0 oy
3,373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5martta uzucu bi hikayemle taniştik sizlerle. Hep morelim bozuk, hep bi huzursuz, hep bi yorgundum.. olmayacak, yapamayacam, guçsuzum diyerek sarilmiştim yalniźliğima. Burdaki kizlari tanidikça aslinda yalniz değilim, bu tek benim yaşadiğim bişey değil diyerek ayağa kalktim. Tam da artik huzurum var hayatim onde, one bakmam gerek dediğim anda babam vefat etti. Artik her şey olumsuzdu.. çöktuğum dediğim anda ALLAH C.C seslendi, Ben ne yaparsam guzel yaparim diye... Bi aldi, bi verdi hep.. Rabbim kucağima almayi nasip etsin, Rabbim isteyen her kese nasip etsin, Rabbim hiç kimsenin kucağini boş birakmasin. Bana dua eden her kese, hamileliğime kendi hamileliği gibi sevinen her kese, biliyorum ki, oyle yureğe sahip olan cogu kişi var burda teşekkurum sizlere. Rabbim tum dualarinizi hayirli bi vakitte kabul etsin. ALLAH C.C bana bi ders verdi... Teşekkurler RABBIM ☺️❤ Mutluyummm Allahimm kucağima almak yarim kalan anneliğimi doya doya yaşamak nasibim olsun ben dahi her bir kadininn aminn.. <!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_200411_131023_089.sdoc -->

84 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Oyyy sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah canım:))
tarafından
InsAllah canm insAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok sevindim cnm bnde senin gibi iki bebegimi kaybettim seninkiler kadar buyuk değildi ama yinede cok derinden yaralamisti beni.

Yazin cok duygulandirdi beni oteki tarafada yazdim.zaten Rabbim bebeginle bir ömür saglikli mutlu yasamamayi nasip etsin insalalh hayirli olsun:)
tarafından
InsAllah canm cok tesekkur ederim Allah c.c razi olsun
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Dun atmıştın kizi emziriyodum sonra yazayim dedim unttum kuzum cok silik gözüküyodu benimkinin aynisydi bnce var hayrlisi olsun hakkinda dicektm hatta yazmaya basladm kizim.mizmizlandi devam edip yazamadm. Cok sevindim canim benim hayirlisinolsn hakkinda rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin inşallah <3<3 

tarafından
Allah c.c razi olsun kuzummm canm benmm
0 oy
tarafından
Ayyy çok şükür Rabbim hayırlısı kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım artık resim isteriz 
tarafından
InsAllahhh kuzummmmmm atarim birazdan canm
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah..  :) gözünüz aydın hayırlısı olsun..
tarafından
InsAllah canm kuzumm Allah razi olsunn
0 oy
(301 puan) tarafından

Ayyyy sonunda bitanem sonunda inanki çok sevindim anne olmayı hakediyosun sen rabbim kucagna almayi nasip etsin insallah kuzum benim <3

tarafından
Canmm Allah razi olsun anne olmayi her kadin hakediyoo kuzumm. Rabbim benide uykusuz kalan anne kervanina katilmayi nasip etsin, bebegim susmuyo kolik dihe postlar da acayim
0 oy
tarafından

Yaaaa canım hep okudum postlarini hep dua ettim senin için ve burda olup evlat sahibi olmak isteyen herkes için rabbim her isteyene nasip etsin çok sevindim <3 inşallah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin rabbim sağlıkla 

tarafından
Aminnn Allah razi olsun senin gibi agzindan bal damlayann iyi yurekli insanlar iyiki varsiniz yaaaa seviyorum sizi
0 oy
tarafından

tebrik ederim canim benim rabbim acisini göstermesin  ben en son sana ard arda cocugun olsun da otur agla demistim :D insallah da öyle olursun allah sana cok çocuk bol çocuk versin ard arda 

tarafından
InsAllah kuzum. Allah c.c razi olsun amin Rabbim kimsenin evini kucagini boş birakmasn
0 oy
(822 puan) tarafından
Gözün aydın canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah Rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat versin inşallah 
tarafından
InşAllah canim. Allah c.c razi olsun ❤❤
0 oy
tarafından
yaaaaa kiyamam ama ben sana ....  cok sevindim yaaa aglattin bni .... rabbim sana bi melek verdi kucagina almayida nasip etsin inseallah saglikla gelsin .... kurban oldugum nasil guzel bi mutluluktur en kotu gunun boyle.olsun canim.benim ... rabbim.yuzunu herdaim guldursun .... kendine cok dikkat bu aralar tamam. miiii .... 

kiz ke yazacahimi bilemiyom.yaa valla postun o. kadar etkiledi ki beni ..... 
tarafından
Kuzuummmm yaa bende doldumm kiz yapma şunu banaaaa ☺️☺️☺️☺️ aminnnn insAllah bebegimide paylaşmak nasip olsun
tarafından
simdiden aglamaya baslama kiz ...:))
insallah insallahhhh .... anasi gibi sicak.kanli tatlis bi bebek olsun isneallah...
tarafından
Canm yaaa ❤❤❤❤❤
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Rabbim sağ salim yavrunu kucağına almayı da nasip etsin inşallah
tarafından
InşAllahhh kuzumm Allah c.c razi olsun
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Postlarını hep okuyordum üzülmüştüm nasıl bir acıdır dayanılmıcak türden rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla rabbim bir daha o acıyı tatdırmasın canım Allaha emanet ol :) 
tarafından
Amin inşAllahh. Nasip kismet. Rabbim ne yazarsa guzel yazar. Ben kaderimle raziyim ☺️❤❤❤❤
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Kuzum yeni gördüm hayırlı mübarek olsun Sağlıkla kucağına alırsın inşallah mutlu huzurlu günlerde bebeğine kavuşman dileklerimle♥️♥️♥️
tarafından
Allah c.c razi olsin canm bitanemm ❤❤❤❤
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Hamile oldugun haberini kacirmisim simdi gordum cok cok cok cok sevindim. Allahim sag saglim hayirlisi sagliklisi ile kucagina almayi nasip etsin anali babali buyutsun hayirli saglikli uzun ömür versin yavruna amiin cumlemizin yavrusuna da amiiin ❤️❤️❤️
tarafından
AAMINNN KUZUM AMIN ALLAH RAZI OLSUN RABBIM KIMSENIN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN ❤❤❤
(1,567 puan) tarafından
Amiiiin :))) ❤️
0 oy
tarafından

Aytaaaçççç yeni gördüm Allahım çok sevindim ya nasıl mutlu oldum anlatamam Rabbim kavuştursun inşallah balım benim :kissing:

tarafından
Yaaaa guzellikk☺️☺️☺️ cokkk tesekkur ederim Allah c.c razi olsunn aminn❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Kalp kalp ❤❤❤❤❤
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ayyyy nece sevindim min sukur allaha rebbim sap saglam gucagva almayda nesip etsin insallah 

Testin seklin atda o midesi bulananlari nite dusunusene girmesinler gormesinler basa dusmurem nece bir insanin sevincinden mide bulanar olara fikir verme seni sevenlere at sekil
tarafından
Canimm cox sagolll ❤❤❤ Allah razi olsun gozelimm. InşAllah sabah ataram ☺️
(1,001 puan) tarafından
❤❤❤❤insallah qacirtmaramm))
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ay çok sevindim canim sağ salim kucagina al :) artık hamile olduğuna gore gelsin foto :D
tarafından
Kiz beni gormedin mi ya senn ☺️☺️ atmişdimm. Allah c.crazi olsun insAllah yine atarim canm sabah☺️☺️
(3,617 puan) tarafından
Yok canim gormedm :)
0 oy
(605 puan) tarafından
Bak hamileymişsin dimi :)) testte 2. Çizqiyi qördüm ben sordum da ama cevab vermemiştin :)
tarafından
Oyle mi ya gormemişim demek kii. Yoksa oyle eşeklik edermiyim helee helee sanaaaa ☺️☺️☺️ canm Allah razi olsunn ☺️❤❤❤❤❤
(605 puan) tarafından
Kız sus tövbe tövbe deme öyle :))) sendende razı olsun cancağızımm :))))
0 oy
tarafından

Evet bu sefer de postu hortlatma sirasi bendeeeeğğğğ:D

(119,321 puan) tarafından
Gicik aytac ☺️
tarafından
Sensin gicik☺️☺️☺️☺️☺️
Baby boyumun totosunu ye aytac  ☺️
tarafından
Hele bi bebem dogsun onda gosterecem gununu senin☺️ kuzeyim nasilll
Cok mizmiz teyzesii hava degisimi yapti bide dis cikartcakmis suan huysuzun onde gideni ☺️ senin cinsiyet netlestimi
0 oy
tarafından

O mubarek gun :D hajsjsj 

tarafından
Simdi sen neden bu postu hortlwttin manyak kizzzz :D hamilemisin gene

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 205 göst.
0 oy
15 cevap 583 göst.
11 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,337 göst.
26 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
31 Ocak 2019 Aile kategorisinde ❣Zeynebimin Annesi❣ (881 puan) tarafından soruldu

379,867 soru

11,371,393 cevap

34,854 kullanıcı

...