan mesajlar duruyor:) ha bska seyleri qizliden siliyorsa bilemem ama genelde ben temizlerim mesajlari arama kayitlarini falan

0 oy
tarafından
Hiç temizlemez
0 oy
tarafından

Temzlemz o liste yıgıldıkça yıgilr ben temzlrm:D

0 oy
tarafından
Hiç temizlemez ara bir. Ben temizlenir
0 oy
(1,430 puan) tarafından
çok nadir aklına geldikçe siler geçen gün yatakta bi arkadaşıyla konuştu mesajı sildi neydi o dedim boşver erkek muhabbeti dedi konuştuğu arkadaşını gördüm ısrar etmedim sık sık silse neden derdim ama
0 oy
tarafından

Hergün temizler telefon hafızası dolmasın diye bizde böyle sorunlar yok canım :D

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Hic silmez yillarca kalır arama kaydı mesajlari ne varsa kalır :)
0 oy
tarafından

Bende biraz önce eşimin telefonunu aldim elime whatsaba bakacaktım oraya baktım sonra mesajlar dikkatimi çekti 92 okunmamiş mesaji vardi hic bakmaz:) çok sık silmez nadirdir benimde öyle 

0 oy
(704 puan) tarafından

Hiç silmez ben silerim acıp bakmazda genelde bildirim manyagı olur telefonu ben deli olur silerim onunkileri nizama sokarım çok rahat bir insan :D

0 oy
(8 puan) tarafından
Bn silmeden silmez durur öyle silme huyu yok
0 oy
tarafından
Hiç temizlemez ki bakarım hep
0 oy
(673 puan) tarafından
Benim eşim hiççç silmez telefon tıklım tıklım yani o derece;)) tabi bu durum hoşuma gidiyo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,084 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,211 göst.