0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Merak ettim kızlar benim eşim haftada 1 ise gitmege başladı onun dışında hep evde çocukla ilgileniyo falan dışarı çıkmıyoruz hiç market dışında

14 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Benim eşim de 10 gündür evde 9 nisanda başlayacak işe ama hiç istemiyorum gitmesini. Bir şey lazım olmadıkça çıkmıyo çıkarsa da maskeyle eldiven takıyo
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Eşim belediye personeli işe gidiyor mesai bitince direk eve geliyor. Çünkü takıldığı kahvehane kapandı virüsten ötürü :D

(13 puan) tarafından
Benim enistdmde belediyede calisiyor malesed oda calisiyor. Iyi bari kavelerin kapanması iyi olmus
0 oy
tarafından
Bizde hiç çıkmıyoruz eşim giderse ise gece diyor oda her zaman değil kayinvalidmein oraya gidiyor genelde iş görüyorlar orada demin gitti daha sizide gotureyim der kabul etmedim
(13 puan) tarafından
Iyi yapmissin canm bana da esim arada diyo bi yürüyüş yapalmda onu bile kabul etmiyorum
0 oy
tarafından

Evet sadece markete gider is dışında ondan öncede böyleydi karantinadayiz :)

0 oy
tarafından
Evde cnm işten başka yere gitmez
0 oy
(2,734 puan) tarafından

Bir ara ızınlıydı hep evdeydık. Sımdı ıse basladı yine bir kac gundur ama normalde de dısarı cıkan birisi, degıl. Bu korona gelmeden once de hep, izinli gunlerınde evde otururdu bana yardım ederdi. Ben derdım ya sen gıt gez yada beraber gidelim derdım. Oda dısarı cıkmayı sevmiyorum bosver derdı. Kı hala oyle :)hosuma gidiyor acıkcası 

0 oy
(1,964 puan) tarafından
1haftadr evdeydi esim yarin ise baslicak. Rabbim yardımcıları olsun :/ evet hep evdeydi markete cikti sadece
(13 puan) tarafından
Bu karantina en cok ev kadınlarina yaradi sanirim:)
(1,964 puan) tarafından
Yaa ewet bebisle cok ilgileniyo bnde yatiyrm bazen :)
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Benm ki normal zamnlarda da öyle  is ve alış-veriş hariç hep beraberiz:D

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benimki çalışıyor çalışmadığı günlerde bahçeye gidiyor korkuyorum :/
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim eşim evden calisiyor iki haftadır şirket 3 hafta evden çalışma vermişti 30 Nisan a kadar devam edecekmiş uzatmislar 
0 oy
(476 puan) tarafından
Keske bnmkide oyle olsa
0 oy
(776 puan) tarafından
Esim hala 22 saat calisip 1 gun izin yapip tekrar 22 saat calisiyor belediye baskanin fotoğrafçısı maske takmasina eldiven kullanmasina izin yok sürekli pazar denetlemesiymis gece gezmesiymis gezip duruyor adam mecbur bnim kocamda geziyor allaha emanet artık 
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Sadece evden işe, işten eve normaldede öyleydi zaten bir şey değişmedi arada bir markete uğruyor mecburiyetten. Gunde 1345774 kez mesaj atıp dikkat et diyorum adam delirdi artık :D

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 686 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 423 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 168 göst.
0 oy
9 cevap 157 göst.

381,497 soru