0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (288 puan) tarafından
Kızlar geçen hafta post acmistim davlumbazıma alakalı zarar verdiler ocak kurulumu sırasında diye Arçelik sikayt et yerine şikayet oluşturdum c.tesi aksamina beni aradilar detaylıca anlattim kişiye p.tesi eşimi aradılar şikayet olustrmussnz die urununuzun garantisi yok 390 TL ücret vermeniz diyor hala kendi çalışanları zarar verdi tamam yapilablinyormu diye bugün servis geldi bida baktı gitti eşimi aramışlar garantisi yok olsa hemen değişim yaparz hala 390 TL odeme yapmanz lazm dior çok sinirlendim ya Cimere sikayet olustrdm smdi bida 

2 Cevaplar

0 oy
(119,282 puan) tarafından
aahh hatirladim o postunu tuketici haklarina basvurmadinizmi
(288 puan) tarafından
Ya 2 bebek var canım çıkamıyorum tek başıma dışarı aradım belediyeye gidin Dior belgelerinizle bende şuan e devlet üzerinden yapmaya çalışıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olayın olduğu an tutanak tutulması gerekirdi. Eğer öyle olsa daha çabuk cozulurdu. Şimdi ya sulh yapcan yarı yarıya ödeme olcak. Ya da hakem heyetine başvurup 6 ay beklicen. Hakem heyeti karşı tarafın savunmasını isteyecek birde o durum var. İş uzun
(288 puan) tarafından
Ooff off evet aradıklarında şikayet olustrdgum zaman tutanak tutulmadimi diye sordular bana ben evde değildim eşim evdeydi bilseydim tutanakta tutardk
tarafından
Hakem heyeti illet bir kurum. Basvurursan 6 ay bekletirler. Haksız çıkma durumun bile var..ya başvur bekle. Ya da yarı yarı teklifi kabul et sen bilirsin.
(288 puan) tarafından
Cimere basvurdum canım bakalm şimdilik orası ne diyicek
tarafından
Cevabı söyleyeyim istersen.
Cevap: tüketici hakem heyetine başvurun :)
(288 puan) tarafından
Ooff yapacak birşeyim yok demekki saglk olsun napim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 214 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 492 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu