0 oy
3,376 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5martta uzucu bi hikayemle taniştik sizlerle. Hep morelim bozuk, hep bi huzursuz, hep bi yorgundum.. olmayacak, yapamayacam, guçsuzum diyerek sarilmiştim yalniźliğima. Burdaki kizlari tanidikça aslinda yalniz değilim, bu tek benim yaşadiğim bişey değil diyerek ayağa kalktim. Tam da artik huzurum var hayatim onde, one bakmam gerek dediğim anda babam vefat etti. Artik her şey olumsuzdu.. çöktuğum dediğim anda ALLAH C.C seslendi, Ben ne yaparsam guzel yaparim diye... Bi aldi, bi verdi hep.. Rabbim kucağima almayi nasip etsin, Rabbim isteyen her kese nasip etsin, Rabbim hiç kimsenin kucağini boş birakmasin. Bana dua eden her kese, hamileliğime kendi hamileliği gibi sevinen her kese, biliyorum ki, oyle yureğe sahip olan cogu kişi var burda teşekkurum sizlere. Rabbim tum dualarinizi hayirli bi vakitte kabul etsin. ALLAH C.C bana bi ders verdi... Teşekkurler RABBIM ☺️❤ Mutluyummm Allahimm kucağima almak yarim kalan anneliğimi doya doya yaşamak nasibim olsun ben dahi her bir kadininn aminn.. <!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_200411_131023_089.sdoc -->

84 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızz hadi hayırlı olsun cok sevindim ☺ Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınada almayı nasıb etsin İnşallah ☺ Darısı da Nerminin ve bekleyenlerin başına İnşallah.
tarafından
Aminn Ya Rabbimmmm
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Valla ben hep çift çizgi görüyorum demistimmmmm<3 Ayy rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah <3 çok sevindim yaaaaaa

tarafından
InşAllahhh kuzum. Allah razi olsunn ❤❤❤❤
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Kan mı verdin canm inşallah vardır hayrlı olsun :)

tarafından
Bugun adet gunumdu canm net 2 cizgi belirgin cikti.
(5,376 puan) tarafından
Çok sevindim yani inşallah nasip olur isteyen herkese yanlış anlama kötülüğüne değil sadece çok sabırsız görüyorum seni daha kan bile vermemişsin bnde ilk gebeliğimde öyle yaptım millet kalp atışını duymadan bile söylemiyo ya bu senin tercihin ama biliyorum sevincinden az daha sakin sabırlı olmak lazım ♥️ :)
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin 
tarafından
InsAllah kuzum teekkur edeeim
0 oy
(484 puan) tarafından
O kadar çok sevindim ki her durumunu gördüğümde dua ettim sana Rabbim kucağına almayı nasip etsin gerçekten çok çok çok sevindim :) :) Gözün aydın  canım:))
tarafından
Allah c.c razi olsun bana dua eden her kesten sen dahiii. Cook tesekkur ederimm. Allahh razi olsunn bidahaa yaaa oyiki varsinizzzz❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayi da nasip etsin Allah
tarafından
Amin amin aminnnn
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun sağlıkla al kucagina com sevindim senin adına canım 
tarafından
Aminnnnn amiiinnnn Allah c.c razi olsun
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Rabbım kucagına almayı nasip etsin hayırlı olsun canım seni görünce hep dua attım nasibinin vakti geldi demekki gözün aydın
tarafından
Allah c.c razi olsun canim. Hakkini helal et. Cook tesekkur ederim. Aminnn
0 oy
(813 puan) tarafından

Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah'ım canım benim :)

Kendi hamileliğime sevindigim kadar sevindim gerçekten <3 Sen beni tanımıyo olabilirsin ama ben hep görüyodum senin postlarını 

tarafından
Allah c.c razi olsun canim. Rabbim herkesin cocugunu bagislasin insAllah kuzum. Allah c.c isteyen her kese nasip etsin cook sagolasin ❤❤❤❤❤❤
(813 puan) tarafından
Amin canım :)
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Aytaaaccc canimin iciiiiii ooyyyyy baliiimmm beniimmm ❣❣❣❤❤❤ hadi gozun aydin  hayatim ☺️☺️☺️☺️ ayyy inan cok sevindiiimm yaaaa bugunun 2.guzel haberiiii buuu 
tarafından
Caaaaaaaannnnnnnn❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ cok tesekkurler balimmmm. Allah razi olsun ☺️☺️
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Allah insallah kucagına almayı da nasip etsin 
tarafından
InsAllah canm. Allah c.c razi olsun ☺️❤
0 oy
(311 puan) tarafından

Ayyy çok mutlu oldum abla <3 rabbim sağlıkla hayirlisiyla kucağına almayı nasip etsin abla <3güzel anne :)<3

tarafından
Agzindan bal damlayan insanlari ayri seviyorummm. Allah c.c razi olsun. Rabbim isteyen her kese nasip etsin ☺️❤
0 oy
tarafından
Hadi resmini paylasss paylaşcam demisttinn

Gözün ayyydinn
tarafından
Kiz beni gormedin mi seennn kaç kez paylaştim burdakilar bitti tukendi resimlerimden :))
tarafından
Yok valla görmedim:)
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Yaaaa gönderiyi açmadan inşallah sensindir diye dua ettim inan ki çok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim ya
tarafından
ALLAH C.C RAZI OLSUNN IYIKI SIZIN GIBI INSANLAR VARDIRRRR. COKKK TESEKKUR EDERIM CANIMM ❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Gözün aydın  Allh kimsenin kucağını boş brakmasn kucağına almayı nasip etsn insalh 
tarafından
InşAllah canm. Allah c.c razi olsun
0 oy
(217 puan) tarafından
Çok sevindim kalbi güzel insan ❤ sabreddin isyan etmedin onca şey yaşamana rağmen bak rabbim mükafatlandırdı seni . Inşallah sağ salim kucağına almak nasip olur inşallah şu uykusuzlar kervanina katılırsın canım:)) ❤
tarafından
INŞALLAHHHHHHHHHH ALLAH C.C RAZI OLSUNNN AGZINDAN BALLL DAMLIYOOOO❤❤❤❤
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Oh maşallah Hayırlı olsun kuzum 
tarafından
InşAllahh canim twsekkur ededim
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Ayyyyyyy inanir mısın ben hamile olmusum gibi sevindim :woot:

Allahimmm şükürler olsunnnnnn<3

tarafından
SENI SEVIYORUMMMMM ❤❤❤❤❤ALLAH C.C RAZI OLSUNNNN BACIM
(1,785 puan) tarafından
Bende seni seviyorum güzel kardesimmmmm❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Ayyy maşallah kuzum çok şükür Rabbim sana da nasip etti Elhamdülillah çok sevindim adına sağlıkla kucağına alırsın inşallah <3

0 oy
(148 puan) tarafından

Hayirli olsun saglikla hayirla kucaguna alirsin insallah Darisi banada   :)

tarafından
InşAllah kuzummm Rabbim hayirlisiyla senide sevindirsinn inşAllah

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 205 göst.
0 oy
15 cevap 583 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,337 göst.
26 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
31 Ocak 2019 Aile kategorisinde ❣Zeynebimin Annesi❣ (881 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...