0 oy
405 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (21 puan) tarafından
33 haftaligiz bikini temizligini  nasıl yapiyorsunuz. Kuaforlerde  kapalı ağdaya da gidemiyorum ne olacak halimiz bilmiyorum ‍♀️

8 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Vur jileti gitsin canim ca doguna daha yakin 1 gun yap bi gun yapma
(21 puan) tarafından
Jilette  vurmak istemiyorum  zaten gobegimden asagimi  göremiyorum umarım açılır kuaförler
(44,603 puan) tarafından
Zor bemde istiyomda kas tan yana mahvoldum sana ozeldem yaziyim bak nasil yapcam diyosun ya bende 3 ay once dogum yaotim son haftalrimda ben ole yaptim aklinda bulunsun
(1,698 puan) tarafından
Hazirana kadar açmamız zor diyordu bir tanıdık. Belk Ağustosa kadar bile açılmayabilirmiş
tarafından
Bende jiletle yaptim cunku epilasyona gidiodum oncesinde esim yapiodunson xamanalrda:)
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ben 9 ay boyunca hep kuafordeydim ayda 1 gidiyorum zaten

Dogumdan sonra 45.gun gittim agdaya miss gibi gercekten

Ama suan kpali nasil yaaprsin bilemiyorum kuzum kardesin ablan yokmu onlar agda yapmana yardim etseydi
(21 puan) tarafından
Gurbetteyim  keşke yakın olsaydik
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Valla ben hamisken aynanin karsisinda epilator yaptim hep
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Aynanin karsısında ya jiletle ya agda bandiyla yada direk agdayla al . Ben eldiveni elime geçirip dirrk yoluyorum alıştım cok rahat agda gibi karartıyor jilet gibi hemen sert sert cikip canimi yakip kasindirmiyor mis gibi pamuk gibi olur:D

0 oy
(430 puan) tarafından
Canım eşim yapiyo göbekten görünmüyo 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Aynayı karşına al ağda yapabilirsen yap ama yapamazsan zorlama vur jilete gitsin
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Ben hamisken ayna karsisinda epilator yaptim hep 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla cnm bende 29 haftalik hamileyim daha cuma günü aldim karsima aynayi 10 dk bile sürmedi temizledim kurtuldum ha zorlandimmi cokk yine de degdi ama yapabilirsen sende oyle yap hic jileti tavsiye etmem hemen kalinlasdiriyo sonradan cok zorluk cekersin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 527 göst.
21 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Cimcime (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
+2 oy
39 cevap 1,274 göst.
6 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gll01 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu