0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşinizle küs olduğunuz  zaman davranış sekiliniz nasıl olur çay yemek falan filan devam edermsnz tessekurler..

35 Cevaplar

+2 oy
(2,264 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bizimkisine küslük denilmez de:Dçayınıda yaparım yemeğinide çok dargınsam hazırlar giderim tek başına yer dargın olsakta ne ben çay yemek aksatırım ne o isteklerimi fazlada uzun sürmez zaten hemen konuşuruz 

(659 puan) tarafından
Ayni bizde oyleyiz canim +1
-Reklam-
+2 oy
(15,699 puan) tarafından

Ben kuserken tam da beleyim :D

image

(13,887 puan) tarafından
kendimj gordum bian:D
(2,293 puan) tarafından
Ayy kendimi gördüm :)
(1,001 puan) tarafından
Ayy şu ben degilmiiii sjsjs
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Hiç küs kalamıyoruz ki:D

(1,186 puan) tarafından
Nasıl başarıyorsunuz ya bizede de
(10,046 puan) tarafından
Kız ne bileyim biz hep böyleyiz çocuk gibi küstüm derim az trip atarım ama sonra yine bi gülme gelir ki :D
(1,186 puan) tarafından
Ay ne güzel bizde öyle uzatmayız ama sinirim gitmez
tarafından
Aynı biz valla eşim gelir bakar yüzüme güler ben de ciddi dururum ama odadan cikana kadar shshshsh
0 oy
(203 puan) tarafından
Ben ederim ama ben yemek yemem anlar yani
0 oy
tarafından
Evt cayını yemeğini hizmetini yapıyorum

Çünki erkekle ne kadar inatlaşırşan o kadar evden uzaklaşır 
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Yaparım çayını çorbasını ama zehir ederim yüzüne bile bakmam heh heh heee yaşasın kötülük :devil:

0 oy
tarafından

Bizde hiç küs kalamıyoruz ben sadece iki tavır yaparım ama hizmetimide ederim yanı :) 

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Tabikide yaparim ama konusmam gerci bizim kuslugumuz en fazla bes dakika daha fazla kus kalmayiz Rabbime cok sukur oda kusluk degil zaten trip atmak oluyo 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Küs olsam bile hic bir hizmetini aksatmam. Her görevimi yerine getiririm cnm

0 oy
(822 puan) tarafından
Elimden geleni yaparım ama asla muhabbet etmem yüzüne bakmam sorusuna cvp veririm o kadar o anlar zaten alttan alır 
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Devam ederiz küsüz ama düşman değiliz evliliğin de devam edeceğine göre konusmam ama karsina da oturur yerim zaten hemen de barışırız biz en fazla 2 3 saat 
0 oy
(63 puan) tarafından
Canım ben eşimle küs kalmamayı tercih ediyorum yani tartışsak ta normal hemen eski halime dönerim. Bir defa kötü tartismistk ama yinede yemek ütü kıyafet falan herşeyi yaparım eskisinden daha dikkatli yaparım hatta. Yine aynı evin içinde birbirimize kalacağiz sonradan hoşuma gitmeyecek haraketleri kendim yapmak istemiyorm
0 oy
tarafından

Kız dün küstük  daha yaptgni da yemem çayında içmem Bi tiplere girmiş  akşam Bi guzl yemk yapmistm  bnden önce otrdu yemeye sonra barıştık tabi biz kus kalmiyoruz canim❌☺️:D

0 oy
tarafından
Evet ederim canım çok şükür buzamana kadar uzun bir küslugümüz olmadı.
0 oy
(796 puan) tarafından
Evet yemegini  çayını veririm ama onunla ayni sofrada değil aynı oda da bile bulunmam 
0 oy
(510 puan) tarafından
Kız biz küsemiyoruz ki tavır oluyor benim ki oda gülüyor espiri yapıyor hatalı ise mutfağa gelir yanıma konuşur ben dinlerim cevap vermeyince gelir sarılır öper ne olur barış diye yalvarır bende kıramam ama hatasını söylerim bunu yaptın diye oda tamam özür dilerim der barışırız bizde böyle :))
0 oy
(9,225 puan) tarafından

Yaparm ama surat asarm çnku ypmazsam kendim de aç kalırm :D teşekkurler :D

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yok yapmam genelde o yapar özellikle kendini affettirmek icin kahvaltı hazırlar klasik diyorum artık başka numaralar bul :Dddd
0 oy
tarafından

Kus olup konuşmadığım zaman , yemeğini de çayını da yapar veririm ama konuşmam , ...

0 oy
(21 puan) tarafından
Kus olunca herseyi yaparim msj atarim yemek hazr cay hazir falan diye sesimi bile dumaz onunla oturmm yuzune bkmm oda bn de fazla uzatmayiz zaten 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 156 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 411 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 372 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 542 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı

...