0 oy
763 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ay bugün eşimin abisi gil amca oğullaruyla toplu pikniğe bi köye gitmişler eltimle konuştuk diyo ki bana perşembe bi daha gitcez siz de gelin. Dedim bu zamanda çıkmam ben nolur nolmaz. Yok insan çok takıntım yaparsa yine bulurmuş virüs insanı bişey olmazmış. 17 kişi gitmişler iki de küçük çocuğu var kendinin. Nasıl sorumsuzluk anlamıyorum ya 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Köy yanar deli taranır desem ayıp olmaz demi 
tarafından
Olmaz canım Olmaz çok doğru cuk oturdu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyleleri herseyi hakkediyor 
tarafından
Kesinlikle ben de saf gibi onlar da bi yere çıkmıyo biz de çıkmıyoruz nasılsa diye oraya gitmeyi düşünüyodum eşim kapının önünde bindirip kapının önünde indirir diyodum şimdi hayatta gitmem
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bu sorumsuzlar yüzünden olan evinde duranlara oluyor, nasıl sinir oluyorum böyle bencil insanlara:/
tarafından
Kesinlikle ya eşim de aynı sürekli dışarı çıkıyo sinir oluyorum
0 oy
tarafından

Abooo 17 kisi hemde

tarafından
Evet birinde varsa hepsine bulaşır
0 oy
(771 puan) tarafından
bilmiyorum vallada ben cocuklar hasta olmasin diye gozlerin icine bakiyorum disari cikmak zorunda kalmiyim diye  
tarafından
Ben doğum yaptım bugün tam 4 Ay oldu ben hep evdeyim kapının önünde arabaya binip anneme kaynanama gittik kapının önünde indim o kadar ölmedim 4 ayda sabır yok işte insanlarda
(771 puan) tarafından
aynen. ole. ;( sabir
tarafından
Hep dua ediyorum şu virüs geçsin bi gün evde oturmucam gezcem sabır ediyorum
(771 puan) tarafından
aynen ole su virus bitsin cocuklari alip eve ugramicam aksma kadar gezicem insslsh
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Böyle umursamazlık devam ederse virüste ölü sayisida cogalicak cini geçmiş türkiye vaka sayısında insanlar hayla bu işin ciddiyetinde değil 
tarafından
Kesinlikle ciddiye alan yok eşim de dahil buna ona kalsa biz de gidelim derdi bazen diyorum şunlara bulaşsa ama eve gelmeden bilinse de karantinaya alınıp eve gelmese en  azından bana ve çocuğuma bulaşma riski kalmaz
tarafından
Be yapican biliyonmu gittikleri zaman şikayet edicen onları bak bakalım yine gidceklermi i cezayı yiyince
tarafından
Gittikten sonra atmışlar WhatsAppa. Valla eşimin parayı verebileceğini bilsem bi dakika durmam gittiği yeri şikayet ederim de eve harcamaya para yok bi de 3 bin hayatta veremeyiz
0 oy
tarafından
O çocuklara yazık ya
tarafından
Aynen biri 2.5 yaşında diğeri 15 aylık
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Hasta olursa keske gitmeseydim diye cok aglarda gec olir iste Allah akil fikir versin bu isin takintiyla bi alakasi yok su millet k.icini kirip bi otursa 2 hafta falan azalacak su illet ama yooookkk  gezerler ancak tovbe tovbe sinirleniyorum valla ya bizimkide can ama cikmiyoruz bide benim hamilelikte son ayim yuruyus yapmam lazim ama yok cikmiyorum evde yuruyorum ordan oraya yazik valla yazik yaaa kul hakkina giriyolar
tarafından
Aynen öyle canım ben 4 aydır evdeyim çocuk doğalı ilk zamanlar soğuk üşür diye çıkamadık şimdi de virüs var diye çıkmıyorum ama millet geziyo
(1,822 puan) tarafından
Valla ben senin yerinde oluyum gittikleri zaman ararim polisi sikayet ederim yesinler bi cezayida akillari baslarina gelsin. Bide iki cocuk varmis tuhh onun analigina hic mi dusunmuyo cocuklarima bulasir diye
tarafından
Düşünse gitmezdi. Gittikten sonra atmış WhatsAppa yeni gördüm attığını
0 oy
(13,890 puan) tarafından
ummugulsum burda bugun mahallede herkes mangal yapiyordu bugun 
tarafından
Ya balkonunda yapar ona bişey diyemeyiz ama o da kul hakkı insanın canı çeker sonuçta. Bunlar toplanıp gitmişler eminim arabalarda da sıkış tepiş gitmişlerdir
(13,890 puan) tarafından
herkes disarda ya uymuyo kimse yasağa
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Bugün kayınvalidem köyde oturuyor eltimle beraber ben şehirde oturuyorum bahçeye patates ekmesi gerekiyor kemre atmaları gerekiyor kayınpederim hayatta yapamaz mecbur benim eşim ve kaynım yaptı bizde bahçede oturduk eltim kaynanam kayınpeder eşim kaynım iki de çocuk yani 8 kişiydik mangal yaptım yedik onlar iş yaparken bizde mangalı yaptık ama onlar gibi 17 kişi falan çok o kadarı sırf mangal için pikniğe hayatta gitmem böyle bir zamanda
tarafından
Sizin yapacak kimse yok muydu? Ama mecburi yani seninki bunlar sırf keyfi gitmişler
tarafından
Yok kime yaptıracaklar ki mecbur eşimle kaynım yaptı kaynımın kızının da canı çekmiş dün bizi aradı bizde kıyamadık bugün et kaldık geldik yaptıkama markette cidden et kalmamıştı millet mangal yapmak için almış heo
tarafından
İşte nefis çok kötü herkes alıyo
tarafından
Kendi bahçemizdi iş görürken yedik zaten akşama sürdü akşam ezanı bitti hala devam ediyorlardı kayınvalidem artık yeter dedi yoksa hala devam ediyorlardı
tarafından
Anladım canım
0 oy
(119,638 puan) tarafından
Boylelerine bisi olmuyo yaa ona sinir oluyom
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(13,952 puan) tarafından
Valla hic acımazdim polise şikayet ederdim. Madem bu kadar keyiflerine düşkünler yesinler o zaman cezayı. Bence sende şikayet et.
tarafından
Eve geldikten sonra atmışlar WhatsAppa sonra gördüm
(13,952 puan) tarafından
Perşembe gideceklermişya onu şikayet et. Hakediyorlar bence.
tarafından
Nereye gittiklerini bilirsen ederim
0 oy
(44 puan) tarafından
Benim kaynanam da bu kafada bayram da tutturmuş gidecekmis iz gorumcemler eşleri ile gidecek vs neymiş eve yabancı biri gelmiyormuş yok bayramı tek mi geçireceksin kendini acindiriyor sanki benim annem yok gidecek olsam kendi anneme de giderim dimi abartıyor muşum oturduğum yerde de varmış ne oluyormuş vs vs aynı kafada
tarafından
İşte bu geri kafalılar yüzünden böyle oluyo
(44 puan) tarafından
Evet ama sorsan önlem alıyor evden çıkmıyor ben çıkıp gidecem ben şimdi hamileyim bana gelmek istiyor bana kimse gelmesin dedim yorumuma birşeyler alır akşam dönerim diyor ama gel desem inan bahane bulur kalır ben de  fırsat kolluyor oğlunu çok özlemiş bizim de anamız var özlemiyor mu
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Şikayet et kız 
tarafından
Kız eve geldikten sonra atmışlar WhatsAppa önceden bilmiyodum
(5,272 puan) tarafından
Yine gitceklermiş ya et onlar o kafayla cikiyo kim bilir kac insanin hayatini tehlikeye aticaklar bu zincirleme gidiyo bencillik yapmamak gerek
tarafından
Aynen öyle canım nereye gittiklerini bilirsem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 1,247 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,236 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 323 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu