0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bende doğurdum sonunda 6 ay önce doğum yaptım normal doğum oldu ama çok zor oldu anlatayım merak edenler varsa ilk akşam hastaneye gittim muayene ettiler açılmam 2 cmti gece 4 gibi geri gel dediler gittim 4 cm olmuştu sabah geri gel dediler gittim 4 cm de kalmıştı ve yatisim yapıldı saat 4 gibi suni sancı verdiler 22.30 kadar ve o beni aldılar kızım doğdu 30 dikisim vardı iç dış hepsi ama korkmayın suni sancı evet çok zordu benim için hele son 2 saati çok sancı çektim ağladım artık sezeryana alın beni diye ama en sonunda doğurdum doguramam diyordum doğurdum hiç bi doğum kolay değil iyi ki de normal doğum yaptım allah herkese evladını kucağına almayı nasip etsin sağlıklı gebelikler dilerim  :) 

2 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
30 dikişin mı vardı zor olmadı mı sonrasında ?  kaç günde iyileşti tamamen ?? ben dikisten çok korkuyorumm nasıl doğuracam bilmiyorumm 
tarafından
Evet 30 dikiş canım nerden baksan 2 haftada anca iyileşti
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından
Bende doğuma son 1 saat kala amelyata alın diye yalvardım ama almadılar normal oldu.

İki gün sonra yanıma amelyatla doğum yapmış bi bayan getirdiler, kadını gördükçe iyiki amelyat etmemişler dedim.

Kadıncağız bebeği ağladığında yardımsız kucağına alıp emziremedi, wc yardımsız gidemedi bebeğin altını sürekli eşi yada  hemşireler değiştirdi.

Normal doğum en iyisi, doğumdan sonra hemen ayaklanabiliyorsun hiç doğum yapmamış gibi bebeğinle ilgilenebiliyorsun.

Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 369 göst.
9 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Leylaa (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nazlı mert (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 368 göst.
8 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 582 göst.
23 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu

377,377 soru

11,293,236 cevap

34,711 kullanıcı

...