0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (1,025 puan) tarafından
Kızlar önceki posta anlattım eşim istanbulda sağlıkçı o yüzden memlekete geldim doğum için eşim olmadan doğum yapcam ve bu gidişle bebeği bi 3 4 ay göremeyecek acaba oğlumla aralarındaki bağ kopuk olurmu ilk doğduğu anı göremyck 3 4 ay göremyck çok korkuyorum aralarındaki bağ kopuk olur diye :(

17 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Canım tabi görse iyi olır ama bwbekler 6 ay snrası ztn daha çok tanıyım karşılık verio inşl kısa zamanda görür cnm
(1,025 puan) tarafından
Görüntülü konuşma yaparız anca canım
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
bebekler 2. aydan sonra anne ve babalarini tanimaya baslarlar benim oglum 3 aylik ve suan benimde babasinida cok iyi taniyor ama sizin durum mecbiriyetten yapacak bisdy yok
(1,025 puan) tarafından
Öyle maalesef canım
0 oy
tarafından
9 Ay görmedi canım aksine canini önüne serer korkma asla :)
(1,025 puan) tarafından
Sizinde çok uzun süreymiş :)
tarafından
Düşün canım yani benim oglum heeksi yabancılardı ama eşimi asla kan çeker hiç birşey olmazda endişe etme:)
(1,025 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Hayır kopuk olmaz bence , böyle düşünerek kendini strese sokma :)

(1,025 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(738 puan) tarafından
Benim esimde askeri personel oda göremeyecek bir sekiz ay kadar valla hiç bilmiyorum hele şu günleri atlatalim o kolay gibi geliyor illaki gelip ilgilenecekler çocuklarıyla onca sıkıntı var bir de bunu düşünüp iyice kendini sıkıntıya sokma 
(1,025 puan) tarafından
Haklısın canım sağlıklı olsunlarda İnşallah
0 oy
tarafından
Olmaz canım o öyle Bi bağ ki kopcagni sanmam  yanında olsa iyi olurdu ama nasip kısmet 
(1,025 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Kopuk olmaz canım 
(1,025 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yanyana olmak gibi olur mu cnm ilk defa kucağına alacağı zmn uyurken izleyeceği zmn ayrı kalmamak daha iyi 
(1,025 puan) tarafından
Mecbur canım istanbuldan çıkış yasak şuan hastanede vakalar var gelmesi çok zor
(6,672 puan) tarafından
Aynn bide sağlıkçıysa üzlme inş Allah büyüktür elbet bu virüz bitecekti r bigün
(1,025 puan) tarafından
İnşallah canım İnşallah
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Görse daha iyi olur ama görmesede kopukluk olmaz canım bu biraz sana bağlı devamlı bebeği göster telefonda sonuçta o onun yavrusu niye kopukluk olsu ki. 

Mesela bnim eşimde suriyede görevde  sanırım izinlerde sıkıntı yaptılar virüs yüzünden gelemeyecek ve kaç ay sonra gelir bilmiyorum. 
(1,025 puan) tarafından
Sürekli görüntülü konuşmam video atacm zaten her anını banyosunu falan
0 oy
(10,080 puan) tarafından

Canım çocuklar çok çabuk adapte oluyorlar bişeylere hic korkma. Benim eşim gemici yani bi gibince 3 4 5 ay bazen 6ay yok. Bizim bebek daha doğmadi ama. Yeğenlerinden biliyorum eşimin ilk görunce bi uzak duruyolardi sonra hemen kaynaşıyolardi. Goruntulu konusma yapın her gun. Yuzunu goster babasinin. Bebekler zaten babalarinin sesine fazlasiyla adapte oluyolar anne karnindan. Ablamin 2 aylik bebegi var. Virus yuzunden gidemiyoruz hergun goruntulu konusuyoruz annem hepnsesleniyo annemi gorunce sesini duyunca çildiriyo konusuyo onunla :D

(1,025 puan) tarafından
Sürekli görüntülü konuşurum her anını atarım videosunun
(10,080 puan) tarafından
Eşin zaten dayanamayıp gelebilir bile :) bebişde adapte olur meraketme
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sanmıyorum canım bizimkiler hep ya yana ama oğlum 9 buçuk aylık yeni yeni babasına düşkünlüğü başladı. 
(1,025 puan) tarafından
Erkekler biraz anneci oluyo :)
0 oy
(776 puan) tarafından
Bizimki yanindaydi gene fark eden bir sey olmadı canim 6 aydan sonra mecbur bebeginin iyiliği icin allah sabir versn
(1,025 puan) tarafından
Amin çok saol canım
0 oy
(847 puan) tarafından
Canım niye kopuk olsun. Eşi askerde doğuranlar bile oluyor. Diş görevde doğuranlar oluyor onlar ne yapsin
(1,025 puan) tarafından
Haklısın canım ama aklıma geliyo işte
0 oy
(119,490 puan) tarafından
Stres olma kopuk olmaz ins
(1,025 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
sanmıyorum canm ya bebek daha zatn o zaman kadar bebekler yeni yeni insanları biliyor benim oqlum 1.5 yasında bizi yenç biliyor 
(1,025 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım
0 oy
(657 puan) tarafından
Yoo aksine daha çok bağlanır uzakta olunca benim eşim suriyeye gitti 4 aydır yok izine geldi gayette güzel anlaşıyorlar altını değiştiriyor gezdirdi bana ve çocuğumuza daha çok düştü günde 10dan fazla arar heranını videola at bana der sende bol bol foto video at heranını ki uzakta olsada herşeyini bilsin
(1,025 puan) tarafından
Sürekli görüntülü konşrz zaten sağlıkla doğsunda İnşallah
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Bunu düşünüp üzme kendini .Sürekli görüntülü konuşma sesini tanışın bbasniba zaten yüzünü 3.ayda tanır da. Bak bebeğim 5 ayında . Aglayinca babasını görüntuli arıyorum ama daha sesini duyunca çıldırıyor gülüyor tosbigim:) üzme kendini babasını sesini dineltirsin o zaman alisir
(1,025 puan) tarafından
Öyle yapcm canım sürekli görüntülü konuşcam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 185 göst.
30 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,703 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 777 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 725 göst.
0 oy
2 cevap 407 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,186 soru

11,411,458 cevap

34,953 kullanıcı

...