0 oy
984 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar esiniz tarafindan degilde esinizin tarafindan dolayi evlendiginden pisman olan varmi.en fazlada kaynanasi yuzunden pisman olan keske evlenmeseydim bu aileye gelin gelmeseydim dediginiz oldumu?

22 Cevaplar

+1 oy
(7 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende de tam tersi kayinpedeim yüzünden keşke hiç evlenmeseydim diyorum resmen kaynanalik yapıyor adı batasica 
-Reklam-
+3 oy
(119,067 puan) tarafından
Esimle evlen digime hic pisman degilim tek pismanligim keske anasi ölünce evlenseydim 
(3 puan) tarafından
Keske ama bilemiyorsunki icine girmeyince canm ya bende oyle diyorum keske oyle bir sansimiz olsa
(1,777 puan) tarafından
Ahahahahha sevdaaaaaaaaa :DDDDD
(119,067 puan) tarafından
3 sene sevgili 2 sene nisanli 5 senem gitti bi 5 sene daha beklerdim ölceni bilsem
(3 puan) tarafından
Bu kadar beklediysen biraz daha beklermisin canm ama olsun rabbim herkesi goruyor elbet kimsenin hakki kimsede kalmaz
+1 oy
(1,491 puan) tarafından

Eşim iyi olsunda 3 şahıslar benim umurumda değil ne demişler i.t ürür kervan yürür:)

(1,491 puan) tarafından
Yani bize bağlı o kapıyı açıp kapatmak canım benim eşimin tarafı kolay kolay gelmez evime benide aramaz zamanında çok çektim ama kimsenin ahı kimsede kalmaz anca oğlunu ararlar bana bazen uzatır eşim telefon u hemen kaçarım dışarı
(3 puan) tarafından
Simdi bende keske oyle olsam diye dusundum aramasinlar istemem ama benimkiler alt katimda oturuyor ne yapsam disari çıksam duyuyor illa yuzlerini görüyorum
(1,491 puan) tarafından
Yüz verme canım sen bir iki muhatap olmassan onlarda daha olmaz
(3 puan) tarafından
Muhattap olmak istemiyorum ama evime kadar geliyorlar olmassam bu seferde esim le tartışıyorum ailesi ya toz kondurmuyo hic bir sekilde
(605 puan) tarafından
Eğer eşin senden yana değilse hep kendi tarafını tutarsa benimki qibi ne yapıp ne edip sen küçüksün sen haksızsın sen kimsin derse ne yapcaz peki illaki umrunda oluyor işte
0 oy
tarafından
Ben devamlı diyorum canım
(3 puan) tarafından
Ayni kaderdiyiz sanirim
tarafından
Galiba
(3 puan) tarafından
Rabbim islah etsin demekten baska caremiz yok sanirim .
(32 puan) tarafından
Ben burdayım aynı düşünüyorum
tarafından
Allah akıl fikir versin canım başka bisi yok
0 oy
tarafından
Esimi sevdiğim için katlanıyorum yoksa hayatta anlasamadigim ve sevemedigim insanlar. Esim o sülaleden nasıl cikmis hayret
(3 puan) tarafından
Cok sanslisin o zamn canm esine sım sıkı saril birakma
tarafından
Aynen oyle canim haklisin
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Esim cok iyi de anası tom bir mikrop
(3 puan) tarafından
Dezenfekte etmek lazim canm bol sirkeyle:)))
0 oy
(151 puan) tarafından
Bu güne kadar olmamıştı taki dün akşam kaynanam yüzünden eşimle tartışana kadar 
(3 puan) tarafından
Sivri dilli yilan yer bakan yurek yakanlardan ..
(151 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi tam kendini tarif etmişsin alkışlıyorum seni
(3 puan) tarafından
Ayni tariften bendede var cunki canm :)
(151 puan) tarafından
Ozaman allah yardımcımiz olsun
(3 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(758 puan) tarafından
keske esim ailesi bunlar olmasaydi dedgigim cok oldu
(3 puan) tarafından
Onlar degil bir baskasinda olsa yine ayni olurdu cogu kayinvalideler gelinleriyle anlasamiyor
0 oy
(203 puan) tarafından
Ben canım eşimle daha çok kavga ediyoruz ama sebebi de kaynnam ve gorumcelrim yani onlar olmasa kocamda iyi o yüzden sırf onlar yüzünden keşke evlenmeseydim yada inşallah bu virüse bulsorlar kurtulurdum aminn 
(3 puan) tarafından
Amin canm bu virusun boylelerini temizlemesi lazım zaten
(203 puan) tarafından
Aynen canım ama kötüye bişey olamaz iste
0 oy
(605 puan) tarafından
Hemde çoookkkkk hem kaynana hemde qörümce bende kaynana 1 değil 2 tane 
(3 puan) tarafından
Senin isin daha zor o zamn canm rabbim kolaylik versin  ben biriyle bas edemiyorm sen iki taneyle ne yapiyrsn
(605 puan) tarafından
Susuyorum başka birşey yapmıyorum sussamda konuşuyorlar susmasamda hep onlar haklı çünkü bende allaha havale ettim ve canımı çok yaktılar en büyük ettiğim beddua kaynanama özellikle hakkım helal değil ben hakkımı helal etmeden de can veremesin dedim
(3 puan) tarafından
Rabbim islah etsin canm allahim sana ne yasattiysa bin katini o yasasin benimde en buyuk bedduam rabbim ona bilinmedik hastalik versin ama elimede birakmasin oluyor
(605 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısını versin kuzum rabbim öncelikle benim qözümün içine baka baka yeminler ede ede koca 60 yaşındaki kadın iftira attı oğlum inansın die ben şoklardaydım
0 oy
tarafından
Yok canım olmadı hiç Allaha şükür 
0 oy
(2,836 puan) tarafından
Aynı evde otursam kesin bin pişman olurdum anası yuva yıkacak kapasiteye sahip ki yapmışta,şimdi de benle küs dün eşime bile dedim Allah korusun iyi ki birlikte oturmuyoruz
0 oy
(2,575 puan) tarafından
O anadan benim kocam nasıl olmuş anlamıyorum. Anası resmen düşman bana. iyiki kocamı almışım ama keşke anası ölünce felan evlenseydim
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Benim valla eşim çok iyi ama ailesi malesef bizde 5 gelin var 5 de pişman aileden dolayı o derece:)

0 oy
(518 puan) tarafından
Eşim de anası da babası da ayrı ruh hastaları hepsi birbirine benziyor keşke hiç tanimasaydim diyorum
0 oy
(111 puan) tarafından
Evet var canım olmazmi sanki onla evlendim
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Annesi yuzunden aslinda pekte bosey gecmedi aramizda ama kadina gıcık oluyorum varligi batiyor diyebilirim sevmiyorum yaa cok yuzsuz 
0 oy
(12,509 puan) tarafından
Rabbime şükür pişman değilim aksine iyi ki diyorum ❤️
0 oy
tarafından
Cokkkkkkkkk........
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Allah'ıma şükürler olsun aramız iyi 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 607 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Berivanadnan (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 485 göst.
9 Haziran 2020 Aile kategorisinde Prenseslem (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,658 göst.
2 Şubat 2019 Aile kategorisinde elifahmet (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 998 göst.
15 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ikiprensanası❤❤❤ (299 puan) tarafından soruldu

377,876 soru

11,310,277 cevap

34,744 kullanıcı

...