0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (879 puan) tarafından
Kizlar oglunuz veya kiziniz sizin istemediginiz biriyle evlendi ama hic sevmiyorsunuz gelininize yada damadiniza tavriniz ne olur nasil davranis sergilersinz 

Ozellikle de şu kaynana postlari acan arkadaslara sormak isterim

-ben cok ilimliyimdir herkesle bi yolunu bulur iyi olurum -)

27 Cevaplar

0 oy
(119,275 puan) tarafından

Baby boy anasi olarak oglum sevdiyse bemde zamanla severim diyorum ;)

(879 puan) tarafından
Babyy boy -)))

Nabacaz mecbur gelinler bizi kapiya koyar koysam -D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlum sevdiyse ve kız eğer ki temiz namuslu akıllı biriyse bişey demem benim sevmem mesele değil oğlum sevsin yeterr. Çünkü ben de annemin sevmediği biriyle evlendim ama şimdi benden iyi araları :) 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Kizima oğluma  selam merhaba 

Damadim ve gelinime güle güle :D aynı bu şekil 

(879 puan) tarafından
Hahaha -)) bi baska postta gelinin seni elestirir kaynanam bana konusmuyo oglunu seviyo diye hain kadin -DD
(27,348 puan) tarafından
Hahahaah benene desin dursub
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben sevmek in çaba sarf ederdim oda bir annenin evladı çünkü
0 oy
tarafından
Valla bende var 3 oğlan demek oluyor ki 3 gelin :) 

Bana iyi olana iyi olurum kötü olanın vay haline 

Kolay mı buyutuyoz kız aaaaaa :D 
(879 puan) tarafından
Canimiz cikiyo valla cocuk buyuturken -DD
tarafından
Oğlum onu sevdiyse oda beni sevsin bı zahmet :D
Ben doğurdum onu BEN :D
0 oy
tarafından
Daha cinsiyetimiz belli değil ama ilk önce ailesini araştırırım. Makul bi aile ise ben sevmesem bile cocugum sevmis derim yani. Kaynanadan görümceden cok cektiğim için inan o geri kafalılık olmaz bende. Modern ve biraz rahat insanım benden kaynana bile olmaz :D
(879 puan) tarafından
Hahahahhs -)))) kaynana olur olur bal gibi hemde
tarafından
Kafa yapım cok farklı yani öyle gelenek adetler yok söyle böyle kafası inan hic yok bende. Relax özgür cool falan anca yani benden görümce bile olmadı ya
0 oy
tarafından

Sevmeye calisirim sonucta artik bizim namusumuz oldu oglumun veya kizimin esi oldu:D

0 oy
(6,053 puan) tarafından

• :DRabbim herkesin gonlune gore wersin sonucta kaynansmida sewmiyorum ama esimin hattina katlaniyorum zaar onunda bi yolunu bulurum
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Hem oğlum var hem kızım iki taraftan da kaynana olucam kızıma yapılmasını istemediğim bir hareketi asla gelinime yapmam sevdiyseler birbirlerini mutlu olsunlar. Şu andaki yaşantımda da öyleyim gelinimizin anneme yapmasını istemediğim hiç bir şeyi kayınvalideme yapmam. 
0 oy
(553 puan) tarafından
Sevmezsem görüşmem sevmiyorsa görüşmesin oğlumla aramı bozmasın yeter
0 oy
tarafından

Sevmememin bir sebebi olmalı sudan sebeplerse tabikide oğlum istediğiyle evlensn ama şunu diyim biz kaynana olursak ilerde gelinlermzle kanka olma yolunda ilerlerz bu zamanın kaynanalari biraz da geriden geldikleri için yaptıkları ve dedikleri şimdi ki gelinlere ters biz onlar gibi olmyz ya:)

0 oy
(48,657 puan) tarafından
onun bana olan saygisina bagli ve kizim.icin cogu seyi alttan alirdim klasil kiz anneleri gibi
0 oy
tarafından
Ya o zaman gelmeden birşey demek imkansız suan orta yolu bulurum derim zaman geçer huylarım değişir bilemem hayat bu ay ne bilim 
0 oy
tarafından
Oğlum üzülüp arada kalmasın diye ona göre davranırım kırmam üzmem ama bna yanlış geleni güzelce de anlatırım 
0 oy
tarafından
Oğlum veya kızım sevdiyse sevmesemde engel olmam diye düşünüyorum 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Gıcık aldım mi tam alırım tepkim de ağır olur ama genel  olarak hiç birseyine karışmam iyi geçinmek için elinden gelenin fazlasını yaparım
0 oy
tarafından
bana karşı saygılı oldugu sürece yawrumun mutlulugu daha önemli zamanla sewerim
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Eğer oğlum ya da kızım sevdigi kişi ile mutlu ise sesimi dahi cikartmam. Ama canları yanar o zaman da kenar da durmam yani . Ama çok şükür herkesle güzel anlaşabiliyorum :)

Allah'ım evlatlarımızın sonlarını hayırlı etsin inşaallah ❤

0 oy
tarafından
O benim evladım sonuçta onaylamasam dahi çocuğumun mutluluğu daha önemli evlendiği kişiyi de kızım yerine koyarım sonuçta evlenmiş yani napaym kabullenirim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Onlar huzurlu olsun iyi olsunlar yeter fenalik yapmam ben kiz sonucta onlar evlencekler ben değil ya :) bizde esimle kimseyi dinlemeyip evlendik cokta mutluyuz 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 616 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 987 göst.
8 Nisan 2020 Aile kategorisinde Nebahatt (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,659 göst.
2 Şubat 2019 Aile kategorisinde elifahmet (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.