0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Kızlar bu mesele biraz hurafe galiba Yaşadığım bir deneyimden bana öyle gelmeye başladı 13 haftalık hamileyim kolay kolay aşermem  Ama neredeyse 4 gündür ekşi bir meyveyi aşeriyorum bayağı bildiğin şekli gözümün önünde geziyor tadı ağzıma geliyor oğlumu yeni sütten kestim göğüslerim hala süt üretiyor Bu bir tarafın şişecek meselesi hikaye galiba kaç gündür canım çekiyor çektiği ile kaldım ne söyledim ne aldırdım hiçbir şey olduğu yok var mı sizin böyle deneyiminiz aşerdim yemedim şu oldu falan diye? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bilmem bana hicbisey olmadi valla 

(2,891 puan) tarafından
Bnada:)
-Reklam-
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Bi yaz meyvesini aşeriyorum aylardır daha olmadığı için yiyemedim ve Bi yerim şişmedi :D

(2,891 puan) tarafından
Ya bana anlatmışlardı böyle göğsüm şişti falan diye özellikle emzirme döneminde umma diye bir şey duymuştum ilk bebeğime hamileyken Benim de göğsüm şişmişti Bunu hemen aşermeye bağlamıştı çevrem Bu bir yerin şişer meselesi nereden geliyor merak ediyorum
(2,159 puan) tarafından
Bilmiyoeum canım ama her insanın bedeni bir olmaz.
Bende burda okumuştum kadın balkonda pişmiş balık kokusu almış yiyemwyincede sütü kesilmiş aniden.
Olabilir ya belkide.
(2,891 puan) tarafından
Yengem de sürekli bir koku alıp da onu bulup yemeyince göğsünün tıkanıp mastit olduğunu söyler Ben de kızardım emzirirken iyice boşalt bak bakayım oluyor mu diye Belki de öyledir haklısın
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Ayy canım inşallah yersin en kısa zamanda.. yemeyince ne olur bilmiyorum ama yiyince insanda dünyayı fethetmiş gibi bir  rahatlama hasıl oluyor .. 
(2,891 puan) tarafından
Aynn oğluma hamileyken sadece bir tek tatlı meyve istemişti canım yiyince de çok mutlu olmuştum
0 oy
tarafından
Ohoo neler aserdim de hiçbirini yiyemedim bise de olmadi 
(2,891 puan) tarafından
Demi ama banada öle geliyo
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Bana oyle olmadi bilemiycem 
(2,891 puan) tarafından
Bu bir yanı şişecek hikayesi nereden geliyor Ben de hep onu merak ediyorum:)
0 oy
(10,462 puan) tarafından
Kız bebeğim 9 aylık falandı yeşil ekşi bi meyve çok istedi cnm ama öyle böyle değil bi gün öyle çok aklıma Geldi ki ama yok hicbiryerde göğsüm taş katı kesildi ateşler icin de yaniyordum mastit mi değil eminim bu yüzden oldu sanıyorum hahaha çok şükür çıkmış aldım yedim :)))
(2,891 puan) tarafından
Evet bunu sık sık duyuyorum Neden öyle oluyor ve Neden ben de öyle olmuyor Onu merak ettim ben o yeşil şeyi istiyorum
(10,462 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum bazılarında oluyor bulamıyor musun yok mu oldugun yerde
(2,891 puan) tarafından
Aslında geçen hafta pazar günü aşerdim o gün eşime bir sebepten kızdığım için söylemedim O günden beridir de söylemedim küstüm çünkü arada bir barıştık ama bugün yine küsecek gibiyim:)
(10,462 puan) tarafından
Niye kız küsecek gibiyim ne ay kusura bakma da kahkaha attım ya :)))) (:(:( düşünüyor musun önce ne için kuseyim diye :))) göndereyim kız ben sana kendimden biliyorum kıyamam;(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 342 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 145 göst.
0 oy
11 cevap 264 göst.
0 oy
6 cevap 189 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu

378,435 soru

11,327,719 cevap

34,781 kullanıcı

...