0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canbebeye geçmek istiyorum da güzel mi.kalitesi nasıl kullanan anneler cevap verirseniz sevinirim 

Şimdiden teşekkürler :)

Hiç mi kullanan yok birazdan alıcam da kararsız kaldım.yardımcı olursanız sevinirim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hiç beğenmedim pişik yapmıştı 
(410 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorm memnunum canm
(410 puan) tarafından
Teşekürler
0 oy
(1,009 puan) tarafından

Bezi emiciliği  guzel ama bel kismini begenmedim bende ilk defa aldim indirimdeydi 160 adeti 105 e aldım 3 dev paket aldım istersen al canım sen bilirsin önlem in bezi de çok güzel onu daha oneririm pişik falan yapmadı canbebe sadece bel kısmı çok boş 

image 

(410 puan) tarafından
Beden den ötürü mü öyle acaba yoksa genel olarak mı
(1,009 puan) tarafından
Galiba genel olarak benim 4 num Eltim 3 num almış aynı
0 oy
(245 puan) tarafından
Ben kullandim memnunum sadece çiş göstergesi yok
(410 puan) tarafından
Teşekürler.çiş göstergesine hiç gerek duymuyorum kendi fikrim olarak prima kullandım hiç bakmazdım  en geç 4 saate değiştirirdim normalde de kızım rahatsız oldu mu hemen değiştirirdim bazen..göstergenin dolmasını da beklemiyordum
(245 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri kullanıyordum şimdi 6 aylık hep taşıyor değiştm evy baby aldm onuda beğenmedm baby turco bakıcam 
0 oy
(53 puan) tarafından
Ben ucuz olduğunu görünce aldım denemek için bir paket bitecek pişik sızdırma vs olmadı memnunum valla fiyatı da toplu uyguna geliyor 
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Bebem natürel daha güzel ve daha uygun
0 oy
tarafından
Bende alacaktım burada onu en çok kullanan Derya var, değişmiş eskisi gibi değil alma dedi bende ona güvenerek almadım, şöyle sağ üst köşesinde mavi varsa al dedi, yeşil varsa alma dedi yeşil olan iyi değilmiş, ben sleppy bio naturel aldım memnun kaldım baya
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ben kullanıyorum mavisini ama bu son açısından yine mavi desenli sipariş verdim ama yeşil geldi yeşil mavi kadar kullanışlı değil mavi olan çok güzel ince ve pamuklu 
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Şuan nasıl bilmiyorum canım ama annem öncelerden kardeşlerime kullandı memnundu hatta bana da al dedi de benim kızımın cildi hassas hemen pişik oluyo ondan korkuma alamıyorum denemeyi çok istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 771 göst.
0 oy
2 cevap 121 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gmzkyashn (120 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...