0 oy
767 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (99 puan) tarafından

Seyhanlar market indiriminden cok uygun geldi bana 

image

7 Cevaplar

+1 oy
(4,854 puan) tarafından

<3 

Ayyy bu bez bi harika 

(99 puan) tarafından
Evet canbebenin yeni serisi cok begendim bende ve fiyat inanilmaz iyi geldi bana 20 paket aldim az var cunku icinde 4 numara aldim 200 tane bez 100 lira vermis oldum 50 krs tanesi
(4,854 puan) tarafından
Sadece bursa da mi
(99 puan) tarafından
Seyhanlar bursada var biliyorum baska sehirde varmi bilmiyorum ama internet satisida var sanirsam :))
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından

Ne zaman son bu katolog canım  :) 

(190 puan) tarafından
Yarın alıyım bende eğer kaldıysa çok uygunmuş gerçekten :)
(99 puan) tarafından
Esime aldirdim ben cok vardi diyo insallah sizin ordada kalmistir :)
(190 puan) tarafından
Neresinde oturuyosun bursanın ben çifte havuzlar :)
(99 puan) tarafından
Yildirim da canim
(190 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(674 puan) tarafından
Nezaman geliyo çok uygun
(99 puan) tarafından
Bugun basladi canim
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Ben ebebek baby me kullanıyorum. Bu paketlerde adet fiyatı 50 kuruş gibi bir rakam boyut arttımça bezin tane fiyatıda artıyor. O yüzden bana baby me daha hesaplıymıy gibi geliyor.
(99 puan) tarafından
Baby me 50 kurustan fazla kiz o pahaliydi sanki
(1,865 puan) tarafından
İkincisine yüzde otuz indirimli oluyor. O yüzden ben hep cift,paket alıyorum bu sayede hesaplı oluyor. Ben canbebe mırlu paketini kullanmıştım hediye gelmişti  bu nasıl bilmiyorum tercih,ediyorsan kullan fiyatı uygun.
(99 puan) tarafından
Anladim canim ben paylasmak istedim uygun oldugu icin birinin de isini gormus olsak yeter :)) saglicakla buyusun bebisler
0 oy
(9,741 puan) tarafından
Canım bezi kullaniyomuydun daha once. Eltimin oglu var 9 aylik masallah hic pisik olmazdi farkli markalarda kullandi cok. Şu sokaga cikma.muhabbeti yuzunden cuma aksam bez bulamamislar kaynimda markette bulmus canbebe deneme paketi almis. Çocugu resmen mahfetti ya nasil pişik gorsen kipkirmizi oldu. Bende baktim netten şikayet etmis herkes. Eski paketleri guzeldi ama yeni paket pisik yapiyor yazmis herkes
(9,741 puan) tarafından
Yok iste cildi hassas degil sikinti orda. Sleepy molfix babyme prima ne bulduysa kullandi. Hangisi uygunsa. Hic olmadi daha once. Eski paketi cok guzelmis zaten canbebenin insallah bisey olmaz
(99 puan) tarafından
Suan bende sitelerdeki yorumlarina baktim herkez cok begenmis 5 yildizdi hep yorumlar
(9,741 puan) tarafından
Sikayet sayfalarinda gordum canim. Insallah iyi gelir seninkine belli olmaz.
(99 puan) tarafından
Sikayet sayfalarina bakma canim o sayfalarda en luks urunun bile sikayetini bulabilirsin sizinde yakininiz yasamis gerci ama insallah sorun cikmaz yaa :)) saglikla buyusun bebisler önemli olan o
(9,741 puan) tarafından
Normalde bakmamda cocuk o kadar bez degistirip ilk defa olunca baktik bizde :)) başka sikayetci varmi diye. Amin insallah saglikli olsunlarda. Kullaninca yorumlarini yaz ama merakettim :)
0 oy
tarafından
Lastik yerleri çok sıkıyo mu ve sızdırma yapiyo mu 
(99 puan) tarafından
Ben buyuk aldim canim elimde olanlar bitince kullanacagim denemedim henuz bende ilkez aldim
tarafından
Inşallah memnun kalırsınız canım
0 oy
(1,556 puan) tarafından
1 pakette kaç tane var??
(99 puan) tarafından
Numarasina gore degisiyor resimde gorunuyo ben 4 aldim 10 adet var 3 de 11 tane var
(1,556 puan) tarafından
E çok iyimis ozaman fiyati

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 128 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.
4 Şubat 2019 Aile kategorisinde ❣️ Funda ❣️ (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,017 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,655 cevap

34,509 kullanıcı

...