0 oy
3,088 göst.
Aile kategorisinde (2,359 puan) tarafından
Kızlar cnm çok sıkkın dışardan bi göz olarak size sormak istiyrm benim eşim biraz ağır kanlı ben dedikce.evi toplar mutlaka dokunduğunu bırakır ama hamillgmden bu yana camlari sildiriyorm evi suputturuyorm annemde tam tersi aşırı tootz etrafta döküntü kalması elfamli annem eşimi sürekli elstrr ilk önce sadece bana diyordu smdi eşime de diyor daginksn tembelsin neyse bu böyle gtti 4 sene doğumdan sonra nolduysa oldu annem riskin yüzüne yüzüne sen agir8n bi *** yapamzsn kaç kere tartistilsr bugünde mevlid.yapicaz.annen neden gelemiyor rahat annen ellerin kaynnasi arkasında sen annenden korkuyom bi b9k diyemyn sıktır git gelme evime dedi bir aglad8m ama nasıl beni duusnmuyolr annem 1 dedi 2 dedi eşim sustu bant arıyoruz siz zaten bulaanzsnz neyi koydunzu biluyonuzki.bunlar.kavga eder diye korka korka bas8ma.geldi katlanamyrm annem.de.mevlitten snra buna ders ver gel bana dio eşim de annen itici soyluyo herşey E kadına bisey oldi sevmiyorum nefret ediyorum diyo eşimde bu arada mevlid nolacak arabama yemek koydurmam televizynma bebeler zarar.vrrmesin annemde böyle şeylere kızıyor  ben arada kaldım bideustine kaynnm geldi tabir ypti

13 Cevaplar

+2 oy
(222 puan) tarafından
Benim annem bu dediklerini abime bile diyemez ki damadına desin. Bence anneni uyarmalısın. Sana diyebilir insalık hali ama esine demesi cok yanlis. Sonucta seni ona emanet ediyor...
(2,359 puan) tarafından
Annem ile esim fazla.sammytten yüz göz olmuşlar dmi arada ki dengeyi korumak istedim ama yıpranan ben oldum hep ya bıktım artık biktim deme anne erkek kaldırmaz diyorum  başkasın damadı bi laf demez dio iyi sürekli pissinz bilmem ne dagitiyoda topluyoda biktim wla
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Eşiniz agir konuşmuş farkli üslup ile annenize cevap verseydi daha iyi olacaktı tabiki.Ama sabir bu susar susar patlar insan.Bu kadar müdehale etmesi çok yanlış ikiniz yasiyorsunuz sonuçta isterse pislik içinde olsun demesi gerekirken annenizin olsun elinden geldiği kadar yapıyor diye destek olacağına hep köstek olmuş. Eşiniz isteyken hafta ici yapacaksin mevludunu canim.bir müddet bir araya gelmesinler.Annenizide uyarin bu kadari çok fazla.
(2,359 puan) tarafından
Evet bukadarı çok fazla önceden esimin yüzüne demezdi şimdi yüzüne diyor daginksnz söyle böyle yaptığı halde he yapiyo diyolar gerçekten yapiyo diyorum nerde yaptığı bak bardağı unuttu diyo beni sütten kesecekler o olacak yani hic mevld yapasim.yok elbisemde yok zaten biktim ya karşı bi gözün görmesi için yazdım bunu ben eşini fazla.mi savunyrm anneme göre eşim hep kötü mmnytsiz3 esimin de çene durmuyo ama annemde bukadar denemsi lazm kafayı yedittirecklr eşim diyor zaten sakın gelmesin bn görmek istemyrm yine kavga ederim diye Allahtan mevlid onun olmadığı zmna denk geliyor pazar yapıcaz gebeş birakmadilr
0 oy
(130 puan) tarafından
İnan hiç bisey anlamadim öyle karmaşık yazmişsnki anladığım kadarına cevap vereyim canım keşke benim eşim iş yapmasa sadece yaptığım işi dagıtmasa bozmasa temizlediğim yeri kirletmezse anında kastten yaptigi bisey degil yapisi bu keske dedigomden de anlasa ondan anliyor en azindan esin yapiyor benmki etme yapma desemde nafile  yavrum sana eşimin dağınıklığını anlatsam yuh dersin af edersin klozetin sifonunu bile doğru duzgun cekmez ama ne yapayim boyle benim esim yapisi bu annesi alistirmamis pantolunu mutfakta soysa mutfakta ben kaldirmadigim surece kalir ama yapi meselesi bu herkesin eşi temiz yada duzenli diye düzenli olacak değilki ikincisi erkekler hiç eleştiriye gelemez kabul etmezlerde iyi senin ki susuyor benim annm de annm kizimla kocasi kotu olmasin diye esim beni elestirirken bile bazen hakli buluyor anliyor bana soylenirler ikisi yani annelerin biraz yapici olmasi gerekiyor be yavrum her anlamda
(2,359 puan) tarafından
Aynen oyle kaynanam gelir ayrı bi laf sokar yapıcılık yok Annem 4 senedir gayet yapıciydi senin ki gibi eşime hak veirrdi smdi nolduysa büyümü yaptılar bilmiyorum eşime gıcık her hareketine bant bulamıyor siz ne bulursunz zatenxesmde diyor yarın glmesin ben yine kavga ederim diyor cildrcm eşine ders ver mevldden snra bana geliosn.terkediosn dio ben napacgmi sasrdm
0 oy
(355 puan) tarafından
Inanki hicbirsey anlamadim ben yani tam olarak nicin tartistilar anlamadim. Anladiqm kadriyla diyeyimki kimseyi ewine yorum yapmasina izin werme pisse pis yani kimene
(2,359 puan) tarafından
Annem mevlide kostryor haliyle yoruldu eşime de anne de bugünden gelsin esim de.aradi cenzaye mevlidnzdeyz diyo kaynanam ... Annem.de başladı karını arada koyma.annein ara de bugün hemen gelsinler.yardim etsinler kadında cumartesi gelecekmi başladılar tartışmaya eşim sabrediyorum diyo 2 3 seferdir alttan aldım dedi başladılar.kvgaya ben ağladım annem evimize çok mudahel ediyor
0 oy
(217 puan) tarafından

Canm kusura bakma ama anne dediyin kizinin yuvasina terslik salmaz ne olursa olsun o senin mutlulunu dusnmeli ister esin pasakli olsun istersede temiz isde ne guzel eşin sana yardimda ediyor annen neden karisiyorki valla kaynana deseydin sasmazdim kendi annenmis bide hangi koca dayanirki o laflara sen yuvani dusun bence annen oluna gelnine karisa bilir sen onlardan cikmissin bikere benden demesi annenin dir diri esini senden sotur :angel:

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Anlayan olursa bana da anlatsın 
(130 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hahahaaz çok anlatayim anladigimmm kadari ile hanimefendinin eşi  biraz pasakli anneside aksine titiz ve biraz ne konusacagini bilmiyor esini surekli elestiriyor 4 sene boyinca adamin basini sisirmis olmaliki daginiksin pissin bir *** yapmazsn fln diye adam da patlamis olamalik evden kovmuş ki adam derliyor topluyormuş ben eşime kalk şunlari topla desem dedigimle kalir Allah Askina Erkek bu ya erkek ne bekliyorlar anlamadim adam iyi dayanmis +sunu ekleyeyim benim annem eşimin annesine laf carpsa yada annem eşime hesap sorsa eşim benide annemide kapinin onune koyar cok hassas bu konuda ki hepimiz hassasiz gelip benim kaynanam bana bunlari dicek yapacak hayatta kabullenemeyiz bir iki bir iki ha hu nere kdr bu anneniz ayip etmiş kuzum
(2,359 puan) tarafından
Çok güzel ozetlemissiniz bravo :) ya kavga mevlid-e annenler.erken gelsin yardım etsinler dedi annem esim de aradı kayinvaldmlerde cumartesi geleceklerini soyledielr hemen atar yaptı annem niye erken glmiolr nekadar rahat kadın kârını arada koyma ara annenleri gelsinler de esim de benim isim değil ben karışmam mevlidde neymiş dedi annem de sen zaten ne yptinki tembelsin dayingil gelmesi lazım esim de hic gitmedi dayisigile bunlar bebegimin yanında bir tartışmaya başladılarsa eşim s.git dedi annemde terbyesz sen diğer damadimin tırnağı olamazsn dedi eşim dağınık ama.topla.dyince topluyor ve camları sildirdim hamilelgmden bu yana evi süpürmüş değilim anneme.yapiyo diyorum yapsa ev böyle.pis döküntülü olmaz diyo galiba bunda kızını fazla kayırma kiyamama var ama bana zarar veriyo anne eşime yüzüne laf.deme diyorum derim ben dio
(2,359 puan) tarafından
Annem hep böyle sus diyorum susmyto bari yüzüne deme eşim sınırlı bak diyorum daha bana diyo ki eşine ders ver bana böyle davrandığı için mevldden snra yanıma geliosin dio bana benim psikoljmi düşünmüyo hic eşim alttan alıp kavga etmeyvlrdi ama dayanamadım dio ben napcm blmyrm burama kadar geldi ben mi eşime.yuz veriyorum böyle.davranabiliyo anneme anlamadim
(2,359 puan) tarafından
Annem zorla beni kapının önüne koysun diye bklio başka kızlar annesine laf dedittirmezmis ama birikimim var eşim dağınık olsa bile bazen dagtyo bazen topluyo ise giderken sehbann üstünde bardağı kaliyo goruynmu almadı anne sus diyorum neyse banane alan memnun satan memnun bunla hayat geçmez dio
(130 puan) tarafından
Benim diger yormumuda okudunmu onuda oku bakayim kuzum annene durumu anlatacak bir yakinin yokmu sana destek olcak ne bileyim sen bazi seyleri desen yanlis anlar seninle kuser diye korkuyorumda yoksa sen anlat diyecegim çunku annen anladigim kadariyla ters biri ne diyeyim esin sana karsi iyi olmasa esine  bukdr katlanmaz inan ki bu devirde senin eşin gibisini zor bulursun oyuzden biri anana laf anlatsin neolursunn benim icimi icimi yedi resmen hatta biri konusurken desinki adamlinla küs hiç konuşma ama eleştirmede git kızina evini topla destek ol desin damadinla da gerektigi kadr muhattap ol desinn vallaho baska cozum yok yoksam
(2,359 puan) tarafından
Demi yoksa sonu ayrılık daha bana diyor ki mevldden sonra eve geliyosun dio bana böyle davrandı s.git dedi diyo esim terslenerek konuşur mevldnolacak çocuk çok gelmesin evin içine ederler arabama yemek koyamam annem de bu laflar gicigina gidiyo başlıyo saydırmaya ya wlla biri buyu yapti sanki lgayette iyilerdi dogum dan snra bi hal oldu çantayı unutyo nr unutkansin diğer damadım herşeye kostrr sen soylenirsin diyo hastaneden ciyim sezeryanlym bunlar kavga etti hemde nasıl bir bign ki kavga anne niye diyosun anneni ara diye bırak ben diyim ben baskı yapym aa olmaz ara gelsnlr rahat kadim evde bir suru iş var nolacak bunlar eşim ben sinrli adamım böyle şeylere gleemem.1 alırım 2 alrm çileden cikartrm oldururm o kadını diyo bana ben mi eşimi fazla dusunyrm alttan alıp simartyrm bana böyle diyo daha çok ezer seni çok bağırır cagrr dio böyle soylenmlernden bıkmış senin diğer msjd okudum ben böyleyken tahammül edemyrm iyi ediosn yapı meselesi ama annem olsa  yaptir seni ugrastryo diye kizar ablam var boyle yapma diyecek oda yenile bana hakveriyor oda daha dune kadar evet sen yoblemdrmiorsn yapmiyo benim eşime demeye gerek yok yapio sen koşturuyor hep diyo du annem benle lohusayken küslük bulduda kaynaatam ben ağlıyom diye  annemi aldı geldi annem çok saydirmsti
(130 puan) tarafından
Vallahi şunu diyeyim sana eşin sana cok yüz veriyorki senin annen böyle konuşuyor ne diyeyim sana daha vallahi başka eş kabul etmez anamla birlikte benide kovar ciddiyim oyüzden annenle biraz açık ol bazı şeyleri anlat bak anne şòyle olsa daha iyimi olacak sana bu lafı söyleyeceğine benim başım kesilse daha iyi de ama sen bana seni savunacak pay bırakmiyorsun ki de herkes farklı de herkes bizim gibi olmak zorunda değil de ne yapabilirim boşanayım de daha yeni doğum yapmisim canim burnumda bana destek olacağina köstek olma de buğun sana bu lafi drdi yarin bana da der de yapma anne de ben eşimden evimden mutluyum adam calisiyor eve ekmek getiriyor ya calismasaydi de tembel adam calismaz de ya ele muhtac olsam de benim gorevim bu anne de o dagitacak ben toplucam de adam okdr calisiyor de ne yapabilirm ne istesem getiriyor de hergün esine doven kocalar var de bir ekmek parasini bile sayarak veren var anne de bez parasini kariya kiza giden bağimli olan ayyas olan cok de benim eşim anlayışli de ama benim annemede laf soyleseler zoruma gider de fln
(2,359 puan) tarafından
Ayn3b bunları diyecem anlarsa tabi annem etraftaki yalaka kocaları görüyo şunun kızına eşi çok yardım ediyo ağzının içine dsuyi bnim eşim çok aşağıdır lavur luvur konusr öndeki araca bile atar yapar annemin svmedgi hareketler senin kocan memnytsiz artık yüzüne de diyo çok şükür evine ekmeğini getryi evet bna kiamadgndanbunlar ama bna zarar verio şuan süt biriktrmk zorundayım uyuamıyorum eşim d3 diyo anne ne çok yüz verdim ki bna bu laflari diyo gelmesin evime dio zaten annem de bna gliosun eşine ders vercez yarın bir gün dövmeyede kalkar elleri titriyo dio
(130 puan) tarafından
Bence ayrilik lafini sen ağzına alma çünkü inanki bazı seyler senin elinde éşinede şunları sòyle ne yapabilirim de evet annem böyle ne diyebilirim sana yaptiklari tabiki dogru degil soylediklerini bende doğru bulmuyrm de ama annem o bnm kovamamki git diyememki yapma etme diyorum de anlamiyor yapısı bu değiştiremiyorum onunda elinde değil de bilerek yapmiyor eleştirmiyor kötü niyetli olsa söylemezki de yüzüne bunları annemi bildim bileli boyle de ben annm için snden bin kere ozür dilerim ama de lutfen idare et de ona cvp verme duymamazliga ver mesafeli ol de yapacak biseyim yok o benim annm bende caresizim ne desem annm bu biz yuvamiza bakalim de yuz yuze bakan biziz eviimizde mutlu olmaya calisalim herkes bu kapidan  cikana kadr bizimle sabirli olalim biraz de sen duyarsiz olursan annmde bir iki soylenir susar de seni anliyorm haklisin ama elimden gelen bisey yok de annem neyse sende osun ne senden vazgecbilirim ne ondan  benu anla de özur dile hersey kapansin de seni sevyrm de bana destek ol lohusayim zaten pskolijim cok bozukldu sutum gelmez az geliyor dunden beni geceden beri fln de bebegimize yansir hersey de o yeni katildi aramiza mutlj olmak varken bir evladimiz varken de sacma sapan seyler yuzden mahfetmeyelim birbirimizi de emin ol yumusar ne olursn de beni seviyorsan anneme karsi biraz daha tavizkar ol de
(2,359 puan) tarafından
Esim de diyo senin elinde senin yüzünden kavga ettik annen annengli ara gelsinler yardıma dediler de sende annene uymasayd8n diyo bende evet gelsinler ne isleri var dedim benim kaynna da az değil tatlıların şerbetini döküp pazar günü mevldn olduğunda geleckms oldu cnm bende sinrlendm anneme.uydum anneme bu dediklerini diyorum cnm ama nasıl bir yok izleyecm anlamış değilim bak ne eşler var diyorm elleri titriyo bu doverde diyo bi o kaldı dio esim de kaç kez sabrettim bana bulaşmasın diye tersliyomda diyo azarliyo annemin de gücüne gidio iyice delleniyo ben boşansam ni bebeyle onun başındayım mutlu mu olacak blmym benim eşimden iyisi olmaz kötüsü olurda zannetmyrm en masum gözüken erkeğin bile kötü huyu vardır soruyorum kendime hep annemn i hayali burdakilerde hep eşime hak vermisi küfür et esi disinda. Dışardan bi gozsunuz diyebilirdnz esin de alttan alsin ne var o mu dediyse diye demekki yanlış giden biseyler var ben eşimden buz gbi sogudum bide ben ağlıyorum diye özür deldi annemden arayıp
(130 puan) tarafından
E daha ne kuzum ya sizde az hoşgörülü olun vallahi sana diyeyim sende bu sekil dusunursen eşin senden soğur diyorm ya benim eşim olsa o mevludi bile yaptirmaz yeri yerinden oynatir benide koyar kapinin onune anamida yine buyukluk esinde kalmis anenin onca yapmasına rağmen vallahi diyemiyorum eşinde bòyle yapmasaymış kim olsa patlar çünkü insanlar sinir aninda herseyi söyler önmli olan sonrasinda ki davranış Allahtan özür dilemiş kuzum bundan sonra top annende o bilir artk biraz annende olgun ve yerinde davransn lütfen Anne gibi olsun Sende eş olarak eşine yüklenirsen herşey ters teper söyleyeyim iki tarafada iyilikle gel güzellikle konuş dediğim tarz sakinlerle inş biraz
(130 puan) tarafından
Adam daha kiyamayip sana aramiş senden yüz bulmussun gibi soğudum diyosun kuzum  bir kendine gel güclu ol sen artk anne oldun hersey gecti evladin icin en azinda dirayetli ol kişileri az çok taniyosun nabza göre şerbet ver heleki eşine yoksa MahazAllah bu kafayla gidersnz yuvan dağılır toplayamazsn vallahi adam aramış Daha ne ya olmuş bitmiş sinirliydi de òfkeliydi öfke anında akıl baştan gider insan ne dedigini bilmez de kendinide annenide böyle sakinleştirdi çünku Allah Var Adama diyecek bisey bulamiyorum
(2,359 puan) tarafından
Aradı ama bugün annem geldi hic yüzüne de bkmadi8 nezmnw kadar bu kin sürecek kaynnmda bnde onları getirttim bugünde mevlüt vr moraller bozuk şekilde  öfkeli hala bnde çok annenden nefret edyrm dio sen doğum yaptin bisey oldu kadına dio her hareketimi elestryo bni mal yerine koyuyo dio bn npcm bilmyrm eşim de yüz bulmasın diye çok korumuyorum onu annem de bugün gelmiş dipli bnim.konusmaycgm yerde benle konusmuyo dedi anne yapma Aallh aşkına dedim küfür etti ya artık ondan esim de ben polis adamım cinnet gecittreckmisnz bna bklm dio
(2,359 puan) tarafından
Smdi bugün kendi akrabalarda gelio mevlt ywptrmm başınıza bi yikkiyim dio  ama.ypmz dun gece ben yattım oda annesiyle konuştu durdu az dinledim dert yanıo annesijenkadini ne dediğini pek duymuyorum oda mevlidi ablasina gore ayarliyo dio sana gore mi ayarlcm neyimde vardın bugün de çaktırmadan dedimki eğer eşime sen haklısın diye gov versen onune geçemezsin zaten yanıma geldi sürekli söylendi durdu  nolduysa dedim sen kız ona destek verme sakın dedim böyle de demem gerekiyor ama çünkü bi asabiyet biraz sakınmasan bazen annenler tarafından. Yapılan iyiliği bile fesatliga cevryo babam çöpleri niye biriktysnz esin üşenir atmaya dio esim de. Hiç yorum yok ona bile kizio sinirini yenemio aşırı sinirlilik vr gözüm döner şeytana dönüşürüm annen uzak,dursun benden gelmesin eve dio mesafeli olsun benle diio
(130 puan) tarafından
Eşinde baya bir öfkeli şuan herkes evinde degilmi bir kac gun gecsin esinde sakinlesin düzelir herşey merak etme ama şu 1 2 hafta herkes uzak kalsn birbirinden kafasini toplasin heleki eşin annen gelirse size olaylar daha büyür evet zor senin için insanin esiyle annesi arasinda kalmasi çok zor bir imtihan ama biraz zmn gecsin herkes sakinlesir üzülme kuuzucum
(130 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Hersey daha cok yeni iki tarafta öfkeli belliki en iyisi biraz ortalik durulsun en azindan konuşmasalar bile sakinlerler herşey bir anda düzelme hafta sonu eşin ise gitsin kafasi dagilir duzelir unutu verirler inş
(2,359 puan) tarafından
Bide aksi gibi bugün sabah nöbette cikiyo mevltt.var. ensttemle de  kustuler 3 hfta islerinden dolayo gelmediler barıştılar çok şükür benim ko de aksi biraz çok ye mi ama nasıl öfke gtcek ben çok yıprandım kaynnmda meson oğlunun savm ur
(130 puan) tarafından
Esini kendi haline birakin konun üzerinde hiç durma hiç bisey yokmuş gibi davran annene de o olmadigi zmn gelip gitsin yapacak bisey yok annene açik söyle yani esinin ismi her neyse o burdayken gelme anne de bişey olur soyler sen kendini tutamazsn kavga büyur de benimde kanıma dokunur de sütüm kesiliyor anne de anlat yani ne diyeyim kuzum zor vallahi
(2,359 puan) tarafından
Annem evinde kaynnm bi kac günlüğüne geldi hfta içi hep sabahçı eşim akşam 7 de geliyor anneme gelme mi dyim eşim aşırı öfkeli gelmesin dio ötesinde dinecek gbi değil annesi ne dedi bilmyrm güya .. oda benim hataları dioms gıcık kadın ... inşallah sakinlesirler esim de de bar nezmna kadar konusmck eşim dio anneni ben çözdüm kadın sen doğum yaptıktan snra değişti gaye t iyiydik her lafa bi kulp bulmalar hep bizi elestryo dio ***** yerine koyuyo demiş kaynnaama dalga gecio dems  esimin de annemle.arasi iyyidi ama doğumda annem tavır yaptı eşimi eve dinlenmeye yollamadi rahatina düşkün sen çok yüz verion mahveder bu se i nasıl cekecen işin var bunla yemek yiyio hastanede esin zaten sever yemeyi rahat se le.ilgilenmedi bana yermisin demedi kaç kere kantine götürdü anneme de çorba almış yemek yermisin  die sordu  sormadi adii oldu ben sezerynli halimle annemle.ugrastim Hastane de ağzıma etti ya ni savun eşini o seni düşünmedi hastanede yatmaya gtmek istedi dio esim dio az dinlenym annem yannda refakat o guido geliyor sen dur ben kizimami gitsem dio erkek adam benle nasıl ilgilnck ordan bunların gicikliklari laf sokmalari başladı hastaneden çıktıktan snrada bunlar tartıştı çantayı unuttu eşim nekadar u uyansın onu da mi biz dicez alsana die bu başladı saydırmaya kolun agriyosa niye gelion eşim.de az degl annem de ama annem 4 sene de hep benim başının etini yedi esin söyle die dha yüzüne demediydi diyince de böyle olur al dedim ya  eşim biraz rahat takılan,tıp annem de tez canlı biyerden biseyi ha diyince almaz beni mebde beni isnireder annem de bana kiamadgndan müdahale sürekli çay içer bardağı sehbada kalr gardolaltn bisey alır kapı ardına kadar açık çorabı oturma odasına atar bide yatak odas da olr uyarıyorum yine ayni
(130 puan) tarafından
Kuzum benim eşim seninkinin bin katı bunlar eşinin kusuru deegil yapısı malesefki her erkek gibi benim keşke çorabıni soysa da atsa ortaliga bazen corapla yataga girer külluk yoksa yaninda yere döker saçar küllünü bulunduğu her yeri batırır wc de sigara içer külünü döker temizlemez bunları ben anneme söylediğim de şikayet ettigiimde erkek diyor kızim evt seninki çok daginik ama diyor yapacak bişey yok ya bu yüzden bukdr  da yapilmaz bacim anenlere bişwy de vallahi yoksa işin içinden cıkamazsin gerçektende doğru degil yaptiklari ya birak yapsin iş dedigin nedir epi topu hepsi bir saat adam calisiyor bide evede hizmetcilik mi yapsn amaç ne yani onu geçtim seni psikolojik baskı altina sokmuş annen öyle olması gerekiyormuş gibi hani derler birine 40 deli de deli olur sende de o misal git gel beynine işletmiş kaynanlar olayın içinde iyice tarhanaya dönmuş bu iş yapacak bişey yok aileni frenleyeceksn baksana baban bile söylenir olmuş esine esinde pskolojikmen çok taşmış ki bukdr durulmuyor e 4 yılın birikimi kuzum ama cok yanlis zamana denk gelmiş iste iş ailende bitiyor gerekiyorsa 1hafta arama anneni acmada telini bişey dersede kocam görüştürmüyor de siz böyle yaparsaniz adam da boyle yapar de savunacak bişey bırakmiyosn de bana
(130 puan) tarafından
Annen de asla kötü demiyorm anneler boyle merhametine yenik düser bazen ama bilmiyorki senin iyiliğin icin çabalarken seni ne hallere düsürüyor ne deyeyimm kuzum Allah Sana sabir versin biraz uzak kalin herkste sende eşinde yazik bebeginiz olmuş onu bile yasayamiyorsun yaşatmiyorlar ya ya kaynana desen hadi bi nebze anlarım ama annenin bu sorunları sana yaşatması cok yanlış boşandirmak istiyor ne yapiyor anlamadım inanki eşinde öfkesine yenik düsmesinden başka bir hata göremiyorum ki hakli olarak kuzum kafani toplamaya çalış birak artik arada kalma ben bktm de cık iş içinden annen bişey derse anne daha bisey deme de sus ne ona ne bana ben eşimden memnum de herseyini de kabul ediyorum benim yuvam de benim eşim kimse karışmasın de bu ssaten sonra yoksa beni yuvamdan edeceksnz de yazik de cocugumu oldu onun mutlulugunu bile yaşatmadiniz ne sen ne o de
(130 puan) tarafından
Bol bol dua et uzulme kendinide paralama herşey olacagina varir eşinede mesafeli olma soguk olmaz hiç bisey yokmuş gibi davran ve konu her iki tarafta açtıgi zmn kapattir devam ederlerse cik odadan bebeginle ilgilen dinleme yani her iki tarafida ben yoruldum artk arada kalmaktan de kimse bana bisey soylemesin
(130 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Annene de ayni sekilde sanki hic olaylar yasanmamis gibi davran konuyu acinca kapattir yoruldum de arada kalmaktan asla kimseyi konusturma
 dusunsene bizim kaynanamiz bizi dort sene boyinca boyle eleştiriyor birde eşime kotuluyor ne yapardk yani bir de sen dusun kimse kabullenemez inanki cnm benm biz kadin halimizle kabul edemeyiz heleki o erkekk
(2,359 puan) tarafından
B3n kocam gorustrmuyor desem annem çıldırır asla diyemem annem bana kiamaz ama bunaldığı evliliğine zarar verio bnim eşimde az değil ters laflari çok olur annem hep alttan alırdı doğum zanannda bi kavga etmeye başladılar öyle gitti annemin hatası herşeyi yüzüne söyleme niye diosun dmi bide her teli açtığımda her geldgnde annem sürekli esin is yapmayı  sevmio çok dağınık camları sildrdm evi toplardım daha npym pecetyi silio acelece atmio çorap orda başka şeyleri sağ da solda görünce işin var dio annem  se nin ki daha betermis bbksana bnim annem eniştemi görüyo konsnn kızının kocasni görüyo oyuzden surekl7  onlar çok yardım eder bnimki yapsa bile dağınık ve rahat tavrından dolayı yapmiyo yalan atma  dio annem  bundan sonra nprsan yap dio
(2,359 puan) tarafından
Ediyorumcnm esimin. Annemle bRismasini istiyorum jaynanamada gün doğmuştur mevlid zamanı hic konusmad i annemle oda dioki insan bi konusr bn suçluyum sanki dio sende hemen barismssndr dio bna ga bn napym  bRismaymda tavır yaptım iyiki a nee laf dedik dio siniredio bni mevlidden snra annem gil kaldı evde baba herşey için saol diyorum yemekleri o karşıladı teskkur edivermio eşim B3n onun akrabalarına nekadar iyi dvrandim hepsi.cok sevmiş bni canayakın diye bnde eşim g i dvranym soğuk diyorum olmuyo a nesimi öpüyorum o opmuo gıcıklık ypio annesi işaret edio akrabaları uğurla diye bizimklerede dese ya gece kocamla dedikodu yapıolar bnde tv mi i,lionz dedikodmu dedim  ablası i in mevldi değiştirdi dio duyuyor B3n fısır fısır anneme hak veriomus bnim oğlan söyle diye kesin oylamada hak verr ilk geldiğinde bid bid yaptnz dio kendi annesnnki batmio kocama anneme de dedim üzme bni anlamiyo bu eşim barismicak gbi
(130 puan) tarafından
Hele bismillah kuzum Az sabirli ol kaynananda uzaklasin biraz rahatlarsinz insanlsr boyledir kuzum yeterki senin bir acigini gorsunler havaya ucarrlar bosver kendini uzme hersey olacagina varir herkes kendine yapar ne yaparsa sen bir 20 25 gun daha bekle eşin tavırdan devam ederse ozmn sende kendini belli edersin ama hersey taze sen şuan herkese hic bisey yokmu gibi davran akışına bırak herkesi herseyi en önmli herseyi kafana takma üzülme strese girme bir az zamn gecsin ortalik durulsun herkes sakinleşsn hala devam ederlrse tavirlar sende kendine belli edersin ama daha hersey icin erken
(2,359 puan) tarafından
Eşim bugün geldi oturdu annem de ama hic konuşmadılar annem esin yemek yesin dedi o yok dedi ise gtti ama girdi eve annem e bakarsan hep o haklı eşim dağınık dağınıksa bana dağınık ben topluyorum oda benin dokuntumu topluyo bazen iş yapiyo bazen bi bardağı kaldrmyo napym ya i sürekli basının etini mi yiyim ben iş tutup eşim oturunca annemden dolayı otomatikmen gicigima gidiyor ona sataşıyorum oda annen gibi başlama diyo wlla ne zmn konuşmak isterlerse konuşsunlar biktim bene değiller bu böyle gitmez elbet konuşacaklar annem de demiş ablama kardeşin kocasını kaciriyo eve girmiyo diye istemedi o gün eşim girmek
(130 puan) tarafından
Anladığım kadariyla iki tarafta hicte olgun davranmıyorki heleki anneniz okdr yaş almış eşinizde MaşaAllahh yani yüzsüzlük almış başını gidiyor eşini kendink haline bırak hiçbirseyine mudahale etme ister yapsn ister yapmasn zaten kendi işide değil yapmak zorunda da değil anlamıyorum galiba siz aile olarak kendizi şartlandırmissnz galiba erkekler evde kız gibi iş yapacak diye aileniz erkekleride öylemiydi yadırgadığımdan degil ama algılayamıyorum sizi Allahım ne eşler var eşine ekmek parasına bile muhtaç ediyor sizin aile takmış içtiği bardağın derdine attiğı unuttuğu seylerin derdine böyle bisey yok erkek yapayada bilir Allahım eşimi size anlatsam varya herhal kanınız donar erkekler budur yani bir kadin kadr verimli olmasıni bekleyemeyiz fıtrat yani bu hanefendi size hak veriyorum elbette siz arada kalmissnz ama gerçekten de aileniz gerekli olgunlukta değil malesef yani üzülerek söylüyorum ki bu sizi eşinizde soğutmaya aynı şekilde de eşiniz sizden soğuma itecek cünkü ortada pskolojik bir baskı vaar anne veya aile her neyse elbette belki sizde farkindasnz belki ama anneniz size bu söylemlerinden vazgeçmeyeceği sürece sizde aynı sekilde buna inanmaya dogrusunun bu oldugunu kabullenmeye başliyacaksnz ne yazikki. Yeri geldiği zmn diliniz eşinize karşı susa da bir hareketine annem hakli bak ne yapiyor o diyeceksnz kalbinizden icinizden seytan vesvese verecek bu şekilde bu bir kısır döngüye girmiş umarım zmn geçtikce durulurlar her ikiside yoksa işiniz çok zor..
(2,359 puan) tarafından
Bunun altında bana aşırı düşkünlük var bnce şimdi evdeyim ama sen calisysn sana  yardım etmeli erkkleri kullanacan tepene çıkar yoksa diyor bide dediginiz gbi ailede kuzenmn eşi yardım eder diğeri hic etmez eniştem demeden herşeyi yapar çok tetiktir bnim eşim dr ağır kanlı evden zor çıkar ya bu bnim karar vereceğim şey bi damatla tartışılmaz sen dagnksn die walla soğutuyo bni eşim evrenos yapmynca sinir oluyrm ama anneme bikere bile ağlamadım esimden annem bu tavırları birakmz ablmda aynı görüşte yaptır sen yaptrmyn örnek adama camlari sildrdim hamileligmden bu yana ev süpürmedim daha npym keşke uzakta olsaymstim anneme gl diorum bebek var glmio senin kocan var dio dün hala kocana söyle bingildagana dokunmasin bebenin sanki biri buyu yapti senin esin e kizmiomusun ya yoruldugumda soylenirim ama bn soylnrm  smdi bna gelipte ev dağınık kocan şunu yapmış diyecek diye aklim çıkıyor bebeyi koyup koştur koştur ev topluom eşim de uzatmyp konusablr ama 1 hfta oldu daha .. bn onun annesiyle kavga ettigmde bni savun.mstu aylarca gelip gtmemstk bn oyle bisey yapsam annem topa tutat
(2,359 puan) tarafından
Eşim de biraz patavatszdr ne dediğini bilmez biraz ayarlı konuşur ama iyilikleride vardır sinirli biri normalde
(130 puan) tarafından
Tek sorun inanki annenlerde onlar bir frenlese durulsa eşinde normala dönerr seni bile bu hale getirmiş annen eşini düşenemiyorum gerekirse biraz uzaklasin kimseyi arama sorma onlar seni aramadigi sürece Herkes anlasn biseylerin ters gittigini
(2,359 puan) tarafından
Aramayncada sen anani unutrsn kocan var tek rahatsın bna gelmeyen sensin anne dedim komşularınla sen oturuoyn bana gelmi9n bebeyi yıkamaya bile dedim  hep ben suçlu olurum diyor wlla en ufak şeye takıyor bugün mesela eşim masayı yemiş silmemiş annem bebeyle ilgilenrkrn hemen topladım makineyi bosalttim eşim de  nöbetten gelmiş yatiyo sabaha kadar uyumamis dha nolsn aman bu böyle gider wlla annemin glmedimi istemyrm açıkçası bebe yi yıkama dışında  3 sene sonra tedavi ile oldu bebeğimiz ne skntlar gecirdik eşime gıcık smdi dha da gıcık önceden bana söylerdi başta severdi de eşim annemi almadan gezmeye gitmezdi birlikte dedikodu yaparlardı ben anlaamdm
(130 puan) tarafından
Alya kuşum kuzum ;)) ne yaptın nasıl oldun durumlar nasıl Merak ettim seni:)) ???
(2,359 puan) tarafından
Ah kuzum durumlar aynı eşim biraz daha sinirli halinden eser kalmadı ama annemdeyken kapıdan,alıp gidiyor içeri girse de annemle asla konuşmuyor bebeg i alıp gidiyoruz annem de kızıyor eşime saydırıyor yine en son annem eşimi telden silmiş ben farkettim eşim de kayıtlı önceden gelmesin evime diyordu ben bebenin banyosun yaptrrm diyo ama anneme ihtycm oldgunu anlattım dün misafirim geldi annem yardıma geldi karşılaştılar annem bebeg i kucağına verdi al diye işi vrdi konsmuolr yani :( annem eşim yokken gülmeye özen göster kafam kaldırmıyor kavgalarini ben de onun annesine attimoda kızdı 3 4 gündür tartışma yok bakalm annem hakknda yakındır yine annem takık cunku
(130 puan) tarafından
Ah su annen beni benden aliyor biraz olgunluk göstersee
(2,359 puan) tarafından
Göstermiyo misafirlik geleceğinde de öyle ben koşturuyorum bana çok yardim etti saolsun elektrk süpürgesini kaldircm görünmeyen bi yere onda bile aman kocana kaldirtma önceliğin kocan diyo bana ya anne senin de bütün dediklerine kostum biyandan bebeg i emzirdim diyorum bana gelince yapmazsn dio yani çok huysuzlasti eşim kafam,rahat muhattap olmam diyor ben napcm blmyrm ikiside konuşacak gibi değil annem gerçekten burnumdan getirdi şu doğum yaptıktan sonra 2 aydır böyle bu aralar çok bid bid yapmiyo sütüm kesilir üzme dedim dogum dan 5 gün snra bebeğim hastaneye yattı 1 gün orda bile surat salladı kocan,bebeyi güzel tutmuyo tutuşunu begenmyrm deli gibi önden gidiyo evden 9nceden çıkıp arabayi isitmio herşeyi sen ayarladın o ne *** yapiyo demişti doğumdan snra çok uzmustu yine gelişme olursa yazarım şu mübarek günde nolur dua et kavga etmesnlr barissinlar annem çenesini tutsun eşimde saygılı olsn
(130 puan) tarafından
Inanki is annende bitiyor kuzum o cok tepkili olmasa biraz taviz emin verse emin ol esinde adim atar en azindan saygisini korur duzelir ins Dua et sende bana bende sana alyakuşuuuuum benim
(2,359 puan) tarafından
Saol kuzum benim sebin de dilediğin özel bisey varsa olmasını,ıstediğin ... rabbim gönlünde ki sana eb güzelinden en hayirlisindan nasip etsin kandilin mübarek olsun ... annem in tahammül sınırları kalmamış saolsun bunudogurduktan sonra gösterdi en zor zamanalrmda eşimde diyor bana bulmasana cvbimi verrm beni uyardı bak annen cok karışıyor söyle karismasin kendimi tutamam sinrlym diye aklim çıkıyor denk gelipte kavga edecekler diye eşim mutfakta oturuyor neyse :(
(130 puan) tarafından
Ah kuzum cookkk zzooor bir durum bu anlayabiliyorum hayatta istecegim en son sey annem ile esim arasinda kalmak ki boyle bisey olsa benim esim ne annemle gorusturur beni nede annemi eve sokar nede anneme goturur aileni unut der acikcasi hayati bana dar ederr fellik fellik ah cikartir benden
(2,359 puan) tarafından
Sende sessiz mi kalırsın eşim bi yandan bana kıyamıyor bi yandan da yapacağından geri kalmıyor çok agresf sesi yüksek annem herşeyine bahane veriyo yoruyo beni  senin esin daha şartmış ailene karşı ama benim gücüme gider ailem bile suçlu olsa o şekilde davransın istemem eşime.de annem hakkında atmam ama biraz amellerin çok ksrismasinda oluyor bilmyrm benim de kızım var kocasının kötü davranmasını istemem ama annem abartı şeylere mudahel ediyordu yardım ettiği halde etmedi die beynimi yemesi rahat demesi aman ölümlü dünya işlerine dalıyoruz hic obur dünyayı untyrz
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Orası senin ve eşinin eviyken ne annene ne de başkasına laf söylemek düşmez bence hele ki o şekilde tabirler bana göre çok yanlış 
(2,359 puan) tarafından
Bana göre de yanlış anneme Aglaynca sen eşini savun daha çok ezer seni böyle bağırır çağırır diyo daha bana ders ver eve gel bana dio esim de çok sinirli bide kaybnmlr geldi ya dağınık olduğu zaman tahanmlu yok neşet.hic bi iş yapmamış diyo bence sevmio artık iyi aynı evde bende yaşıyorum o ağır diyo seni üzüyo dio
0 oy
tarafından
Annen resmen aranizi bozmuş 
(130 puan) tarafından
Ve şunu da ekleyim ben bu uygulamayi cok seviyorm ve yukleme sebebim hamilelik vs değil keşke o olsaa suan hepiniz şu saate uyaniksinz ya eminimki hepinizi bebisleriniz uyandiriyor ya tekmeliyor yada rahat ettirmiyor veya agliyor ahh diyorum iç çekiyorum sadece 3 yldr olmuyor çocuğum pko var bende bunu söyleme nedenim şu ne olur bana da dua edin ne olursuuunuzz
tarafından
İnşallah rabbim bir çocuk nasip eder sana canım en kısa zamanda. Pko hiç duymadım o nedir ?
(130 puan) tarafından
Polikistik over sendorumu yumurtaliktaki kistler nedeni ile yumurtalamama ve adet görmeme buna bağlı olarak gebe kalamama ve kilo alma tüylenme vs gibi kadınsal sorunlar en buyuk sorunum cocuk olmamasi cok yiprandim
(2,359 puan) tarafından
Evet öyle eşime de suç veriyorum böyle sinirli olma ama dayanamıyorum diyo ben anlamadim ikisinide kaynnm geldi ona anltyo eşim esim de diyor taraf tutma üzülen sen olursun diyo bana bi yandan annemin dediğini tutup gidymmi anneme diyorm
(2,359 puan) tarafından
Hafsamm bu skntılarn yanında bide bebiş hasreti mi var rabbim sana en kısa zamanda nasip etsin biliymsn ben de 3 sene sonrasında aşılama ile bebek sahibi oldum :( ve şuan şükredecek okadar çok şey var ki bu aileler yipratiyor bebegime bile sevinemyrm halbu ki ne zorluklar çektik sürekli agladim
0 oy
tarafından
Biraz karmaşık yazmışsın annenin sürekli müdahale etmesi çok yanlış bence esin dolmuştur bi yere kadar öyle patlamistir bence anneni uyar çünkü damadına o şekilde sözler sarfetmesi çok yanlış olmuş sen anneni uyarmazsan bu kavgalarınız bitmez canım 
(2,359 puan) tarafından
Aynen cnm uyarıyorum çenesine hakim olamadı sonra eşim patladı annem de terbyesz dağdan inme dio kaynnmda bunlar çok yüz göz olms .mesaei olsu lar.biraz dio esim arayıp özür diledi ama  çok öfkeli glmesin evime.dio kendi annesine dert yanıo i,oluyorum annem bana da agrrsflik yapio dagnkksinda d5en neden  anlarsn dikkatszsn fln film
0 oy
tarafından
ne esim aanneme nede annem esime oyle laf etmez daginiksa dsginik adamin kendi evi annene nw oluyor toplamasin esinin srkasini
(2,359 puan) tarafından
Bunlar yüz göz oldu iyice annem 9nceden bna derdi esin dağınık söyle böyle size gelince yoruluyrm bn dio :(
tarafından
annende lafini yapacaksa hic yapmasin madem
0 oy
tarafından
Annen hatalı bu konuda erkek adamdan ne bekliyorsun ki ha esinde ayıp etmiş ama annenin de ağzı durmamış yani canım k.b 
(2,359 puan) tarafından
Evt ağzı durmadı saolsun esimn ztn dio o kelimeyi kullnmcktm diye anneme sus diyrm bebek kucağımda emiyodu catladim sinirfen
0 oy
(88 puan) tarafından
Walla annen cok ama cok haksiz annenin hic hakki yok oyle konusmaya. Benm annem esimin yaninda çıt etmez hos bes o kadar. Sakin oyle bi hata yapipta annenin lafiyla kalkip gtme yuwani yikarsin wallahi
(2,359 puan) tarafından
Dimi bnde diorum annmde sen bna laf dedirtir dio. Baskasnn eşi bisey dyemz dio bugün annem geldi eşim konsmyo hic. Kaynnda mesafeyi koyun dio cıvık cıvık. Olmuşlar dio oğluna oda öyle dio
(88 puan) tarafından
Bak bacım 1.cisi annen adami yuzune kaldrms yani oyle konusarak aradaki saygiyi annen kaldrmis. 2.cisi wallahi hic bir damat bunu kabul etmez annen bosuna baska damat olsa diyemez diye dusunmesin. Oyle bi zmandayizki insanin oz ewladi kabul etmiyoken elin oglu asla kabul etmez. O bi erkek elinden gelen o kadar hatta allah razi olsun yapiyomus bak.. bi kadin gibi dip bucak köse yapamaz ki yani annen cok haksz ewliligne cokta mudahil olmasina izin werme bence
(2,359 puan) tarafından
Çok müdahil oluyor bana kiyqmadgndan yapıyor biliyorum bak bugün perişan oldum mevlidden snra anne yardım et demedim diyeceği hanı ne  yaptı kocancyok abnem daha esimin onla kionusmasini bklio eve geldi annemin yuzune bakmadı bna dioki sen hemen barismmssndr dio çeneni tutamazsan kaldı da yersin anne desem
0 oy
(29 puan) tarafından
Kusura  bakma ama annen haksiz.kaynanan sana dese bi b...k yapamazsin bilmem ne falan .kaldi ki o erkek iyi kaldirmis yine...
(2,359 puan) tarafından
Benim eşim zaten çok sinirli biri senin için sustum patladım diyor annmde bugün gldi eşimden jkonusmasini bklior4 bu sinirle daha döver dio annem de olgun olsun saygılı olsun dio sYgani yitirmiş ama kaynnmda surat asarimda bunlar çok kavga srbbi
(29 puan) tarafından
Anneni evliligine cok karistirma canim.art niyetli degil  ama cocuk ruhlu biri bence annen
(2,359 puan) tarafından
Evet art niyetli değil kadın sürekli toparladı bizi oyuzden bunaldı burasına kadar geldi heryerde döküntü toplu oluyor snra yine dağılıyor annem sabri tastigibdqn öyle yaptı karstrmmya özen gosteryrn ama anlamıyor

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 853 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 28.08.ecrinim (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
90 cevap 1,751 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Melek_83 (18 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...