0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından

Esimle ailem arasinda kaliyordum hep esim 2 3 haftadr annenin yanina git degsklik olur senin icin dyordu annem yazlikta neyse sali gunu konstk haftasonu gdelm seni orda brakrm bi kac gün kal sklyosun evde dedi yoksa bende gtmem bak haftasonu dedi tmm dedim geldik yazlığa  annem ilk başta bebek odasi almak istemsti o donem esm asla olmaz istemyorm vs vs demsti bende anneme yalan soyledm baskasi alicak dye neyse baskasi aldi annem o zaman bebek arabasi alicam dedi tmm dedik bugün hepsiburada da cok gyzel bebek arabasi gördük hem pusetli hem cok kullansli neyse bilirsiniz orda sadece k.karti gecyor neyse abimin kartida annemde ondan odeme yapıcaz falan ödeme yapılırken siteden atıldık internet cekmedi abimde marketteydi gelym denerz dedi tmm dedim bende esim tuttrms almak isteyen alrdi ben inanmyrm bilerek yapildi vs demeye surat asmaya basladi sinirden agri grdi karnima smdi de söyleniyor cocuga tek bisey bile almasnlar istemiyorum bayramda gelmycem buraya zaten sen belki dogum yaparsn geriliyorm burda vs vs aileme de bsey caktramyorm caktrsam olay buyuyecek bu sefer komple küsecekler daraldm artık gerçekten madem surat asacaktn gelmeseydk bende kalmyorm donucem sizinle yarn dyorm hayr kal brda dyor burnumdan geldi resmen kafa dnlym dye getrdi güya 

3 Cevaplar

0 oy
(17 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canim duzelir merka etme sen bebeyne iy bak eşinle arani bozma 

(299 puan) tarafından
Bozmaym dyorm zaten de ustume cok gelyor cildryorum
(17 puan) tarafından
Sen altdan al canim ne kadar senden guzel cevap alsa o kadar az soylenir az konuşur cabuk unutur
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından

Erkekler böyle kendi tarafları olsa ört bas ederler ama karşı taraf olunca nasıl daha çok meydana çıkarırım şaşırırlar.. Kimse bişey almak zaten zorunda değil neden numara yapsınlar. Üzme kendini Allah büyüktür.

(299 puan) tarafından
Ilk basta sorunlar yasamstk maddi skntilar yuzunden yani esimin ailesnn yanina gdecektk bzmkler laf söyledi  daha dogrsu annemn eşi  öz babam degl ama cok severm kendisini kirilsam da ..
Madem durumunuz yoktu nye cocuk yaptinz daha yeni evlendnz ne gerk vardi gbi bir cümle kurdu istemedler basta çocuğumzu esmde hala buna takiliyor. Tm cok kirici bi lafti eğer o zaman hamile kalmasaydm hic cocugm olmayablrdi dogum kntrl hapi yuzunden  tedavi ile kalablrdm hamile şükür  kaldm babamda oyle laf edince  esimin zoruna gtti hala da kin beslyor maalesf
0 oy
tarafından

neden bilerek yapsinlarki internet en olmadik yerde yapıyor yapacagini. eşinin ailesi aliyor mu biseyler belki onlar almıyorsa ezik hissediyordur o yüzden senin ailene laf ediyordur

(299 puan) tarafından
Tum kyafetlerini kaynvaldem aldi ya islemi ben yapmasam dicem haklsn tmm dye ama bizzat ben yaptm islemi internet koptu sayfadan atildik bende dedm ne sennkiler ne benmkiler bsey almk zorunda degller dye yok bizimkler almak zorunda dyo hayr degl dedm de hic dnlemyor bil3

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 309 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (2,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bir.anne (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,076 puan) tarafından soruldu

377,281 soru

11,290,556 cevap

34,704 kullanıcı

...