0 oy
434 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Selamın aleyküm kızlar bicok kisi ekmek yapti

Esim benim yapmami istedi hic yapmadim bakkal ekmegi yapmak istiyorum yoksa bazlama vs tarzinda yaptim zaten

You tubeden baktim nefis yemek tarifleri vs. Ama bakip denediginiz tam tutan bi tarif varmi paylasin benimle lütfen 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bugün de günlerden tarif sanırım :ad
tarafından
Olabilir
-Reklam-
0 oy
(13,797 puan) tarafından

Bizim ekmekleri eşim yapıyor , dün ben yaptım olmamiş. Hayatım birdaha sen yapma un boşa gidiyor dedi o yuzden ben tarif vermeyim :D

(13,797 puan) tarafından
Kız öyleyse beğendiremezsin zaten. Illaki kıyaslar kendi yaptığıyla.
tarafından
Kiz yok o benim hamur islerini seviyo
Yani annesi yapınca kiyasliyo da benimkini cok beğeniyor adam askla yiyo canim :) :) :)
(13,797 puan) tarafından
Haa o zaman aşkla yiyorsa sorun yok :)). Benimki hep kıyaslar ama kendi yaptiklariyla kıyaslar.  Bana diyorki başarı oranın yüzde on , hiç riske atmayalim en iyisi ben yapayım. Becerikli erkekle evli olmakta sorun canııımm :))
tarafından
Kiz oyle valla kaynanam diyo kizim ac kalmazsiniz kocanda hamarat sende
Dun ben uykusuzdum esimin adi da ramazan
Sana ramazan pideso yapicam dedi. Uyandığımda yedim sofraya bisey hazirlamadan oturmakda iyi oluyor haa
(13,797 puan) tarafından
Bende evlenmeden önce iyi yemek yaptığımı düşünürdüm ama eşim daha iyi yapiyor ve benim yaptığım çoğu şeye burun kıvırıyor. Hamileyken iyi oluyordu hiç yemek yapmazdim hep o yapardı. Patatesli börek istiyor canım demiştim geç dinlen dedi bana hemen yapmişti ellerine sağlık. Bence tek sorun arkasinı toplamak , biraz dağınık çalışır.
0 oy
(15,596 puan) tarafından
Ben denedim ama çok çabuk bayatliyor kız ertesi günü bayatladı verdim kargalara
tarafından
Hmmm anladim canm
Evde yapilan ekmem malesef ertesi gun bozuluyor yaa
(15,596 puan) tarafından
Evet valla moralim bozuldu bende yapmadım artık onun yerine simit poğaça falan yaoacam
tarafından
En mantiklisi aslinda ama esim bi dene dedi yapamam da demem ven biraz inadim
0 oy
tarafından
düzenlendi

Canım ben mayasını kendim oluşturuyorum normalde ekşi maya ile yapıyorum ekşi mayamı bitirdim bir daha da yapmadım normal maya ile yaptım bu tarifi deneyebilirsin güvenilir tarif bu ölçü iyi Cahide Sultanın 

image

image

image

tarafından
Cokkkkkk teşekkür ederim suan bazlama yapmaya basladim denicem inşallah bunuda  bacim sagolasin
tarafından
Ne demek canım rica ederim afiyet olsun :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 385 göst.
13 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
24 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 316 göst.
20 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 384 göst.

378,192 soru

11,319,317 cevap

34,765 kullanıcı

...