0 oy
3,371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5martta uzucu bi hikayemle taniştik sizlerle. Hep morelim bozuk, hep bi huzursuz, hep bi yorgundum.. olmayacak, yapamayacam, guçsuzum diyerek sarilmiştim yalniźliğima. Burdaki kizlari tanidikça aslinda yalniz değilim, bu tek benim yaşadiğim bişey değil diyerek ayağa kalktim. Tam da artik huzurum var hayatim onde, one bakmam gerek dediğim anda babam vefat etti. Artik her şey olumsuzdu.. çöktuğum dediğim anda ALLAH C.C seslendi, Ben ne yaparsam guzel yaparim diye... Bi aldi, bi verdi hep.. Rabbim kucağima almayi nasip etsin, Rabbim isteyen her kese nasip etsin, Rabbim hiç kimsenin kucağini boş birakmasin. Bana dua eden her kese, hamileliğime kendi hamileliği gibi sevinen her kese, biliyorum ki, oyle yureğe sahip olan cogu kişi var burda teşekkurum sizlere. Rabbim tum dualarinizi hayirli bi vakitte kabul etsin. ALLAH C.C bana bi ders verdi... Teşekkurler RABBIM ☺️❤ Mutluyummm Allahimm kucağima almak yarim kalan anneliğimi doya doya yaşamak nasibim olsun ben dahi her bir kadininn aminn.. <!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_200411_131023_089.sdoc -->

84 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Allah c.c dua eden, benim hamileiğime kendi hamileligi gibi sevinen, dua eden her kesten razi olsun.

Rabbim yarim kalan anneligimi doya doya yaşamayi nasip etsin. 

Allah c.c arzusunda olan her kadina bu duyvuyu yaşatsin. Zor gunler geçiriyorum ama, çok şukur <3<3 ne olur olsun hepp şukredin. Kaybettiniz mi? Uzulmeyin.. 

RABBIM NE YAPARSA GUZEL YAPAR <3

tarafından
Yaaaaa gözü aydın canım rabbim hayırlisi ile kucağına almayida nasip etsin inşallah ☺️
tarafından
InşAllah kuzum amin❤❤☺️
-Reklam-
+1 oy
(1,755 puan) tarafından
Yaaaaaaa aytacccccc cox coxxxx sevindimmm cox sukurrrr allah sevincini axira kimi etsinnnnn offf yaaa cox sevindimmmmm gozlerin aydinnnnn❤❤❤❤❤
tarafından
Testi goren kimi senin buşranin adini cektim. Allah c.c sizede nesip etsin. Menede qucagima almagi nesip etsinnn bu usaga cox ehtiyyacim var
(1,755 puan) tarafından
Bax hekimini deyis yaxsi hekim tap ozuveee yaaaa kim bilir nece sevinmisen testin seklin atdaaa dum qirmizi olubdu yoldasin neynedi
tarafından
Yoldasim evde deyil. Ataram baci yaxsi. Ozum hele esirem ozumde deyilem. Inana bilmireme inan. Allah sene de yasatsin gor nece biseydise nolarrr insAllah
(1,755 puan) tarafından
Insallahh insallahhhh allaha and olsun mende nece sevindim senin adina qyanana falan bildi ne dedu
tarafından
Yox bir mamam bilir ganimdadi deye birde sizler. Heckime dememisem. Evelce bilmirdm axi wupeli idi
+1 oy
(4,101 puan) tarafından
Cok sewindm adina 
tarafından
Allah c.c razi olsunn
0 oy
tarafından
Hadi hayırlı olsun 
tarafından
Amin tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun..test mi yaptın
tarafından
Evet adet gunumdu bugun. Net cikti. Zaten hamilelik bakinca biliyorum. O yuzden atmadim
tarafından
Çok sevindim..sağ salim kucağına almak nasip olur inşallah..şu sıkıntılı günlerde güzel haber
tarafından
Vallahi ya insAllah
0 oy
(887 puan) tarafından
Elhamdililah elhamdülillah elhamdililah cnm benim cok cok sevindim senin durumlaruna hic yprum atmamistim ama hep bakiyordum .Rabbim sag salim kucagima almayi nasip etsin 
tarafından
Amin insAllahh. Allah razi olsun cok tesekkur ederim ❤❤❤
0 oy
tarafından
Yemin ederim adına o kadar çok sevindim ki bilemesin Rabbim sağ sağlim eline almayı nasip etsin inşallah canım benim bak ben sana yazmıştım Allah'tan umut kesilmez dua et sırtını Allah'a daya demistim :) Sonunda Rabbim Nasip eti gözün aydın tekrardan  :) 
tarafından
Evet vallahi iyiki varsin canm. Sen orda sevindiysen bide beni duşun. Aglayamiyorum gulemiyorum. Donmuşum yerimde. Rabbim hayirlisiyla kucagima almayi nasip etsin. Rabbim hic bir kimsenin kucagini boş birakmasin
tarafından
Amin inşallah canım benimm :) bak sakın yorma kendini artık bırak ev  9 ay kirli kalsın iş yapma  yemek ye yat dinlen  çünkü bebişin tutunma haftaları:) insallah bu 12 haftayı sağlıkla geçirirsin gerisi zaten emin ol kendiliğinden geliyor:)
tarafından
InsAllah canm. Neden 12 hafta? 12 haftadan sonra bebek tamamen tutunuyo mu? Bende rahim agzi yetmezligi var dikiş atilacak muhtemelen
tarafından
Kız yok hemen kötü düşünme hani genellikle bebek gelişimi anneye tutunması için 12 haftaya kadar ilk üç ay yani  rahat geçmesi lazım diyorlar ya ondan sende kendine iyi bak işte dikkat et eşinle de ilişkiye girme ne olur ne olmaz biraz ara ver ve İnsallah bebişi doğuracağın zaman akıp hemen gelecek:)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun kuzum allahım sagsalim kucağına almayı nasıp etsin inşallah herşeyi gönlüne göre versin inşallah. Çok sevindim ♥♥
tarafından
InsAllahhh. Allah razi olsun canm ❤❤❤
0 oy
(1,908 puan) tarafından
ya çok sevindim goxun aydın tatlım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin banada dua et olsun bu ay artık üçüncü ay korunmasz bu ay
tarafından
InşAllahh canim. Rabbim kucagimizi boş birakmasin. Allah isteyen her kese nasip etsin. Rabbime sonsuz wukurlerrr o kadar doluyum ki anlatamiyorum
(1,908 puan) tarafından
sabrın sonu selamet işte ❤️
0 oy
(13,889 puan) tarafından
kucağına almak nasip olur insAllah canım
tarafından
InşAllahhhhh cok tesekkurlee canim
0 oy
tarafından
Sana var demistim kizzz :) Hadi hayirli olsunnnn Rabbim saglikla kucağina almayi nasip etsin ❤❤
tarafından
Agzindan bal damliyo zaten senin hepppp umut verdin banaaa gercekten guzel bir annesinn ❤❤❤❤
tarafından
:) özele gel biii
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Çok sevindim cnm Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin :)

tarafından
Amin Ya Rabbimmm
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Hayırlı olsun darısı bekleyenlerin başına inşallah 
(1,755 puan) tarafından
Amin be fato amin;D
tarafından
InşAllah kuzum
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun kuzum Rabbım kucağına almayı nasıp etsin. Çok sevındım senın adına ☺️
tarafından
InşAllah canim Allah razi olsunn
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Çok sevindim canım;) sağlıcakla kucağına al inşallah;)
tarafından
InşAllahhh canim ya inşAllah
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Hayırlı uğurlu olsun canım benim bazen görüyordum mesajlarını düşük yaptım diye inan çok sevindim inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allahım <3

tarafından
Duşuk yapmadim canm. Bebeklerimi dogurup kaybettim 4 gun yaşadilar. Bu hamileliğim bana bi umut bana Allahin sabrin sonu selamet nişani. Allah razi olsun kuzum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok istiyodun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  gözün aydın olsun
tarafından
InşAllahhhhh
0 oy
tarafından

Yaaa gozun aydin canim cok sevindim

tarafından
Ben sana kusum yaa hep yok yazdinn :(
tarafından
Ama var imis küsme giii
tarafından
Aman kiz bende anca trip.olur kusemem kii :D
tarafından
:)))))
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Tililililili , zılgıt zılgıt :D

tarafından
Herkes sevincini bi başka yansitir demek bu olsa gerek :D
0 oy
tarafından

Ayyyy yaaa ben sana ne dedimmmm  ne dedimmm olacak biliyorum ben olacak diye 

tarafından
RAHIMEMMM ❤❤❤❤ COKK TESEKKUR EDERIMM HEP DESTEK OLDUNN
tarafından
Biliyodum ben canım hadi gözün aydın

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
15 cevap 582 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,335 göst.
26 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 315 göst.
31 Ocak 2019 Aile kategorisinde ❣Zeynebimin Annesi❣ (881 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...