0 oy
3,167 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (128 puan) tarafından

image

Tırnak makasi için aldim bimden ama makas ne işe yarıyor anlamadim kızlar. Ucuda yuvarlak gibi

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
resim attin mi yoksa kafamizda mi canlansin bilemedim :)
(128 puan) tarafından
Düzelttim simdi canim :)
tarafından
manikür icin herhalde kenarlarını toparlamak için olabilirde ben tirnaklarini zor kesiyorum bakim yapamam :)
(128 puan) tarafından
Bebegin minicik ellerinde tırnaklarını kesebildikde manikür kaldi :) bosver canim onlarda manikursuz oluversinler:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tirnak makasi iste adi ustunde bebegin tirnagini kesiyorsun :D

(1,456 puan) tarafından
Yanındaki makası soruyor canım :)
(128 puan) tarafından
Küçük olani kullaniyoruz ya canim makasa anlam veremedim pek:)
tarafından
Kucuk olani sen soyleyince farkettim ben buyuk pembe makasa odaklanmistim hemen . Cevabi da buyuk olan icin verdim.  Kucugu de buyugu de tirnak makasi işte kizlarr ilk zamanlar makas seklinde olan ileride de citcitli olan bizimkine benzeyen kullaniliyor
0 oy
(545 puan) tarafından
Bu senin kullanim rahatligina kalmis canim set halinde satilio ama hangisiyle rahat edersen onu kullan sahsen ben makasla yapamadim kucuk tirnak makasiyla daha rahat ettim ihtiyac oldugu zamanlar yeni dogdugundan beri uykusunsa onunla kesiorum
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Eşimde almiş aynisini :)bende anlam veremedim normal makasa :) tarakla fırçada aldiniz mi cok şeker ya eşim almis getirmis bayildim 

(128 puan) tarafından
Evet canim aldim bende görünce bayildim hemen alayim dedim :)
0 oy
tarafından
Banada hediye gelmişti aynı bundan kullanamadım canım bebekte zaten tırnakları zor kesiliyor bide tırnak etleriyle mi ugrascaz 
(128 puan) tarafından
Küçük olani kullansam yeter canim zaten minicik parmaklari var ugrasamam hic :)
0 oy
tarafından
Tirnak eti icin degil canim normal tirnagi için büyük makas. Ben kendim icin oyle kullaniyodum eskiden. Sonra küçük olanlar daha rahat geldi ona döndüm. Senin elin hangisine alisiksa onu kullanirsn
(128 puan) tarafından
Küçük olani kullanirim canım büyük olana alışkın degilim minik parmaklarla uğraşır dururum :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 211 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 186 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
1 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (868 puan) tarafından soruldu

374,561 soru

11,202,252 cevap

34,499 kullanıcı

...