0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
esim virüsten dolayı çalışamiyor is yeri kapalı oda dayisi ve babasi ile çalışıyor ise gidiyor gecen gun komsumuz geldi markete giderse galete unu alabilirmi kofte yapcam dedi ekmek ici ben kullanmiyom esimde gidemem dedi burun kivirdi sonra gitcek oldu kadin gerek yok dedi başka bisi yaptim kadin yaşlı sayılır sokaga nasil ciksin bugün bi komsumuz geldi o baya yasli sokağa çıkma yasak olmasa kendisi o yasiyla kiloyla merdiven iner çıkar gider geldi esim yoktu bisey aldıracaktım zaten aksam üstü lazim bana dedi bende gelirse isten erken tamam alir ddim geldi esim yok gidemem ben  biraz manyakla uğraşıyoruz iste sende onun yerinde ol 65 yaşında sokaga cikama ihtiyacın olsun alanda yok napcan dedim sonra babasi para verdi içecek cips cerez almislar arkada bahcede yediler ictiler dayisiyla bende kadinin yanina varıp ne aldircakmis sorsanda alaydin madem markete gittin dedim böyle milleti dusunursen sen ac kalirsin dedi böyle vurdum duymazlik mi olur bir empati yapsa ben oglum doğunca emzirirken tepsi tepsi tatli yapip getirdi süt yapsın diye 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vurdumduymazlık mı nankörlük mü yaptığı bilemedim çok ayıp etmiş
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
eline yapısmazki gidip alsa bak kadin nasil seninle ilgilenmiş hep 
(1,210 puan) tarafından
evet ne pişirse paylaşır  az da olsa.verir markete gitti icecek almaya ama iste naparsin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Emin ol bu yaptığı birgün çıkar karşısına 
(1,210 puan) tarafından
kesinlikle
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Allah muhtaç etmesin valla mutlaka yaşattığını yaşarmış insan hayır ben olsam yastıga başımı koyamam ihtiyacı olan birine yardım etmekne buyuk sevap bunu elinin tersiyle itmiş eşin keşke sen gitseydin 
(1,210 puan) tarafından
oğlum var 9 aylik nasıl gideyim market uzak araba motorla yakin yuruyereek uzun yani esim ben gitcem desem cocuga bak desem sen gitme ben giderim derdi gidecek olsa buna gerek kalmazdi iste boyle
0 oy
(776 puan) tarafından
Öküz bencede yazık hic bilemedin seni utandirmamak icin insan gider gelir
(1,210 puan) tarafından
işte kadına ne dicem esim geldi görmüştur ev yakın unuttum demeyi cocukla.yemege daldim desem of ya
0 oy
tarafından
Allaha şükür böyle değil eşim hemen alırdı bu durumda eşin çok ayıp etmiş yazık yaşlı insan mecbur kalmasa söylemez zaten
(1,210 puan) tarafından
masalllah ya imrendim.benimki neden boyle en sevdim fusetea aldim sana bak diyor markete gidince e gitcen markete madem aliver ne istiyorsa
tarafından
Canım imrenecek bir şey değil ki şu ana kadar eşin gibisiyle karşılaşmadım benim babam da çok cins insandır ama böyle bir hareket yapmaz biri 1 istiyorsa babam 2 alır normali de budur canım eşin türünün son örneği sanırım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
vicdanszlik yapmış ne diyim 
0 oy
(487 puan) tarafından
Eşin hep böyle kalmayacak yarın yaşlandıgında kendinin yaptıklarını başkaları da ona yapar o zaman anlar ama iş işten geçmiş olur rabbim eşine merhamet vicdan anlayış versin
(1,210 puan) tarafından
aynen valla ben cocum olmasa giderdim ben.cok gittim cocuk olmadan once cok yokus merdivene ragmen hamile.iken bile kaynanama sigara alip gelirdim hep iyi niyetimden
(487 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
0 oy
tarafından
İyilik yap denize at demilser keşke alsaymis 
0 oy
tarafından
Ayıp etmiş yazık yani karşındaki insanı düşünmezse insan bencil olursa vicdan nasıl rahat edecek insanlık öldü mü kendi babası o durumda olsa veya annesi napardi
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Eşinin yaptığı yanlış ama kadın polisi arayıp istese zaten getiriyorlar 
0 oy
(538 puan) tarafından
Komşuluk hakkı denen bişey var. Herşey dozunda olmalı. Bir hayır duası alabilirdi. Zaten bu virüs bi imtihan. Gelip geçici. Allah yardımcınız olsun 
0 oy
tarafından

Yaptığı resmen merhametsizlik...

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yazik ki ne yazık. Yeni nesil zihniyeti hiç yaşlanmyck gibi yaşıyor. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 688 göst.
28 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.