0 oy
3,373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5martta uzucu bi hikayemle taniştik sizlerle. Hep morelim bozuk, hep bi huzursuz, hep bi yorgundum.. olmayacak, yapamayacam, guçsuzum diyerek sarilmiştim yalniźliğima. Burdaki kizlari tanidikça aslinda yalniz değilim, bu tek benim yaşadiğim bişey değil diyerek ayağa kalktim. Tam da artik huzurum var hayatim onde, one bakmam gerek dediğim anda babam vefat etti. Artik her şey olumsuzdu.. çöktuğum dediğim anda ALLAH C.C seslendi, Ben ne yaparsam guzel yaparim diye... Bi aldi, bi verdi hep.. Rabbim kucağima almayi nasip etsin, Rabbim isteyen her kese nasip etsin, Rabbim hiç kimsenin kucağini boş birakmasin. Bana dua eden her kese, hamileliğime kendi hamileliği gibi sevinen her kese, biliyorum ki, oyle yureğe sahip olan cogu kişi var burda teşekkurum sizlere. Rabbim tum dualarinizi hayirli bi vakitte kabul etsin. ALLAH C.C bana bi ders verdi... Teşekkurler RABBIM ☺️❤ Mutluyummm Allahimm kucağima almak yarim kalan anneliğimi doya doya yaşamak nasibim olsun ben dahi her bir kadininn aminn.. <!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_200411_131023_089.sdoc -->

84 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaaaa kendim hamile olmuş gibi sevindim kuzum rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin inşallah bitanemmmmmm
tarafından
InşAllah canimmm. ALLAH C.C RAZI OLSUN COKKKK TESEKKURLER KUZUMMM ❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım çok sevindim ☺️ artık test paylaşmazsin ☺️☺️❤️
tarafından
Şimdide hamileliğimle sizi yorucamm  hajsjjsjs :D
0 oy
(738 puan) tarafından
Çok sevindim çok istiyordun rabbim güzel bir hamilelik sonrası güzel bir doğumla da kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️
tarafından
InşAllah canim. Allah c.c razi oslun
0 oy
tarafından
Dünyanın ennn guzell mutluluguu♡♡♡hayirli olsun canim selametle al kucagina bayan moay☺❤❤
tarafından
InşAllahhhhhhh aminnn kuzum cok sagolasinn
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla doğup büyümesini nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️❤️
tarafından
InşAllah kuzumm❤❤❤
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim kucağına alıp koklamayı nasip etsin huzurlu mutlu sağlıklı bir ömrü olsun seninle beraber :) 
tarafından
InşAllah canimm Allah c.c razi olsun
0 oy
tarafından
Gozun aydin can sag salamat qucagina alarsan insallah Rabbim Büsraya Nermine  olmayan tum kadinlara nesip etsin INSALLAH 
tarafından
InsAllahhh
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım inşallah sağ saglim kucağına alırsın 
tarafından
InsAllahhhhh
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Cnm geçenki gösterdiğin teste alttakinde var demiştim ben sana hamilesin demiştim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin gözün aydın çok mutlu oldum ♥️
tarafından
InsAllahh canim Allah c.c razi olsun. Allah c.c hic kimsenin mutlulugunu bozmasin amin
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Aaaa cok mutlu oldummmm♥️♥️gözün aydin cancagzim.

Sanki ben hamileolmusum gibi bir sevindim. Allah insallah sağlıklı bir hamilleik sureci sonrada saglikla kucagina almayi nasip etsin ♥️♥️♥️ Allah gonlune gore versin inşallah ♥️♥️cok mutlu ol canim benim. 

Sen üzülünce hayal kirikligi geçirince bizde inanki cok üzülüyorduk tabo senin kadar olamaz ama bak Allah ne kadar büyükmüş ♥️
tarafından
Canimmmm COK TESEKKUR EDERIMM ALLAH C.C RAZI OLSUN RABBIM MUTLULUGUNUZU DAIM ETSIN. IYIKI YANIMDASINIZ VALLAHIIII DESTEKCISINIZ BANAA
(3,139 puan) tarafından
Amin kuzum benim hepimizin daim olsun♥️
Herzaman duaciniz canim ♥️
Seni seviyoruz canimmmmm♥️
0 oy
(659 puan) tarafından
Gözun aydon canimncok sevondim senin adina rabim saglikla kucaklmayi nasip etsin hayirli salih bir evlat eylesin sana inşlh ❣❣
tarafından
InsAllahh canim Allah c.c razi olsunn
0 oy
tarafından
Valla çok sevindim o silik çizgi demekki varmış gözün aydın
tarafından
Evet canm hayirlisi insAllahh cok tesekkur ederim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ayyyyy cok sevindim yaaaa hadi bakalim artik uğrasiriz postlarinla 9 ay boyunca:D
tarafından
Hajsjsj :D beynini yakaacaaammm
(7,972 puan) tarafından
Canin sagolsunnnn kuzummm
0 oy
tarafından

Akıl ve beden sağlığı yerinde hayırlı bi evlat olsun inşAllah. Gözünüzaydın <3

tarafından
InsAllah kuzum. Allah c.c razi olsun
0 oy
tarafından
hamileyim yazisini gorunce acarken seb geldim aklima insallah odur diye ve cok sevindim senin adina rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin gozun aydin canim 
tarafından
InsAllah canimm. Cok tesekkur ederim. Allah c.c razi olsun. Cok sagolasin canm yaa herkesin aklina ben gelmişim. Akliniza kurbannn
0 oy
tarafından
Çok sevindim canım geçenki testten belliydi bebişim oldugu
tarafından
Canm yaa tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Hayirli olsun :)
tarafından
InsAllah canm
0 oy
(670 puan) tarafından

O kadar test attın :Dsonunda gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin 

tarafından
InsAllah canmm
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Başlığı görünce ınsallah Aytaç'tır dedimm ☺♥️♥️ sag salim kucağına al insallah canım benim gözünüz aydın ♥️♥️♥️♥️♥️
tarafından
InşAllahh canim cokk tesekkur ederim
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Çok çok sevindim gerçekten allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin <3

tarafından
InsAllah canm tesekkur ederim

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 205 göst.
0 oy
15 cevap 583 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,337 göst.
26 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
31 Ocak 2019 Aile kategorisinde ❣Zeynebimin Annesi❣ (881 puan) tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...