0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar internette bakıyorumda fiyatlar çok geldi bana sizler nerden aldınız?

11 Cevaplar

+3 oy
(4,875 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla lohusa takımına vereceğim parayla 2 tane normal pijama takımı aldım önü düğmeli.. Sonra zamanda da bitane daha alırım ola ki kanamam  vs olur die yanımda dursun her ihtimale karşı.. 
(881 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum ya bende baktımda çok pahalı gerçekten lc de buldum 40 liraya yanlarıda çıtçıtlı :D
(4,875 puan) tarafından
Çok pahalı bir de  gerek yok  yani aldıklarımı da kullandığımı  kullanır geri kalanını  evime gelen vs olur veririm giyer pijama olarak  ☺☺☺☺

Varsa öyle bişey kaçırma canım
(881 puan) tarafından
3 xl kalmış hepsinin yaa :(
(4,875 puan) tarafından
Yokmu mağazalarda
-Reklam-
+2 oy
(3,798 puan) tarafından
Ben iki tane normal pijama takimi aldim birini lcw dan aldim cokta güzeller bence hic gerek yok lohusa takımına tabi hevesi olan alabilir ama gereksiz pahalilikta geldi bana canm 
(881 puan) tarafından
Lcw bende baktımda bedenleri kalmamış hiç :(
(3,798 puan) tarafından
Intermetten mi baktin canm ben normal magazadan aldim yakininda varsa sen de öyle yap ben dokunmadan alamiyorum giyimi :))))
+2 oy
tarafından
Canm ben otrdugm semtn merkeznde bi magazadan aldm 2 takim. Normalde takimi 140 olan pijamalar o gun icn adam kira gunum hersey yari fiyatina dedi 140 tl 2 takm aldm ama bitane de şık tüllü takim alicm henuz yeni yaz sezonu gelmems beklemekteym
(881 puan) tarafından
Çok iyi almıssın ama
tarafından
Ewt canim sansima uyguna geldi o gun almak gbi niyetim bile yoktu fikir olsun dye bi soralm dye grdim magazaya:):)
+2 oy
(73 puan) tarafından
Lohusa takımları hep pahalı ben normal iki tane pijama takımı alicam üstten düğmeli sanki altın satıyorlar ya
(881 puan) tarafından
Bende öyle yapıcam canm heralde
+1 oy
(170 puan) tarafından

image

canm ben bu siteden aldm bu takımdan tavsiye ederim :)
(881 puan) tarafından
Çok güzelmiş canm teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
1 tane önü acilan pijama takimi aldm kuzu. 40 lira mi neydi fiyati. 1 tane de kayinvalidem almisti yine pijama önü acilan. Gecelik de bende vardi elimde. Ama isterdim ki lohusa takimi aliym. Cok guzel hepsi ama dedigin gbi cok pahali elim gitmedi o yzden
(881 puan) tarafından
Bende fiyatları görünce şok oldum ya :( Lcw da buldum çıtçıtlı olan 40 liraya ondada beden kalmamış:(
tarafından
Pazardan aldm ben kuzum cok da guzel kumaşı fln
(881 puan) tarafından
Bende bakayım olmadı canım o kadar para veremem ya yazık günah
tarafından
Bende öyle dedim bi de ilk gebeligim bilmiyrm belki cok kanamam vs olucak bulasicak fln ondan o kadar para vermeye elim gitmedi
(881 puan) tarafından
Aynen canım çok pahalı gerçekten o paraya 3 tane pijama alırım ben :))
0 oy
tarafından
takipte kaliyim surdaa :)
0 oy
(413 puan) tarafından
140 tl ye aldim carsidan üçlü takim ama sade bisey. Onu da zor buldum valla internete guvenemedigim icin mecbur kaldim cok dolastim. Annem aldi sagolsun. He bu arada süslü biseyler almayani dövüyolarmis :D gittigim her magazasa ben sade bisey istiyorum diyorumm aaa olur mu oyle cekimlerde süslü olman gerekiyor bu senin en ozel günün gelinlik gibi dusunmelisin diyorlar :D insanlar kafayi yemis kii zaten o yuzden cok dolastim gelinlik gibi lohusa takimlari var insanlar delirmiş o an derdim de süslü olmakti 
(881 puan) tarafından
:))) Değişikler yaa
0 oy
(81 puan) tarafından
Lohusa takımı kokoş bir akraba çevren yoksa alanın bana çok saçma geldiği bir takım . Daha sonra giymekten hoşlanmıcağım bir gecelik takımına o paraları vermek bana saçma geliyr tabiki herkesin kendi düşüncesi . Bn önü düğmeli pijama takımı tercih ettm sonrasında da rahatca kulanabilceğim spor dantelsiz  yaşıma uygun :)
(881 puan) tarafından
Bende öyle yapıcam galiba teşekkür ederim canım
0 oy
(8,326 puan) tarafından
https://instagram.com/pijamaekseni_ceyiz_evgiyim_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1p4wq8emye9ea ben burdan almayı dusunuyorum canım lohusalık gibi degıl de normal sık bı pıjama tskımı vsr ondan alcam 
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Daha yeni aldım cnm ama foto  yükleyemedim  aşı  için  çıkmıştım  küçük  bi dükkan denk geldi 100 tl ye kalitesi çok güzel bi ürün  aldım :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 318 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
9 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde nrsyh (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
27 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde mervoss (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
21 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...