0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Merhaba kızlar, ya son günler çooook bunaldım eşimin işlerime karışmasından. Genelde kendi işlerimi kendim yapmağı çok severim o yüzdende evliliymizin ilk gününden ayrı eve çıkdık her şey çok güzeldi şimdi çok şükür 10 aylık bebeyimiz var bakım işlerinde hep eşim karışır işime. Ya anlıyorum onu bana yardımçı olmak istiyor ama sen çoçuğu bu saatde yatırtma bu saatde yemek verme şunu giydirme diye çok bozuyor kafamı. Uyarsamda faydası yok kaynanadan beter yani. Şimdidi oəlum uyumuyor dışarı çıkartdı beni suçladı bunun için neymiş ben erken yatırmışım şimdi uykusu kaçmış. Ya moralim çok bozuk böyle olan varmı ya bene bi akıl verin lütfenn

6 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Çok biliyosa alsın baksın.  Vur kafayı yat kız madem
(37 puan) tarafından
Ya bazen öyle yapıyorum ama her defasında böyle çook yoruyor adamı çoçuğu verib gidesim var yani
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Bilmiyorum ki. Huylu huyundan vazgeçmez. Allah yardımcın olsun.
(37 puan) tarafından
Amin canım  kendim olunca bebekde yormuyo beni illa işime karışılacak deli oluyorum o zaman
(4,584 puan) tarafından
Haklısın canım bende pek sevmem işime karışılmasını
(37 puan) tarafından
İşime karışılsa iyide hep suçlanmak neymiş ben yanlış yapıyorummuş.
(4,584 puan) tarafından
Öyle hissetmekte haklısın.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun bacım 
(37 puan) tarafından
Çok sağ ol canım
0 oy
tarafından
Benim eşim de.oyleydi oğlum doğduğunda ilk zamanlar sanki kırk tane çocuğa bakmış..birde bana yani çocuk gelişimi okudum kaç tane çocuk baktım büyüttüm bana guvenmiyomus neysede kırk gün kendisi değiştirdi altini bana gosteriyo böyle yapican diye..öyle yaptığımda yargilamaz da karışirdi.soyle emzir boyle yap diye kırk gün sürdü. Smdi kziimda hiç karismadi.bazen ek gıda  şunu yap diyo bırak bunu ben.bileyim diyorum susuyo..(•‿•) zamanla oturur yerine.ins.
(37 puan) tarafından
Ya inşAllah öyle olsunda tam 10 ay geçdi deyişen hiç bişe yok ilk aylar çok mutlu oluyordum bizimle ilgileniyor bana yardım ediyo diye amma şimdi aşırı olması üstelik suçlanmam beni mahv ediyor. En çokda uyku işimiz böyle zaten oğlum iyi uyumuyor eşimde beni suçlayınca çıldırıyorum resmen
0 oy
tarafından
Ayni benim esim ben cozum bulamadim.artik kulak ardi yapib bildiyimi yapiyorum.napiyim sonra kavgaya donusuyordu.he deyip geciyorum amma bildiyim gibi yapiyorum.
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Canım senin çocuğun oldugu kadar onunda çocuğu. Tabiki bebeğinin gelişimi buyumesi hakkında araştırma yapma ve söz söyleme hakkı var. Bilemedim bence bazı noktalarda eşini de dinleyip ortak bı yol izlemelisin buyutulcek bisey yok bence.
(37 puan) tarafından
Aslında haklısınız zaten yapacak tek şey bu  ortak karar. Bi suçlanması dursun  bakalım nasıl olacak
(3,141 puan) tarafından
Suçlama konusunda sana katılıyorum suçlamak yerine bunu böyle yapsaydk bak daha iyi olabilirdi flan diyebilirdi

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 483 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 776 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.