0 oy
1,959 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Benim akşam 6 yavaş başladı 8 de hızlandı 2yada 3 saate yoğunlaştı yarım saat suni sancı aldım 11 de dogurdm

38 Cevaplar

0 oy
tarafından

Daha doğum yapmadım gizli gizli dinliyim sizi dur şu köşede konuşun siz konuşun :D

tarafından
Acaba girmesem mi dedin mi sende yinede :)
tarafından
Dedim ama gene merakımın kurbanı oldum :D kaçışım yok nasılsa bu sondan kendimi hazırlayım bari :D
tarafından
Heh bende tam olarak oyle dedim girdim beklemedeyim:)
tarafından
Biraz da doğum videosu izleyim bari psikolojim iyice bozulsun eşimde yok yanımda anneme sararım artık bıktı kadın benden hahaha :D
(507 puan) tarafından
Bende izliyordm doğum videosu  korkmayın sancı gelince mecbur biraz önce doğurmak istiyosn kaçışı yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece 3 te sancım başladı öğleden sonra 3:30 a kadar evde sancı çektim sonra hastaneye gittim 5 te kontrole 6:10 da da doğurdum yarım saat filan sancı odasindaydim sadece evde çekip gittim
0 oy
tarafından
Gündüz 11 den akşam 9 suni sanci
0 oy
(452 puan) tarafından

Normalde tüm gün yürürken fln ağrım vardı ama asıl ağrılar akşam 6da başladı ama yoğun bi şekilde geliyordu gece 12de doğum odasına alındım epidural yaptırdım saat 2de ağrıları tekrar hissetmeye başladım sabah 4:09geçe oğluşum doğdu :)

0 oy
(1,028 puan) tarafından
İkindi 4 te sancilarim başladı gece 12 de 3 cm oldu doğumhane ye indirdi doktor annem eşim gorumcem hepsi yanımda idi saat saabh 5 oldu ben sancı çekiyorum hala istersen sezeryan a alabilirim dedi bizde ya normal olursa açılma olursa bu seferde normal olacaktı bizim yüzümuzden olmadı diye pişman oluruz dedik 12 ye kadar yine sancı çekmeye devam en sonunda açılma hala 4 cm bebeğin kalp atışları yavaşlıyor denildi acil sezeryana alindim velhasıl kelam 20 saat sancı çektim ve bebeğim çok yorgun düşmüş o sancı surecinde doktor bebeği aldigimda ağlamaya bile mecali yoktu dedi size tavsiyem benim kadar çok  beklemeyin  bebeğiniz i yormayin çok uzun oldu ya kuzum hakkını helal et çenem düştü iyice :))
0 oy
(218 puan) tarafından
Sabah 10 da suyum geldi 12 doğru hastaneye gittim öğlen 1.30 sancı verdiler 3.35 de doğum yaptım yani toplam 2 saat falan sancı cektim
0 oy
(427 puan) tarafından
Sabah 10 da suyum sızdığını fark ettim akşam 10 da yatisim yapıldı ertesi gün öğlen saat 12.25 de oğlumu kucağıma aldım yani 14 saat fln oluyor ikincisine hamileyim inşallah bu doğum kolay olur 
0 oy
tarafından
Gece 3 te başladı akşam 7 ye kadar yani 16 saat 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Gündüz 11.30da hastaneye gittim suyum gelince o ara pek sanci yoktu akşam saat 5 6 gibi başladı gece 02.18de doğurdum yaklaşık 10 saat yani kuzum :)

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Saat 2 de yatışım yapıldı 3 te serum takıldı 22:00da doğum yaptım 
0 oy
(161 puan) tarafından
Ben çok şanslıyım hiç.ağrı çekmeden direk sezeryan hemde En acilinden şimdi ikinci yine sezeryan yine sancı çekmeden olur inşallah. 
tarafından
Benimde oyle oldu canim acil sezaryene alindim.kontrole gittim dogum yaptim da geldim
0 oy
(222 puan) tarafından
Akşam 7 de başladı, gece 12 de yoğunlaştı, sabah 5 de 6cm açıklığım vardı, 6:45 de sezeryanla oğlum doğdu. Ikisini de tatdım :)
(507 puan) tarafından
6 cm açıklığın vardı neden normal doğum yapmadn
(222 puan) tarafından
Benim zaten sezeryan günüm vardı 1gün sonraya suyum azaldığı için. Akşamdan gelince sancı acile gittim baska bi doktor vardı ben seni  sezeryana almam, sen doguramazsın sancın az, eve git, yerimiz yok vs vs dedi. Daha sancilara dayanamadim ozele gidip istege baglı sezeryan oldum
0 oy
(13,570 puan) tarafından
7 cm açıklıkla hastaneye gidip 4 saat 20 dk da anca doğurtulabildim. 

Doğurdum demiyorum bak, doğırtuldum. 

Ben resmen sancıyla baş etmeye ofaklamışım kendimi. 

5 saat rşimn dahi haberi olmadan sancımı hık muk etmeden çektim evde. 

Suyum gelince duşumuda aldım hiç korkmadan eşimi kaldırdım, gittik.

Fakat ıkınmayı resmen bilemedim ve kabus oldu doğumum 
(507 puan) tarafından
Bende ikinamadm kestiler dogdultuldm yani
(13,570 puan) tarafından
Ben bıktırdım herkesi. Ikınamadım resmen, çok kızdılar. Açılmam süper. Suyunun yarısı da doğum esnasında geldi. Hepsi 1 saate doğum yaparsın dedikçe ben beceremedim ıkınmayı mahvvoldum.  Kestiler bi ton dikişim var. Kaç dikişim var dediğimde YETER ARTIK BENCE SUS dediler. Sürekli çığlık atmıştım çünkü. Bugn 16. Gün ve ben hala oturamıyorum inan
(507 puan) tarafından
Bende oyleydim bebek gelmişti kafası görünüyordu ben ikinamiyoddm  baya beklediler dikisiz olsn diye ama yapamadım gücüm yoktu kestiler dikisimde çöktü bağırmaya gelince herkes bağırıyor tabiki 50 günde zor iyilestim 2 ay sürdü iyilesmemm
(13,570 puan) tarafından
İnşallah iyileşirim bian önce  sanki dikişlerim hiç iyilelmeyecek gibi geliyo
0 oy
tarafından
Gece 5 de başladı ertesi gün gece 12 ya kdr 17 saat falan :)
(507 puan) tarafından
Ben o ara kocama saydiriyoddm keşke evlenmeseydm diyodm sancidan
tarafından
Tövbe öyle diyilir mi len :)
(507 puan) tarafından
Oo ben çok duydummm  tek değilim onu anladm
(507 puan) tarafından
Şimdi ise kızımı iyiki dogurdm diyorum çok şükür benim için muhteşem bişi yüzümü gönlümü güldürüyor
tarafından
Meryem senin bir hesabın daha mı var anne adayı diye
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Gece 12 de basladı sabah 11.38 doğurdum
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Aksam 5 te başladı sabah 8.30da hastaneye yattım. 10 da sezeryan oldum :D günüm dolmustu acilmam da olmamıştı.

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Gece 2,5 da yavaş yavaş başladı sabah 7 de oğlumu kucağıma aldım sadece kendi sancımla doğumum oldu 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
1.5 2 saat çektim hastanede evde de az az başlamıştı sancı hemen hastaneye gidince evde çok çekmemiş oldum :))
0 oy
(355 puan) tarafından

Sabah 8de suni sanci werilsi aksam 6ya kadr cektim fakat acilmam olmadi 6bucukta ameliyata alindim cnku artik bebeqim riske qiriordu 7 ceyrekte ciktim we anne olmustum artik... Dunyanin en guzel kokusu ewlad kokusuymus benim cennet kokulu oqlum :)

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ilkinde bir saat çektim   ikincide sadece 10 dk falan belki dahada az sürmüştü inşallah 3 daha kolay olması dileğiyle 
(507 puan) tarafından
Dikisin oldumu peki
(1,060 puan) tarafından
Ilkinde 4 5 tane falan ikincide yoktu hiç dikiş

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,017 göst.
15 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 340 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy