0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (2,840 puan) tarafından
Kizlar şu seçim seysi bitsede kurtulsam sabahin körúnde basliyolar geze geze son ses muzikler filan cagri yapmalari en sonunda yunurta domates filan firlatcam camdan tepelerine millet kime vercegini sonucta biliyo yani bu kadar bas bas bagirip beni uykumdan etmenin ne anlami var hadi kendimi gectim bebisler yaslilar hastalar var aonucda 7/24 bu sekilde sokak aralarinda bagirarak gezmek ne manaaaa:))) 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
gezmeleri yetmio bide kapiya geliolar canimm :)
(2,840 puan) tarafından
Kiz geliyolar kapiya israrla caliyolar actirana kadar bide bende inat ediyom acmiyom :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
ne zaman kizimi uyutsam secim arabasi geçiyor uyandiriyor yok yani sanki onun şecim arabasindaki muzik etkileyeck kararimi
(2,840 puan) tarafından
Simdi yani bebise yazik degilmi gercekten cok anlamsiz bu sekilde gezmeleri
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Bende evdeyken ne zaman kızımı uyutsam mutlaka ya eskici ya patates soğancı geçerdi şimdi de seçim arabaları çıktı. Annemlere geldim ama Allah tan burdan geçmiyo bi de kızımı caddeye bakan odada değil de arkada kardeşlerimin odasında uyutuyorum daha uzun süre uyuyo :)

(2,840 puan) tarafından
Bizim evin dort tarafida yol malesef aralara bile giriyolar sagolsunlar
(2,332 puan) tarafından
İstanbul da bizim evin ora sa öyleydi de Elazığ a geldim ben bura öyle değil çok şükür
(2,840 puan) tarafından
Bende kacsam mi bi yerlere napsam gercekten :)
(2,332 puan) tarafından
Az kaldı canım biraz daha sabret ☺
0 oy
(244 puan) tarafından

Keşke benim evin yanindanda geçse. Ben seviyorum ya, helede destekledigim partinin arabasi geçse tadindan yenmez:D

0 oy
tarafından

Sen domatesin kilosu ne kadar bliyomusun :D:woot: ahahahha degermi :D

(2,840 puan) tarafından
Dogruu dedin :)
tarafından
İvit :):):):):):)
0 oy
tarafından
11. Katta olduğum için seçim arabalarını duymuyorum ama.muhtarlik için sürekli kapım çalınıyor bebeğim uykudan uyaniyor .. Bende zile kağıt yapıştırdım zile basmayın çocuk uyuyor diye . Gitsede kurtulsak 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 367 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 360 göst.
26 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sezen (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,117 cevap

34,856 kullanıcı

...