0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (6,833 puan) tarafından
Evimize geleli 6 gün oldu eşim annesinin elini opmye gitmişti biraz önce kaynanam aradı gelcem diye konurken bi laf geçti aradan eşinin yeğeni şişko mu gelmiş demiş sinirden kudurdum resmen çocuk 5 yaşında ama bu 2 olsu 3. De ağzına çarparım gelir heralde sinirden yüzüm asıldı aśık aśık oturuyorum

6 Cevaplar

0 oy
(119,481 puan) tarafından
Esim askerdi demi yuuh yani bi yankiz biraksin bi zahmet
(6,833 puan) tarafından
Nerdeee canimmm
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Pardonda kimse benim yegenlerime oyle laf soylemeyemez birak.kaynanayi kocam bile ikitane var ikisinede cok duskunum agzini yirtarim o kisinin o derece ay nasil sinirlendim
tarafından
Şımarık cocuk yetistirmekden Allaha sığınırım okadar anlamli bir duaki benim icin.  Cunku sadece şımarikliklari cocuklukda kalmiyor malasef yetiskin bir insanin şımarıkligida hicc cekilmiyor hatta zarar veriyor karşısındakine.  ve genelde empati yetenegi olmiyan insanlar oluyor
(7,208 puan) tarafından
Zaten çocukluk bir şekilde kötü geçince devamı geliyor bu şımarık çocuklar okullarda başlıyor insanların hayatlarını karartmaya ve hiçte masum değiller . Psikolojik olarak başlayıp ilerde fiiziksel şiddete devam ediyorlar . Geçen senelerde yurtta bir cocugu oturtup ayaklarına süpürge sapıyla vuruyorlar sonra açılıp çocuğun kafasına vuruyor çocuk nasıl acı içinde kıvranıyor öyle ağlamıştım ki yine gözlerim doluyor kim sana o hakkı veriyor ? Sen kimsin ne haddine annesinin öpmeye kıyamadıgina böyle yapabiliyorsun resmen küçük terörist bunlar.  Ve çocukta görme kaybı olmuştu.   Rabbim yavrularımızı her daim merhametli insanlar ile karşılaştırsin yatıp kalkıp böyle dua ediyorum
tarafından
Aaaa inanmiyorum ne diyorsun ya ne vicdansizlar ahh nasil yapiyolar aklim almiyor gercekden bir insan bir insana nasil acı cektiriyor
(7,208 puan) tarafından
Düşün tahta süpürgenin sapı kırılıyor nasıl bir şiddet uygulamassa...
tarafından
Allah ıslah etsin cok uzuluyorum bilmedigimiz neler var daha
0 oy
tarafından
Kim kime şişko demiş anlayamadım canım ben 
(6,833 puan) tarafından
Eltımın oğlu bana
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Virüs var gelme deseydiniz oğlu gitmiş madem
(6,833 puan) tarafından
B.ok var yaa ondan geliyo
(7,935 puan) tarafından
:) :) :)
0 oy
tarafından
Sana mi diyor şişko diye. Kaç senedir ilk defa bulustun eşinle ne iş varmış ki bı başbaşa biraksin
(6,833 puan) tarafından
Evet bana diyo canım 5 yaşında bu 2 oldu kaynanam ve aldım kendi aralarında kousuyolar demek ki oda bana diyor
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Felaket tellali neye geliyor gene

(6,833 puan) tarafından
Bilmm ne felaket getrecek acaba yarin ola hayrola

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 639 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 921 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu